Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך חוות דעת בקשר ל206 ( למבינים שבנינו)

shahar20
שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנה פיג'ו 206 שנתון 2000 1400 סמ"ק ידני.

אבללל מתברר שברכב הוחלפה כנף אחורית בצד שמאל, וכמו כן כנף ימין בצד ימין ( שזה לא כל כך נורא)

מה אתם אומרים לגבי הכנף האחורית שהוחלפה?

האם זה חמור?

האם זה נחשב פגיעת שאסי ב206?

המחירון של הרכב הוא 54, כמה הייתם משלמים על רכב כזה?

על הרכב מותקנות תוספות ב17000 מוכח. (יש קבלות על החצאיות והמגנזיום והכל הכל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חמור , זה אוטו .

החלפת כנף יכולה להיות כתוצאה מכניסה בעמוד וכתוצאה משיפשוף בחניה.

אי אפשר לדעת אם השאסי נפגע רק באמצעות המידע שסיפקת, בשביל זה צריך לבדוק את האוטו במכון בדיקה.

אני מניח שהמוכר יודע אם השאסי נפגע או לא, תחתים אותו על מסמך בו הוא מתחייב שאין פגיעת שילדה ואם יש הוא משלם את תוצאות הבדיקה . אם הוא מתנגד , יש . אם הוא מסכים וחותם , יש מצב שאין.

לגבי כמה צריך לשלם , חכה לתוצאות הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמאי שבדק את הרכב אחרי התאונה היה צריך לקבוע את ירידת הערך. א-ב-ל, לרוב מה שהם קובעים זה אחוזים מאוד נמוכים וכאשר מנסים למכור את הרכב צריך להוריד הרבה יותר מאחוז ורבע שהם יכולים לקבוע.

אם למוכר יש מסמכים של השמאי, והתיקון, לא יזיק לעיין בהם, תוכל גם ככה לדעת מעט יותר על הפגיעה.

בכל מקרה לך עם העצה של שלומי, ואם אתה הולך לבדיקה תבקש מהמוכר התחייבות לגבי השלדה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוכר אין את המסמכים האלו (דו"ח שמאי וכדומה)

ישנה עוד דרך לדעת מה הירידת ערך שלו?

יש אולי איזה גוף ציבורי שיכול לספק פרטים?

אני לא רוצה לקנות את הרכב ואם חס וחלילה הרכב יגנב או יעבור טוטאלוס אז אני לא אקבל חלק נכבד מהכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לדאוג לגבי הסוגיה הזו. אם לא מדובר בפגיעת שלדה קשה, אין סיכוי שמדובר בירידה ניכרת בערכו של הרכב. אגב לא צריכה להיות לו בעיה להשיג שוב את המסמכים האלו דרך סוכן הביטוח שלו. אני לא הייתי חושש מקבלת הכסף מהביטוח במקרה גנבה, כן הייתי חושש מקניית רכב שעבר תאונה קשה.

אין גוף ציבורי שמספק את הפרטים האלו.

תבקש מהמוכר להתחייב שאין בדיקת שלדה. קח את הרכב לבדיקה במכון מומלץ. אם לא מוצאים שם פגיעת שלדה קשה, או משהו שמראה שהתאונה היתה קשה יחסית, לא תהיה לרכב ירידת ערך רצינית.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה מקיפה שעשיתי מצאתי כי אכן ברכב מאחורה הוחלפה כנף אשר חוברה בהלחמה, דבר שלא פגע בשילדה.

אבל לעומת זאת הוחלפה גם כנף קידמית בצד ימין, אבל כאשר הייתה תאונה המכה מקדימה הגיעה לשאסי ולכן יש קצה שילדה.

ולמרות שבעל הרכב רצה לתת לי את הרכב ב44K (ואני מזכיר יש תוספות ב17000 עם קבלות) והמחירון שלו הוא 54K לא לקחתי את הרכב.

בפעם האחרונה שהיה לי רכב עם קצה שילדה לקח לי הרבה זמן למכור אותו.

לסיכום: מי שיודע על הונדה מהשנים 96 ומעלה במחיר טוב שיודיע לי, או פיג'ו 206 שנת 99 2000 במחיר סביר שיודיע לי. (כמובן לא אתנגד למאזה אמ איקס 5 מודל 95 בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...