Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה באלפא רומיאו מיטו מונזה 2015 [הוקפץ מחדש]

עוזי עזרתי
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוזי, הפתרון לעלבון שלך הוא לא בהעלבת אנשים אחרים על גבי האינטרנט. זה גם לא צידוק. לכן, אני יותר מאשמח אם תבחר להתנצל בפני האנשים האלה כמו שידעת להכפישם, בין אם עברת חוויה רעה או לא, הם לא הכתובת להוצאת העצבים שלך.

רומן, אין לי שום בעיה עם אף אדם כי אין לי אגו. מעולם לא ניסיתי לפגוע באף אחד ואם מישהו נפגע ממני , כאן או בכל מקום אחר הנני מתנצל ואף מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יבגניפ סלח לי אבל אני מתעלם מחלק גדול מהתגובה שלך שנגע אליי אישית, למרות שהוא ההגדרה לדמגוגיה בגרוש ויש לי מה להגיד על זה.

אבל כל הסיבה מלכתחילה לכך שהגבת בשרשור היא אישית. זוכר? ציטטתי אותך רק לפני איזה כמה שעות:

אם שילוש האותיות TCT היה מוחלף בDSG היה פה כבר מבול תגובות והיבואן היה נצלב

נצלב על ידי מי? על ידי פונטיוס פילטוס?

אני אנסה למקד את צומת הלב כדי לא לגרום לשרשור להסגר חס וחלילה, כי אולי זו המטרה עכשיו, אחרי שהקונספציה סביב סמל"ת הוכחה כמוטעית.

המטרה של מי? האילומינטי והבונים החופשיים? כן, אני וrk על הקו עם מרקיונה מהבוקר. אם לא סוגרים את השרשור, חיילי מארינס איטלקיים ישרפו לי את האבארט הלילה. די, נו...

1. לא היה פה שום 50% השתתפות. סלח לי אבל יבואן שמתמחר חלק במחיר מופרך ועל התמחור הזה נותן הנחה של 50% זו בדיחה על חשבונו של פותח השרשור. אם אתה לא רואה את זה זו בעיה אחרת.

גם פותח השרשור הציג את זה כ-50% השתתפות. בגלל שאתה אחד שמבין, אתה יודע שהמחיר מופרך. בכנות, אין לי שמץ של מושג מה נהרס שם בדיוק, כמה קל או קשה להרוס את זה וכמה זה אמור לעלות. ככה אני רואה את הדברים. בתור מי שמתייחס לשרשור הזה ולכל הסיפור כ״אדם שיש לו תקלה ברכב, והוא לא מרוצה מהיבואן״ ולא מלחמת היהודים ברומאים, בניגוד אליך.

בהתאם, אני מזדהה עם הכעס של עוזי, בלי שום תלות ביבואן. הצורך להפוך את זה לbeef חצי אישי הוא שלך, ושלך בלבד. מהעמוד הראשון של השרשור (התורן), בו אתה מסביר למה יש אנשים שמעצבנים אותך, ומה לא תקנה בחיים. אני סתם הייתי שמח אם היו מתקנים לו את זה בחינם, כמחווה של רצון טוב. כמו כל מי שהגיב כאן ומזוהה עם ה״פאנבויז״.

2. מנסיון לגרום לאווירה בשרשור של היבואן יטפל במקרה בסופו של דבר (לא בהכרח על ידך), לחזרה לטענה של אף אחד לא חייב לפותח השרשור שום דבר ושיגיד תודה על "ההנחה" המרחק רב.

מבזק חדשות היישר מהמציאות: אף אחד מהמגיבים כאן לא עובד אצל היבואן. הם קיוו, בדיוק כמו פותח השרשור, שהיבואן יקח את כל התיקון על עצמו. זה לא קרה. לאיזו ירידה מאיזה עץ אתה מצפה מהם?

לגבי קבוצת אלפה רומיאו בישראל פותח השרשור הגיב לך ממקור ראשון, למה באמת לא לפרסם את המקרה שלו ולהשתיק את העניין? אשמח לתגובתך.

הוא פרסם מה שרצה בעמוד הקבוצה והוא בחר למחוק.

הוא פרש את הדברים שנכתבו שם באופן קצת... מרחיק לכת.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מועדון הפייסבוק רודף אחריך לפה לתבוע את עלבונו אז יאללה, תן קישור לדיון שם שנחליט אם הוא באמת ענייני או לא...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ

ברור הכל אישי. יש לי משהו אישי נגד תוצרת איטליה, ויש לי משהו אישי נגד סמל"ת וגם משהו אישי נגד אוהבי האיטלקיות...

תן לי להפריך לך את כל האשליה. אין לי שום דבר נגד תוצרת איטליה. אומנם מעולם לא היה ברשותי רכב איטלקי, אבל בבעלות משפחתי היו ועדיין יש כמה רכבים (חלקם בהמלצתי), ובמיוחד מהשנים האחרונות וחלקם עם גירים רובוטיים שבינתיים טפו טפו טפו תפקדו יפה בק"מ גבוה פי כמה משל פותח השרשור.

אין לי גם שום דבר אישי נגד היבואן. מהמפגשים המועטים שלנו עם אחד מהמוסכים המורשים שלו דווקא התרשמנו לטובה תמיד.

אין לי גם שום דבר אישי נגדכם, חובבי האיטלקיות.

כל הביקורת שלי על היבואן, על ההתנהלות שלו, ועל הדעות שלכם היא לחלוטין עניינית ללא אינטרסים אישיים.

מה זה משנה אם פותח השרשור קנה את הלוקש שהאכיל אותו היבואן של "50% השתתפות", זה עדיין לוקש!

בעצם אולי הגזמתי יש שלוש אפשרויות:

1. עשו שם הרבה יותר מהחלפת מצמדים, אבל אז זה כבר נכנס לתחום האחריות ולא ברור למה פותח השרשור שילם על זה.

2. זה לוקש.

3. פותח השרשור לא דובר אמת.

עדיין בכל התגובות שלך ושל RK לא ראיתי ביקורת על התנהלות היבואן עדיין. ראיתי התעסקות בכל מני דברים ומשתמשים אחרים, אבל ביקורת על היבואן? חס ושלום.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מועדון הפייסבוק רודף אחריך לפה לתבוע את עלבונו אז יאללה, תן קישור לדיון שם שנחליט אם הוא באמת ענייני או לא...

אין ולא יכול להיות קישור, כי פות"ש בעצמו אמר שמחק את מה שפרסם. מה שאתה מתעלם ממנו, בגסות רבה, שזה לא מועדון פייסבוק אלא עמוד הפייסבוק של מועדון שבו אנשים שפועלים בלא שכר בצדם לטובת המועדון וחבריו, והפרסום שהיה כאן פגע. פות"ש התנצל ובכך אני מקווה שהפן הזה של עניין בא על סיומו.

עדיין בכל התגובות שלך ושל RK לא ראיתי ביקורת על התנהלות היבואן עדיין. ראיתי התעסקות בכל מני דברים ומשתמשים אחרים, אבל ביקורת על היבואן? חס ושלום.

לגבי מה התעסקתי בו ולמה - תשמור את זה לי ולתפקידי במועדון. על אחת כמה וכמה כאשר פורסמו דברים לא צודקים שפגעו באנשים טובים שלא הגיע להם. אבל שוב, פות"ש התנצל ואני מקווה שהחלק הזה מאחורינו.

אתה בטוח שאתה רוצה את דעתי לגופו של עניין? קיבלת.

לדעתי על היבואן היה לטפל בעניין הזה אחרת. או לספוג או להשתתף בשיעור גבוה יותר. עם זאת, בגיר ה-TCT אין מחלה ידועה של אכילת מצמדים. מכאן, גם בהכירי את הגיר וגם מניסיון בתיבות רובוטיות (כ-100K ק"מ עם תיבה חד-מצמדית, סלספיד דור ראשון, וכ-75K ק"מ עם TCT) - מצמדים בתיבה כזאת יישחקו אך ורק בשל שימוש לא נכון בתיבה. זה נכון לכל תיבה שיש בה מצמד - בין אם בגיר ידני, בין אם ברובוטי חד מצמדי ובין אם דו מצמדי. תזחל על הקלאץ' - הוא יישחק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בבעלות משפחתי היו ועדיין יש כמה רכבים (חלקם בהמלצתי), ובמיוחד מהשנים האחרונות וחלקם עם גירים רובוטיים שבינתיים טפו טפו טפו תפקדו יפה בק"מ גבוה פי כמה משל פותח השרשור.

...

מהמפגשים המועטים שלנו עם אחד מהמוסכים המורשים שלו דווקא התרשמנו לטובה תמיד.

כלומר אתה מודע לעובדה שאין איזו בעיה גורפת עם הגירים האלו. אתה קיבלת רושם טוב מהמוסך המורשה בו טיפלתם. אבל אתה עדיין מהעמוד הראשון מתלהם על זה שאם היה מדובר ב-dsg התגובות היו שונות.

כל הביקורת שלי על היבואן, על ההתנהלות שלו, ועל הדעות שלכם היא לחלוטין עניינית ללא אינטרסים אישיים.

היא לא. בדיוק בגלל מה שכתבתי למעלה. אין שום דבר ענייני בתגובות זועמות והשוואות שאתה בעצמך יודע שאינן עומדות במבחן המציאות.

ויותר מזה, אתה כנראה לא מבין משהו מאוד בסיסי, שנכתב לך כבר לפני כמה עמודים (לא על ידי אחד מבעלי האיטלקיות):

מה שאתה עושה זה סוג של הטרלה. כאשר סוף סוף ישנו שרשור רציני שמתייחס לבעיה הטכנית עליה ביקשו לדבר ולא שרשרת אינסופית של התנצחויות אתה לוקח את השרשור לשם.

שוב, בא בן אדם והתלונן פה על בעיה. כתבו שיכול להיות שהוא עשה את הנזק (וזה אכן, מעצבן ככל שלא יהיה, יכול להיות) וכתבו שמקווים שהיבואן יטפל בזה. אתה דחפת וממשיך לדחוף את זה לאיזו פינה, כאילו כל בעלים של רכב איטלקי כאן חייב עכשיו לגונן על היבואן, או לחילופין ״לרדת מהעץ״ כדבריך, ולהסביר למה הכל חרא. אפילו שזה לא מתחבר לניסיון האישי שלך - לא בתוצרת ולא בטיפול.

מה זה משנה אם פותח השרשור קנה את הלוקש שהאכיל אותו היבואן של "50% השתתפות", זה עדיין לוקש!

הבדל בסיסי ביני לבינך: לא מתיימר לקבוע כמה עולים דברים. אתה כן. אני לא מתיימר להציג התמחות בתחום שאני לא עוסק בו.

יכול להיות שזה לוקש. יכול להיות שלא. קטונתי מלדעת.

והנה אנחנו שוב חוזרים לנקודת ההתחלה. הצורך שלך להוכיח אחרים. גם אני וגם rk לא עובדים אצלך, ככל הידוע לי. ולא חייבים לך דין וחשבון. עדין לא נופל האסימון שכולם כאן אנשים פרטיים, לא עורכי הדין של היבואן ולא פועלים כאן מטעמו.

כשהיבואן עושה דברים טובים - אני מפרגן. מכיוון שלרוב זכיתי מהם ליחס לא רע עד היום - כמו האחרים, כמו אנשים מהקבוצה בפייסבוק, פשוט קיוויתי שהוא יקבל עזרה. זו לא ״הערצה עיוורת״. זה מה שציפיתי שיקרה לאור ניסיון חיובי שהיה לי איתם. זה גם לא אומר שעכשיו יש לי איזה ״עץ לרדת ממנו״. זה בסך הכל אומר שחשבתי שגוף מסחרי שאין לי חלק בו עשה משהו אחר ממה שציפיתי.

...

ביקורת על היבואן, אגב, גם הייתה בדברי. כתבתי בצורה די מפורשת שהייתי מרגיש וכועס כמו פותח השרשור אם הייתי במקומו. וזה למרות שאין לי מושג אם הוא אחראי לנזק או לא (כן, כן. יכול להיות שהוא הרס רכיב שלא נותנים לו אחריות בדיוק מהסיבה הזו).

אבל אתה, סלח לי על העברית העממית שלי, חי באיזה סרט תוכחה לא ברור ומפרש את יחסי הגומלין והכוחות בינינו לבין היבואן והיצרן בצורה כל כך מעוותת, שאתה כנראה מצפה שאשים שק על הראש, אצום ואעלה ברגל לירושלים להכות על חטאיי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזי, הפתרון לעלבון שלך הוא לא בהעלבת אנשים אחרים על גבי האינטרנט. זה גם לא צידוק. לכן, אני יותר מאשמח אם תבחר להתנצל בפני האנשים האלה כמו שידעת להכפישם, בין אם עברת חוויה רעה או לא, הם לא הכתובת להוצאת העצבים שלך.

הוא לא צריך להתנצל בפני אף אחד. חבורת אסמ"בה (אלפא סמלת/סוד מוחלט בהחלט) שהרגיעה אותו והרדימה אותו היא זו שצריכה להתנצל בפניו. יש כאן מי שצדק ומי שטעה. זהו. התנצלות - אין לו על מה.

תרשו לי לאמלק את השרשור:

עוזי עצבני (מובן לחלוטין) שקיבל תשובה ש"יהיה בסדר" ולא משהו קונקרטי.( התשובה תגיע. תהיה רעה - תאמין לי שיהיה מי שיעזור לך).

לא מעט יוזרים ותיקים ומוכרים בפורום שמסבירים שככל הנראה באמת יהיה בסדר, כולל אחד שהציע עזרתו בפרטי (פות"ש - תשתמש בזה, הוא לא מדבר סתם).

יוזר אחד, פרקש7, שמתלהם למה דווקא כאן לא יורדים עליהם כמו שיורדים על DSG ולמה פות"ש עוד לא קיבל BJ.

בואו נחשוב לבד מי תורם, ומי פחות.

לגופו של עניין - פות"ש, אני מאמין שהעניין יסתדר לך במסגרת רצון טוב. אם לא, יש לך אוזן קשבת כאן בשרשור, תאמין לי שיהיה איך לעזור לך. טיפ קטן - תתנסח בפחות פומפוזיות, זה לא YNET כאן, הרוב פה מבינים יותר וזה רק פוגע. לא רציתי לכתוב לך את זה בהתחלה כי ממילא אתה עצבני על התקלה וזה מובן, אבל בחיאת - תן קצת קרדיט שכאן מבינים יותר.

מה בעצם אתה אומר לו עכשיו?

אחרי כל ה"יהיה בסדר" של חלק מהעצות כאן - סמל"ת ביצעו בו מעשה מגונה. לא 'היה בסדר', ועם כל הרצון הטוב שלכם להקליד מילות הרגעה, המציאות הכתה בו בפנים וסמל"ת בכיס.

מזכיר שוב, רכב עם 28,300 ק"מ שהיבואן מסרב לקחת אחריות מלאה.

האם הייתם ממליצים לו לשכור עו"ד ולתבוע את סמל"ת?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך להתנצל בפני אף אחד. חבורת אסמ"בה (אלפא סמלת/סוד מוחלט בהחלט) שהרגיעה אותו והרדימה אותו היא זו שצריכה להתנצל בפניו. יש כאן מי שצדק ומי שטעה. זהו. התנצלות - אין לו על מה.

התנצלות על זה שהוא פרסם דברים שאינם נכונים עובדתית ושמוציאים דיבתם של אנשים אשר חלקם מוכר לך אישית. על זה. היתר - לשיקוליו. כאמור, הוא בחר להתנצל וטוב שכך.

מה בעצם אתה אומר לו עכשיו?

אחרי כל ה"יהיה בסדר" של חלק מהעצות כאן - סמל"ת ביצעו בו מעשה מגונה. לא 'היה בסדר', ועם כל הרצון הטוב שלכם להקליד מילות הרגעה, המציאות הכתה בו בפנים וסמל"ת בכיס.

מזכיר שוב, רכב עם 28,300 ק"מ שהיבואן מסרב לקחת אחריות מלאה.

האם הייתם ממליצים לו לשכור עו"ד ולתבוע את סמל"ת?

אני לא אומר לו כלום, כי אני לא היועץ המשפטי שלו. של המועדון, מן הסתם, כידוע לך - כן. יש לא מעט עורכי דין שמתעסקים בתביעות כגון הא, הוא ילד גדול ובהחלט יכול לפנות לכמה מהם לקבל חוות דעתם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאומרים הילדים 'אם אני הוא' - בהחלט הייתי תובע את סמל"ת.

אולי הייתי זוכה, אולי לא. אבל הייתי מנסה.

ואת מודעת המכירה של הבונבוניירה - לא הייתי מפרסם כאן באתר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בין אלה שהאמין שבסמל"ת לא משלמים כל כך הרבה לאנשים חסרי מינימום הבנה בשיווק.

עזבו בצד אשם או לא אשם וצודק או לא צודק. יש מקרה בתחום האפור ופרסום כזה יגרום לירידה של לפחות 2-3 מסירות של אלפא. זה לא שווה יותר מפאקינג 5000 שקל שנגבו מפות"ש?

יכול להיות שסמל"ת יצאו צודקים אבל חכמים בטח הם לא יצאו. אחרי כזה יחס ללקוח אני בהחלט אחשוב 100 פעמים אם לקנות רכב שהם נותנים לו שירות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה של בגירה להעלות צילום של החשבונית

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם אמרת לו בשפה יפה ״שב בשקט ותחכה יהיה בסדר וגם אם לא יש לך אוזן קשבת ויהיה מי שיעזור לך״.

עכשיו אתה כבר לא אומר לו כלום. אפילו לא סליחה טעיתי/הטיפול בך היה גרוע...

מה שהיה יותר חשוב לך זה שהוא יתנצל על כך ש״פגע״ במועדון היקר וחבריו.

אבל היי אני מתלהם ולא תורם כלום. ראינו לאן הובילה אותנו הגישה שלכם.

דרך אגב איפה ״לב ספורטיבי״? שוב נעלם? שידור חוזר של הזלזול שלו באנליסטים גם שם אבדו עקבותיו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדר"כ נשאר כצופה בפורום אך לאור כמות התגובות "המעניינות" לפות"ש אני נאלץ להגיב כדי לחזק את ידו.

קח אותם עד הסוף, הצדק איתך (לפחות בעניין עלות התיקון).

ולכל שאר המתריעים בפני תביעות וכו', לדעתי אין פה שום בסיס ורק ניסיון להמית את השרשור.

עריכה אחרונה על ידי Titanius
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש, נראה שאתה סבור שיש כאן מספר משתמשים שאתה רשאי להורות להם מה לעשות. אני לא חושב שאלה הם פני הדברים. לגבי הטיפול כתבתי, ואני לא צריך לחזור על זה שוב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למקרה האמור,

כשגוף עסקי נותן לי תשובה של 'יהיה בסדר' אני מאוד מאוד מודאג.

זו תשובה שאומרת, אין לנו תשובה, אנחנו נמשוך זמן, ונזרום עם מה שיקרה כי אין לנו רצון או יכולת לקבל החלטה.

חוזר על הפתיח - בלי קשר למקרה האמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...