Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קארוק - נהיגה ראשונה (יש מחירים)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה יטי הייתה רכב שלא צפה את עליית הקרוסאוברים הקטנים, חשבו שזאת נישה קטנה, ולכן הציעו עיצוב מיוחד, משום שלא חשבו שזה יעניין הרבה אנשים הנישה הזאת, חבל שיצא להם רכב שנראה בעיקר טנדרי , בדיוק אותה טעו שעשו פיאט עם המולטיפלה, עובדה שהם החליפו את השם - חברה שבדכ לא מחליפה שמות,

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יאומן כמה אי דיוקים אפשר לכתוב.

הרכב נוח מאד, קצר יחסית (4.22) ונוח מאד לתמרון (יש לי וותק של כמעט 7 שנים וכ-220K ק"מ) דווקא העיצוב המקורי היה חביב מאד על הקהל ומתיחת הפנים קילקלה אותו. הדגם דווקא מאד הצליח בעולם. לא ברור לי למה סקודה החליפו את השם של הדגם - אבל ברור שזה לא בגלל כשלון שיווקי. הייטי היה הצלחה גדולה, וב-2016 סקודה הגדילו את כמויות הייצור כדי לעמוד בביקוש יכול להיות שאחת הסיבות לשינוי השם היא העובדה שהייטי עדיין מיוצרת ברוסיה. נכון לסוף 2017 נמכרו מעל 750000 יחידות של סקודה ייטי ברחבי העולם.

לגבי ההסטוריה:

הייטי החלה להמכר בישראל במאי 2010 במחיר של 134900 ש"ח לגירסה הבסיסית, ו-144900 ש"ח לגירסה המאובזרת. היתה גם גירסה עם חלון בגג שנמכרה ב-153000 ש"ח (ואני בספק אם מישהו שילם את המחיר הזה)

בשנת 2010 נמכרו 213 מהדגם הבסיסי, 226 מהדגם המאובזר, ועוד 6 יחידות מהדגם עם החלון בגג.

השיווק של הדגם הידני החל בתחילת 2011 דווקא עם דגם הדיזל במחיר 162500 ש"ח לדגם הבסיס ו-172500 ש"ח לדגם המאובזר.

מהדגם הבסיסי נמכרו 21 ומהדגם המאובזר נמכרו 12.

באוגוסט 2011 נחת בארצנו הדגם הידני עם מנוע בנזין ברמת גימור בסיסית בלבד ובמחיר קטלוגי של 119900 ש"ח. ממנו נמכרו ב-2011 כ-28 יחידות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שזה מאוד לא משתלם.

חלק מהעניין הוא שלמורי הנהיגה אין ועד חזק שיכול מצד אחד לגרום למורים לרכוש מיבואן ספציפי ומצד שני לגרום ליבואן לעשות צעד ולעזור להם עם הצרכים שלהם.

אגב ספציפית סקודה יטי מאוד לא נוחה ללימוד נהיגה, גדולה מדי ומרובעת מדי. זה גם לא היה רכב מאוד אטרקטיבי באופן כללי.

אני למדתי ב2009 נהיגה על רומסטר דיזל ידני, את האמת אני זוכר את המבנה המרובע שלו,החלונות והמראות צד הגדולות צד ככאלו שעזרו לי ממש בחלקים של חניה במקביל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כל ההודעות כאן ולא ראיתי מחירים.

האם פיספסתי משהו?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...