Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יפו - תאונה בין אופנוע משטרתי לפרארי

Kernel
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

למיטב ידיעתי בחלק מהמדינות בארה"ב אין חובת לוחית רישוי בשנה (או חצי שנה?) הראשונה שהרכב על הכביש, אז עבור רבים חוסר הלוחית הוא בכלל סוג של סמל סטטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי בחלק מהמדינות בארה"ב אין חובת לוחית רישוי בשנה (או חצי שנה?) הראשונה שהרכב על הכביש, אז עבור רבים חוסר הלוחית הוא בכלל סוג של סמל סטטוס.

אשמח לראות סימוכין לזה.

בחלק מהסטייטים מקבלים לוחית עם מספר זמני לחודש הראשון עד שהRegistration קורה בפועל (או אם לא מעבירים מספר מרכב קיים) , בחלקם נוסעים הביתה אכן בלי לוחית רישוי בכלל אבל מקבלים אחרי כמה זמן.

לסוע שנה בלי לוחית רישוי? אני לא מכיר לפחות.

(וחלק מהנקודה של זה אגב זה כי לוחית רישוי מייצגת בעיקר בעלות , לא רכב מסוים - כלומר אם אני מוכר וקונה רכב - אני פשוט מעביר את הלוחית רישוי לרכב החדש)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוא מתייחס לסיפור על סטיב ג'ובס שהיה נוסע ברכב ללא רישוי ומחליף כל חצי שנה רכב.

הבנתי שזה קיים רק בקליפורניה?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...