Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה - מיצובישי אטראז' 2015

dotSYS
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא קיבל שתי התייחסויות. לא מבין מה אתה רוצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה של האטראז׳ הוא עלול לגלות מאוחר מדי (אחרי הרכישה) שזה חרא של אוטו...

לא חסרים דגמים חסכוניים והגיוניים אשר טובים עשרות מונים מהריקשה הזאת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אפשר לחשוב שמדובר באיזו קופסת פח שמיוצרת באנגולה או משהו כזה. האוטו הזה לא גרוע ולא טוב מלא מעט מכוניות בקטגוריה ובמחיר שלו, יותר מכך יש בו איבזור די מרשים ומרחב פנים לא רע בכלל למחירו. ובכל מקרה הפותח לא ביקש עצות על טיב בחירתו, אותה עשה כבר ומשיקוליו הפרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בו? אחרי שתנהג, אני מבטיח לך שתתבטא אחרת. כל מכונית צריכה לעבור סף מינימאלי וזאת לא עוברת סף של מכונית מודרנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בו? אחרי שתנהג, אני מבטיח לך שתתבטא אחרת. כל מכונית צריכה לעבור סף מינימאלי וזאת לא עוברת סף של מכונית מודרנית.

לא כולם חושבים כמוך, אלא מחפשים ברכב משהו אחר לגמרי.

דוגמא עלי, הפיג'ו 301 שנואה על רוב עם ישראל, מבחינת המון אנשים מדובר בחרא אוטו, וואללה אני ממש לא רואה את זה כך, להיפך מרוצה מאוד מהרכב נוחה לי ומתאים לי כמו כפפה, וכן אני נוהג בו כל יום.

ואם תשים לב, פות"ש ציין שהוא נהג ברכב ומצא שהוא די מתאים לו, אז לא מבין מה הבעיה, בשביל מה צריך לתת לבן אדם הרגשה כזו!, שיקנה את הרכב שמצא אותו לשביעת רצונו ושיהנה, אין טעם לתת דעה כאשר היא לא מתבקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין ה-301 לאטראז׳.

ה-301 לגיטימית האטראז׳ לא.

יש הבדל בין להתריע בפני אדם לפני רכישה או אחרי.

אם הוא היה פותח שרשור ״התחדשתי! קניתי אטראז׳!״ לא הייתי מגיב. אבל הוא פותח שרשור ייעוץ לפני רכישה, אז זה לגיטימי להתריע בפניו שמדובר במכונית נחותה ביותר ועדיף שישקול אלטרנטיבות אחרות. לא מבין מה הבעיה עם זה? למה הפורום קיים?

בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי menir1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לבחון בטיחות ירודה בנסיעת קצרה.

גם לא איכות זוועתית של מושבים-הגב ירגיש נסיעות אחרי 60-70 ק"מ ולא תמיד אחרי 15 ק"מ.

עוד שנה יתחילו להיפלט כל הרכבים הצבאיים לשוק הפרטי והמחירים ייצנחו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

menir1 - "במקרה של האטראז׳ הוא עלול לגלות מאוחר מדי (אחרי הרכישה) שזה חרא של אוטו..."

menir1 - "כל מכונית צריכה לעבור סף מינימאלי וזאת לא עוברת סף של מכונית מודרנית."

menir1 - "יש הבדל בין להתריע בפני אדם לפני רכישה או אחרי."

חבר הפורום הנכבד - menir1,

זה לדעתי זה לא לגיטימי להתריע בפני פותח השרשור שמדובר במכונית נחותה.

מאוד מומלץ לעזור ולהתייחס לממצאי תוצאות הבדיקה שצרף.

אני סבור שאין טעם לתת דעה אישית שהיא כלל לא מתבקשת,

הפורום קיים ונועד למתן עזרה ומענה לחברי וקוראי הפורום.

לאור האמור, פותח השרשור בוודאי ישמח מאוד באם תוכל להתייחס לפנייתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטראז' בכלל לא חרא של רכב במלוא המילה, ההפך יש דברים שהוא מצטיין בהם וזה מרווח לרגליים, תא מטען גדול, אמינות ועלויות אחזקה זולות מאד (ביטוח+ טיפולים), זאת ספייס סטאר עם בגא'ז, מיועדת לעיר. מחוץ לעיר לא מצטיינת בידיוק כמו שמכונית מיני לא.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטראז' בכלל לא חרא של רכב במלוא המילה, ההפך יש דברים שהוא מצטיין בהם וזה מרווח לרגליים, תא מטען גדול, אמינות ועלויות אחזקה זולות מאד (ביטוח+ טיפולים), זאת ספייס סטאר עם בגא'ז, מיועדת לעיר. מחוץ לעיר לא מצטיינת בידיוק כמו שמכונית מיני לא.

גם סוזוקי סויפט מ1994 תגיע בשלום ל55 קמ"ש ותפנה בכיכר ותעצור ברמזור.

העניין הוא מה האלטרנטיבות לכסף שלך.

ובמחיר של האטראג' יש אופציות טובות יותר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטראז' 2015 עולה 40 אלף, זה כבר תמורה למי שמחפש רכב חדש מנקודה AלB עם כל היתרונות שציינתי.

שחלק מאנשי הפורום מציעים פה דאצ'יה סנדרו זה בידיוק אותה הרמה.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיוצא לו לנהוג באטראג' כמעט על בסיס יומיומי, פח אשפה.

באמת לא מבין מי קונה את הרכבים האלה בפרטי.

יש הבדל שמים וארץ בין האטראג' לסנדרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

''הבדל שמיים וארץ'' מי ישמע הסנדרו מתחרה במאזדה 3 החדשה, הסנדרו מגיע עם גיר ידני של שנות ה90 שלא נוח בכלל לתפעול, אין בכלל אבזור אין בה כלום חוץ מעבודת מתלים טובה יותר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבזור זה מדד לאיכות של רכב?

אם כך אז האטראז׳ היא המכונית הכי טובה בעולם, לא?

הסנדרו היא דוגמה מצוינת למכונית פשוטה וחסרת יומרות למי שמחפש מכונית בסיסית וזולה, ועם גינוני כביש של מכונית מודרנית ולא ריקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...