Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים למיטו תלתן 215/40/18

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כותרת.

זוג צמיגים לנ״ל, הרכב שייך לבחורה שאין לה צורך בצמיגים עם מאפיין ספורטיבי.

תקציב של 600 +- לצמיג.

ביררתי עם פנצ׳ריה באור יהודה, הוצע לי זוג צמיגים של נקסן su1 ב-590 , בנוסף הציעו לי פאלקן (לא זוכר דגם) אך נאמר שתאילנדי, ב-625 שקלים.

ביררתי גם עם צמיגי מוריס, יש להם רק חברה אחת במלאי, הולדית, מעולם לא נתקלתי בשם שלה -600 שקלים לצמיג.

אשמח להמלצות + מהיכן לרכוש באיזור המרכז.

עריכה: באם ניתן לאשר מידת צמיגים אחרת על הג׳אנטים, אשמח גם להמלצה שאולי תרחיב את ההיצע (וכמובן שאשמח למידות צמיגים שניתן לאשר והאם ניתן להתנייד מבחינה חוקית עם צמיגים בעלי מידה שונה).

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אם אין צורך בצמיג ספורטיבי, ה-Hankook K115 יתן תמורה מעולה. תראה אותו כאן באתר שלנו.

מדובר בצמיג נוסעים המוביל של הנקוק המגיע כהתקנה מקורית על מספר דגמי רכב מובילים.

לאחר הנחת כמות והנחת קארספורום (2% הניתנים בקוד קופון בה"פ), מחיר לצמיג בודד הינו 531 ש"ח בלבד.

המחירים כוללים כמובן הכל - מע"מ, איזון והתקנה, ותקפים להזמנה דרך האתר או המוקד הטלפוני בלבד.

לכל שאלה נוספת, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שה-K115 לא עומד בדרישות קוד העומס והמהירות, שצריך להיות למיטב ידיעתי 89W (לפי אחת מהוראות הרישום, השנתון לא ידוע, אבל זה נשאר זהה בכולם).

אין מידות אחרות בקוטר R18 שמאושרות, וחוקית לא ניתן להתקין מידות אחרות על החישוק הקיימים מבלי לאשר זאת.

אפשר לשקול לנסות למצוא מישהו עם מיטו רגילה שמעונין לעבור למידת החישוקים הגדולה, ולרדת במידה לאחת המידות המאושרות.

אצל טיירקלאב תוכל למצוא גם את הפאלקן ZE914 או את הטויו T1 Sport.

החברה ההולנדית שהציעו לך אצל צמיגי מוריס, היא וורדשטיין, שמציעה כמה דגמים לא רעים לכאורה. זו בהחלט אפשרות סבירה.

את הנקסן הציעו לך קצת יקר, מאחר וישירות דרך היבואן הם עולים רק 572 לצמיג, ובטח בשוק אפשר למצוא יותר בזול (למשל כאן).

מעבר לזה, לא ראיתי עוד הרבה אפשרויות בארץ במידה ולא יקרים מדי, אבל אפשר להמשיך לחפש, כי לפחות בחו"ל יש היצע גדול יותר.

אולי גם הדנלופ SP 01 או הפירלי פי זירו, במחירים כפי שהם מופיעים אצל ג.מ. פורטל.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

קניה מהרשת או ממוקד טלפוני פחות רלוונטיים לבחורה (לצערי).

משיחה עם ג.מ פורטל, הוצעו לי הפירלי pzero במחיר של 680 ש"ח לצמיג, המחיר לא רע בכלל אבל תאריך הייצור 4315, לא מהטריים שבהיצע.

את הדנלופ לא הציעו, כנראה שאין במלאי.

ככה שכרגע נשארתי עם הנקסן su1 והפאלקן 914.

אם יש עוד דעות/הצעות/תובנות, אשמח.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתרים שצירפתי הם בסדר גמור לביצוע רכישה (לא מנסיון אישי, אבל מתגובות כאן בפורום. בטח מאתרים כמו טיירקלאב עם נציג פעיל בפורום ושאר אתרי יבואן). הצמיגים נשלחים לצמיגיה לבחירתך (לפי אזור מגורים והיצע), ושם מבוצעת ההתקנה ושארית התשלום (יתכן ועובד אחרת באתרים שונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעצמי יודע, בגלל זה הוספתי את הסוגריים והלצערי, גם אני התרשמתי מאוד לטובה מטיירקלאב.

יש אנשים שעדיין נושא של רכישה אינטרנטית/טלפונית זר להם, מבין ומקבל את העניין אפילו שזה מרגיש ארכאי ומיושן.

אבל שוב, תודה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה בחורה לא מזמינה פיצה הביתה בטלפון? זה פחות או יותר אותו דבר.

מבטיח לה ליווי אישי צמוד בטלפון / וואטסאפ / פייסבוק לכל אורך התהליך אם זה ירגיע אותה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני ה-SU1 לא רעים בכלל, באופן מפתיע מאוד. הייתי לוקח אותם על פני ה-ZE914.

נ.ב, איזה דגם של וורדשטיין הציעו לך "מוריס"? על העקרב הקודם היה לי סט של ה-Ultrac Cento 5 והם היו טובים מה-PZERO שהגיעו כ-OEM.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...