Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האכזבה הכי גדולה כשראיתם רכב לקניה

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי עם החברה לשעבר רכב קטן, לפני כ 3-4 שנים פיאט 500 עם מנוע 1.4 (שלפחות הרכב יזוז).

מצאתי אחת בנתניה ואני מראשל"צ, שהסתבר שבכלל הרכב היה בחדרה אצל הנוכלים ביום שנסעתי.

על פניו היה נראה רכב מלוקק בתמונות מיד 2 כמובן שזה גרם לי ללכת לבדוק.

קבעתי עם הבן אדם, שכרתי רכב באוטו שי ב 200+ ש"ח כי לא היתה לי אופציה אחרת, מגיע לבית שלו ורק אשתו מקבלת אותי, מראה לי את הרכב כולו מסריח מסיגריות בפנים, קרעים בדיפונים וחורים של סיגרות במושבים, שמו דמוי קרבון על הפלסטיקה החיצונית ליד החלונות שהתקלפו גם כן, שחור מהסיגריות בכל החלק העליון של הרכב איפה שאמור להיות בצבע בז', הגה מתקלף ומה לא.

פתחתי מכסה מנוע - סימני נזילות מי קירור אדומים על כל המיכל מילוי ומסביבו בצינורות גומי ובנוסף יש יותר מדי מים ממה שאמור להיות במיכל מה שאומר שמילאו את זה כנראה לפני שהגעתי.

הבחורה "נלחצה" וצרחה שעכשיו!!! ברגע זה היא טסה למוסך לסדר את התקלה אחרי שאמרתי לה, התקשרה בכאילו לאיזה "מוסך" להתלונן "אבל עכשיו הרכב היה בטיפול!!", סביר להניח שעשתה קטע עם בעלה, חשבה שלא הבנתי את המשחק שלה, ולקחה את הרכב לסיבוב מהר כאילו היא הולכת למוסך והשעה בכלל 17:30, ממש מוסך יחכה לך עכשיו פתוח בגלל הנזילה שלך (אלא אם זה שלה ספציפי, מלמטה).

אמרה לי שאיך שהיא מסיימת את הטיפול היא מתקשרת אלי לעדכן, אמרתי שאין בעיה.

עד היום לא קיבלתי טלפון היא ובעלה נעלמו כלא היו.

סביר להניח שמדובר בצואת סוחרים כי אחרי זה מצאתי הודעה דומה מאוד שלו במקרה על אאודי A3 "כמו חדשה ומלוקקת" אחרי שראיתי שהוא נוהג בכלל ברכב אחר ואישתו גם כן (לא בפיאט).

לא יאמן כמה נוכלים יש במדינה הזו במיוחד בעסקי הרכבים.

כמובן שכששאלתי אם הם סוחרים הבעל ענה שבכלל לא והוא עובד בתחום הניהול.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כיום מדלג על כ 90% מהמודעות שהרכב בנתניה וכל שיחת התעניינות מתחילה מהמשפט ''שלום בקשר לרכב'', אם שואלים ''איזה רכב'' נדלקת נורה אדומה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סיפורים שקרו זה אחרי זה.

בסוף שנות ה 80 פורסמה לוטוס אירופה למכירה (השחורה), התקציב היה מתאים, הרכב חלום, רצתי לראות אותו.

פח זבל זה מחמאה אדירה למה שעמד שם למכירה תחת הכותרת "לוטוס אירופה".

כיסאות קרועים, דש בורד שבור, לוח שעונים לא עובד, כל השילדה חלודה להחריד, לפחות 3 משטחי פיבר קרועים לאורך איזה 30 ס"מ והמנוע, אוי, המנוע, עבד על איזה 2 וחצי צלינדרים, לא מפסיק להשתעל, מעלה ומוריד טורים בניוטרל ומעשן שמן כאילו אין שם רינגים.

במילה אחת, אכזבה!

אבל, בעל הרכב היה איש מאוד נחמד, אמר לי שיש לו חבר שמוכר דגם נדיר של אופל מנטה (i200) בהזדמנות, נתן לי את הטלפון.

מרים אליו טלפון, הבן אדם אומר שהרכב אכן למכירה אבל..."קצת מפורק".

מאחר וגר בתל אביב וגם אני, שעה אחרי זה אני אצלו, מסתבר שהאוטו יצא לשיפוץ והבן אדם נתקע בלי כסף.

הרכב מתחת לבית על 4 בלוקים. איפה הגלגלים? בצמיגיה, שמים צמיגים חדשים. כמה זמן הם שם? חצי שנה!

אין גיר באוטו, איפה הגיר? במוסך באשדוד, בשיפוץ. הוא כבר שם חצי שנה.

אין כיסאות באוטו. איפה הכסאות? אצל הרפד, כבר חצי שנה הם שם.

אין באוטו מנוע. איפה המנוע? יצא לשיפוץ, במוסך ברשל"צ, כבר חצי שנה הוא שם.

איזו אכזבה!

רק שהבעלים התעקש שהכל משופץ, צריך רק לשלם לבעלי המקצוע ואם יש לי כמה ימים פנויים, אני אוסף את החלקים ויש לי אחלה אוטו באחלה מצב.

חתמנו על זכרון דברים (ללא העברת כסף) וניגשתי למלאכת האיסוף.

וואללה, שבוע הייתה אופל מנטה תקינה,נוסעת ונוסעת טוב!

את האוטו עצמו קניתי ב 1500 ש"ח יתר הכסף הלך לבעלי המקצוע:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה בתור הצד המאכזב, לא המאוכזב. (טוב, לא נורא מאכזב... :wink: )

לפני כ-20 שנה, מכרתי אוסטין מטרו, שנת '87, לאחר שטחנתי לה את הצורה 4 שנים בכל כבישי הארץ.

היא נמכרה לבעל מינימרקט בשכונה ב-10K.

באמת ובתמים האמנתי שהיא במצב טוב, וכך גם דיווחתי לקונה. סה"כ היא נסעה די טוב, וקילומטראז' ממוצע.

הקונה סמך עלי, ובזכות המחיר הנמוך ושנראיתי לו אמין, הסתכן ולא לקח לבדיקה...

אלילת המזל תקפה אותו באכזריות - תוך יומיים, הלך ראש מנוע - סיפור של כ-3K.

כמובן שהוא מייד התקשר אלי כועס ומבואס עד היסוד!

"יצאתי צדיק". למרות שלא התחייבתי לו מראש על שום דבר, תיקנתי על חשבוני, וגם בעל המוסך שהכיר אותי טוב

תרם גם משהו ברוב צדיקותו, ועשה הנחה יפה.

אני מניח שזה צמצם בהרבה את אכזבתו, אבל עדיין זאת תחושה ממש לא נעימה להתחיל ככה ברגל שמאל

עם רכב שרק עכשיו קנית. (בעיקר חשש מהאכזבות הבאות...)

אגב, בקנייה שלה ממש לא הייתי מאוכזב!

קניתי עם 35,000 ק"מ, והיא ממש היתה כייפית כזאת, נוחה ו"איכותית" (טוב, ביחס לפיאט אונו המקרטעת שהיתה לי קודם)

FGD.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה בתור הצד המאכזב, לא המאוכזב. (טוב, לא נורא מאכזב... :wink: )

לפני כ-20 שנה, מכרתי אוסטין מטרו, שנת '87, לאחר שטחנתי לה את הצורה 4 שנים בכל כבישי הארץ.

היא נמכרה לבעל מינימרקט בשכונה ב-10K.

באמת ובתמים האמנתי שהיא במצב טוב, וכך גם דיווחתי לקונה. סה"כ היא נסעה די טוב, וקילומטראז' ממוצע.

הקונה סמך עלי, ובזכות המחיר הנמוך ושנראיתי לו אמין, הסתכן ולא לקח לבדיקה...

אלילת המזל תקפה אותו באכזריות - תוך יומיים, הלך ראש מנוע - סיפור של כ-3K.

כמובן שהוא מייד התקשר אלי כועס ומבואס עד היסוד!

"יצאתי צדיק". למרות שלא התחייבתי לו מראש על שום דבר, תיקנתי על חשבוני, וגם בעל המוסך שהכיר אותי טוב

תרם גם משהו ברוב צדיקותו, ועשה הנחה יפה.

אני מניח שזה צמצם בהרבה את אכזבתו, אבל עדיין זאת תחושה ממש לא נעימה להתחיל ככה ברגל שמאל

עם רכב שרק עכשיו קנית. (בעיקר חשש מהאכזבות הבאות...)

אגב, בקנייה שלה ממש לא הייתי מאוכזב!

קניתי עם 35,000 ק"מ, והיא ממש היתה כייפית כזאת, נוחה ו"איכותית" (טוב, ביחס לפיאט אונו המקרטעת שהיתה לי קודם)

[ATTACH=CONFIG]496848[/ATTACH]

אתה מוכר בטעות רכב כרגע? הייתי שמח לקנות ושהמוכר יתקן תקלות עתידיות...

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכר בטעות רכב כרגע? הייתי שמח לקנות ושהמוכר יתקן תקלות עתידיות...

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

זה היה ממש מגניב אם כולם היו נוהגים ככה. ולא רק "ילדים" תמימים בני 23 שפעם ראשונה בחיים שלהם מוכרים רכב.

טוב, אל תיסחף, לא אמרתי שמוכר פרטי צריך לתת אחריות + "רצון טוב" 5 שנים קדימה... ;-)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כיום מדלג על כ 90% מהמודעות שהרכב בנתניה וכל שיחת התעניינות מתחילה מהמשפט ''שלום בקשר לרכב'', אם שואלים ''איזה רכב'' נדלקת נורה אדומה.

את העניין עם רכבים מנתניה למדתי אחרי הרכישה הזו, שלשם אני פשוט לא מתקרב.

כל רכב בעיר הזו הוא מסוחר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו סיפר לי שלפעמים לסמלת נשארים דגמי פיאט פונטו ישנות במלאי במחיר מצחיק (30 אלף). הלכתי לבדוק. כמובן שאין דבר כזה, ואך הדרך ראיתי את הפנדה (אחרי שראיתי ספארק), והתלהבתי מהגודל של תא מטען לעומת הספארק, אבל לא התחברתי לעיצוב.

הסוכן שאל אותי כמה אני מעוניין להשקיע, וכמה יעלה לי בערך כל חודש. ועל הדרך אני שואל אותו אם יש רדיו באוטו. הוא טען שלא (עד היום אני לא יודע אם הוא צחק), ואמרתי לו "רכב חדש בשנת 2015 לא מגיע עם רדיו כסטנדרט, ואז אמר בשבילך השיג.

עם תשובה כזו אמרתי לו תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר, אין רדיו מקורי בפנדה ברמת גימור בסיסית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הצבא החלטתי להחליף את הפיאט שלי ברכב קצת יותר חזק.

התקציב: 8000. מצאתי פיג׳ו 306 משנת 2000 שענתה לדרישות וממש ליד הבית. הלכתי לראות, את הכסף ידעתי שיהיה לי רק מחר.

ואכן, אחלה אוטו. שמור, מצוחצח ונראה טוב. ערימה בלתי נגמרת של קבלות על כל הטיפולים במוסך מורשה פיג׳ו מיום היוולדו. על פניו נראה מצוין. החלטתי שאני לוקח. בזמן שאני עם המוכר הגיעו עוד 2 חברה להתעניין.

ראו את האוטו, שמור ומסודר. הוציאו במקום כסף מזומן ואמרו למוכר שהם רוצים לקחת את האוטו. כאן ועכשיו. ״נעביר בעלות מחר, בינתיים אני צריך לסוע״.

הם נסעו עם האוטו בו במקום ואני קניתי רנו מגאן.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יותר מ-15 שנים אמא שלי מכרה סקודיה פייבוריט מודל 92,

הגיע בחור צעיר נלהב, שוטר במקצועו, הכין את המזומנים ולקח את הרכב.

לאחר שעבר 200 מטרים של נסיעה, האוטו נעצר ועד היום לא נסע מטר אחד יותר.

post-5211-0-02631900-1421418634.jpg

url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjC5u651MbXAhWD0RQKHa_LAzsQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fautoshite.com%2Ftopic%2F19157-my-skoda-favorit-thread-rear-wiper-fixificated%2F&psig=AOvVaw3kdV5QDjvwEZcSQil6vJSy&ust=1511044146307671

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של סיפור!

היא עדיין אצלך?

זו שבסימלון? אם אתה בארבעיפ שעות מרכיב מכונית, אני צריך אותך אצלי!

אני מניח ששאלת אותי.

בזמנו, עבדתי כמכונאי בסדנאת שיפורים כך שרוב השבוע היה נסיעה לבעלי מלאכה ורענון זכרונם "אתם זוכרים את הסלון רקארו שמישהוא זרק פה לפני חצי שנה...?"

ברגע שהיה מנוע וגיר, מחברים אותם והתקנה זה כמה שעות.

הייתי יותר משמח לבוא לעבוד אצלך, לצערי, תאונת עבודה שעברתי כמה שנים לאחר מכן גדעה לי את קריירת המכונאות.

הרכב כבר לא אצלי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יותר מדי...

שברולט אלרו , שחורה , מודל 2004 , יד 1 מנכה 100 אלף ק"מ מפתח תקווה .

לקחתי אתי כסף מזומן , אבא ,ויצאנו לדרך לסגור עסקה .

מה במציאות?

סטלן שהרכב היה שייך לאבא של אשתו, הרכב מלא בחורים של סיגריות, שפשופים ומעיכות בכל פינה אפשרית, בקבוקי בירה וקופסאות סיגריות ריקות בכל הרכב ...

גלגל רזרבי איננו..רשיונות הוא לא זוכר איפה, כנראה הבאנג מתחת לכסא נהג תרם .

נסיעת מבחן?

כל התושבות גמורות, רכב מושך שמאלה, רעידות בכל מהירות, כתמי שמן בכל מקום שהרכב עמד בו.

איחלתי לו בהצלחה ולא הסתובבתי בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...