Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה באלפא רומיאו מיטו מונזה 2015 [הוקפץ מחדש]

עוזי עזרתי
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

RK תעשו מה שאתם רוצים זה ממש לא ענייני. הייתם לאורך כל הדרך מאוד סלחניים כלפי היבואן, ובמיוחד לתגובה הראשונה שלו שלי נשמעה הזויה (ולא רק לי מסתבר). על כך הביקורת שלי. אתם כאנשים ממש לא מעניינים אותי לטוב ולרע ואני מאחל לכם רק טוב באמת.

גם התגובה שלך לטיפול היבואן נכתבה אומנם ואני מצטער שלא התייחסתי אליה, אבל היה חייב להידחף שם העניין של ״שימוש לא נכון בתיבה״. גם יבגניפ דחף את זה.

דורקי לעומתכם פשוט התנצל למרות שאף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר פה הוא ראה זאת לנכון , רשם את דעתו ולא דחף שום התניה.

מה לא יכול להיות שהדיסקית של הקלאץ׳ הגיע דפוקה מהמפעל? לא יכול להיות שגורם אחר גרם לה להישחק בצורה קיצונית? בשביל מה ההתניה הזו?

חוץ מזה מה זה שימוש לא סביר? ״לשבת על הקלאץ׳״?

סליחה אף אחד לא עושה הדרכה לרוכשי הרכבים ״איך צריך לנהוג ברכב עם הגיר שלנו״ לכן לדעתי הגיר הזה צריך להחזיק מעמד גם אם אידיוט נוהג עליו. שהמהנדסים ימצאו את המנגנון שימנע מהקלאץ׳ למות בגלל משתמש. אחד הכללים זה לא לסמוך אף פעם על המשתמש כשאתה מתכנן חלק חשוב במערכת.

נזכיר הרכב עם 28k קמ.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכול להיות הכל, אבל אני, מה לעשות, כותב את דעתי. לך הרי היה חשוב לכתוב (ולהמשיך לכתוב) את דעתך, לא? אני כתבתי את דעתי. מהניסיון שלי בגירים רובוטיים, והוא לא קטן, קלאץ' מתחמם בשימוש לא נכון בלבד. כשהוא מתחמם הרבה, מן הסתם הוא ייגמר בשלב כלשהו. יש גירים בהם יש תקלה סדרתית (DSG ופאוורשיפט), יש כאלה שלא (TCT - תבדוק היטב, קיים לא רק באלפא אלא גם בפיאט, ולמיטב זכרוני גם בחו"ל אין רקורד לתקלות סדרתיות שגומרות מצמדים).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מכונית בעלת מצמדים - ידנית, רובוטית חד מצמדית או דו מצמדית, אפשר לחסל את הרפידות גם בפרומיל מהנסועה של פות"ש.

אף אחד לא יודע אם התקלה נגרמה מבעייה בייצור או משימוש לא נכון.

לכן אני קצת פחות נחרץ לגבי האשמת סמל"ת בטיפול לא ראוי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם גירים כאלה זהה. יודע מה אפילו הייתי עד לשימוש לא נכון שכזה שגרם לנורת התראה להידלק.

אני עדיין חושב שבמקרה הספציפי הזה ההתניה הייתה לא במקום. בטח לא בצורה שהצגת אותה, ״אך ורק...״ מאיפה לך? מאיפה הביטחון המוחלט? יש סיכוי של 1% שלא המשתמש הוא האשם זה עדיין לא חד משמעי כמו שהצגת את זה.

ההתניה הזו גם באיזשהו מקום מציגה את היבואן באור יותר חיובי גם אם זו לא הייתה הכוונה. גם זו סיבה לא להציג אותה

חוץ מזה במקרה הזה יש סיכוי לא רע שזה לא המצב. הרכב מאוד חדש ובלי קשר המחיר שהוא שילם לאחר 50% הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם גירים כאלה זהה. יודע מה אפילו הייתי עד לשימוש לא נכון שכזה שגרם לנורת התראה להידלק.

אני עדיין חושב שבמקרה הספציפי הזה ההתניה הייתה לא במקום. היא באיזשהו מקום מציגה את היבואן באור יותר חיובי גם אם זו לא הייתה הכוונה.

חוץ מזה במקרה הזה יש סיכוי לא רע שזה לא המצב. הרכב מאוד חדש ובלי קשר המחיר שהוא שילם לאחר 50% הזוי.

אתה חושב שההתניה לא נכונה כי באת לראות דם. מה לעשות שלפעמים לא הכל מסתדר איך שרצית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשצריך לראות דם אז צריך לראות דם. שצריך להגיד טעיתי אני אומר טעיתי.

שום דבר לא הסתדר כפי שרציתי. אני רציתי לחזור לשרשור הזה ולהתנצל שהשמצתי את סמל״ת, לצערי זה לא קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה כן הסתדר כפי שרציתי או לא?

מה שאני ארשום לא ישנה את המודל שפיתחתם סביבי. כבר הייתי הרבה דברים בשרשור הזה, לקה בחוסר הבנת הנקרא, בנאדם עצבני שצריך תרופות והייתי עוד דבר אחד צודק.

הייתי מוכן להיות השניים הראשונים וטועה. זה כלל לא מעניין אותי אם אתה מאמין או האחרים מאמינים לי. טובת פותח השרשור היא הדבר היחיד שעניין אותי מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הכל, אבל אני, מה לעשות, כותב את דעתי. לך הרי היה חשוב לכתוב (ולהמשיך לכתוב) את דעתך, לא? אני כתבתי את דעתי. מהניסיון שלי בגירים רובוטיים, והוא לא קטן, קלאץ' מתחמם בשימוש לא נכון בלבד. כשהוא מתחמם הרבה, מן הסתם הוא ייגמר בשלב כלשהו. יש גירים בהם יש תקלה סדרתית (DSG ופאוורשיפט), יש כאלה שלא (TCT - תבדוק היטב, קיים לא רק באלפא אלא גם בפיאט, ולמיטב זכרוני גם בחו"ל אין רקורד לתקלות סדרתיות שגומרות מצמדים).

אני חושב שאתה טועה כמות הרכבים שנמכרו עם תיבת dsg במדינה אחת גדול יותר מכל ה-tct שיוצרו בכל העולם במשך שנה אחת.

גם ב-dsg וגם ב-power shift התקלה היא במצמדים היבשים, ואילו הרטובים נהנים מאמינות הרבה יותר טובה.

לפי הפורום כאן כל האיטלקיות הן ללא שום תקלות סדרתיות ונהנות מאמינות כמעט מושלמת. רק שיש בעיה אחת קטנה- זה פשוט לא מסתדר עם כל סקרי האמינות בעולם שבהן פיאט, אלפא ודומיהן נמצאות כמעט תמיד בתחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב איך אתה מנסה להפוך שרשור ספציפי לעוד מלחמת איטליה נגד שאר העולם. אם אתה סבור שיש תקלות סדרתיות - תמנה אותן. אם לא - חבל על המקום בשרת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חלק מהתגובות כאן ממש לא לעניין

מה היה לנו? יבואן שנהנה ככול הנראה מאובר רייטינג שגרם גם לי להאמין שיושבים שם אנשים שישכילו לקחת אחריות על תקלה שלא אמורה להתרחש.

יתכן גם שחלק מהמקורבים מסוגלים לסדר לעצמם תיקון חינמי, שמסתבר שאיננו זמין לפשוטי העם.

כמו כן רואים איך הדסוננס הקוגנטיבי הולם בשרשור במלוא כוחו, במקום להודות בטעות הוויכוח מוטה לכיוון התבטאות לא מוצלחת של פו'ש, אשכרה הגזמתם.

דבר אחרון, כנראה שזרמו בירדן הרבה פחות מים ממה שחשבתי מאז התפרק הדיפרנציאל באלפא בררה 'בשל נהיגה ספורטיבית'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות- קראתי קצת בהתחלה, ומעמ 6, עד כאן.

אני כותב בנושא בגלל שמישהו כתב לאן נעלמו האלפיסטים ואני אלפיסט, לא דתי מאוד בערך 6.5 על הדוסומטר. כמה דתי אתם שואלים (או שלא) אני אומר לכם בכל זאת- האלפות אצלי הסתיימו בסדרה 105,אלפטא גם כן דור ראשון, את הסוד אני מחבב מאוד, את ה33 לא ככ, 75 כן כן, 164 לא ככ, 156 בשמחה, 147 פחות, ועד לימינו אנו שההיצע הנוכחי לא ממש מעניין, חוץ מהג׳וליה.

זוגתי אגב נוהגת בג׳ולייטה 1.6 דיזל עם גיר (כי עם כבר צריך אוטו חדש אז שיהיה אלפא ולא אסטרה, ליאון או גולף) ידני והאוטו עם 22 אלף קמ וחוץ מטיפול אחד לא שילמתי לדילר כסף.

כך שאלפיסטים רבים במועדון יראו בי חבר ביקורתי יותר מאשר פאנבוי.

ומה אני חושב שהיה צריך לעשות עם המיטו המסכנה בעידן הסושיאל מדיה?

בהנח שהבעלים לא מחנה את האוטו בחניה מקבילה בזווית כביש של 30 מעלות כמה פעמים בכל יום.

לתקן לו את האוטו המסכן על חשבונם.

א, ב, של ג.

אפילו שלא באחריות. אפילו שיש חוזה מכירה חתום אפילו ואפילו ואפילו שאני אלפיסט (6.5 בסקאלה)

איזה שרשור חורבן זה.

כל פוסט נוסף לא עוזר למותג בישראל.

עריכה אחרונה על ידי 57mmStroke
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחרון, כנראה שזרמו בירדן הרבה פחות מים ממה שחשבתי מאז התפרק הדיפרנציאל באלפא בררה 'בשל נהיגה ספורטיבית'...

הזכרת לי שמועה על חברה אחרת, שפרסמה טנדר חדש וחזק, עם תמונות במגוון תנאי שטח קיצוניים.

כשהתפרקו תיבות הילוכים בתקופת האחריות החברה ניסתה לטעון ל'שימוש חריג' בשטח. העם הבין את המסר והמשיך לקנות היילקסים, האנטרים ודימקסים בלי בעיות ועם יבואנים שעמדו מאחורי המוצרים שלהם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, פרקש. מצטער. מה שעניין אותך מלכתחילה זה לציין שאם היה מדובר ב-dsg, אז.. ולראיה, מתוך התגובה המקורית שלך, בערך שתי פסקאות מתוך שלוש הוקדשו להסברים איך אתה מצפה משאר משתמשי הפורום שיגיבו ומה הזוי בעינך. באחרונה איחלת, מה שנקרא, לחייל בהצלחה.

עכשיו בניגוד אליך, שבעיקר מצטיין בציניות יתרה, בין האנשים שהצביעו על כך שאין כאן איזו מגפה גורפת (משהו שגם אתה הסכמת עליו!), היו כאלו שהציעו את עזרתם. וכן, גם קיוו שעם עזרתם או בלעדיה, היבואן יפתור את זה בצורה יותר טובה, ולו רק משום שזה משתלם לו להוציא כמה אלפי שקלים יותר אבל לשמור על לקוח חוזר, מרוצה ועוד כזה שיכתוב כמה מילים חמות בפורום או כל מקום אחר.

זה גם מה שהציע מי שהגיב לו בפייסבוק.

קשה לך להאמין, אני יודע, אבל יש אנשים שבאמת רצו לעזור; לא רק להתאסף ביחד ולצעוק שסמלת זה חרא ואיטלקיות זה צואה.

...

בסדר, אני מבין שזה state of mind. בדיוק כמו של מי שבונה כאן קונספירציות על "השתקת השרשור" או שטויות דומות.

כאילו באמת איכפת לי או לכל אחד אחר אם הוא יתבע את סמלת, ינצח ויקבל פרארי במתנה.

מה שאני ארשום לא ישנה את המודל שפיתחתם סביבי.

המודל, שוב, הוא לא כזה מסובך. נכנסת לשרשור אך ורק כדי להוכיח את מי שמכונים כאן "פאנבויז" ולסתור את עצמך כמה פעמים עם דעה הפכפכה למדי, שנעה במנעד קיצוני מ"

המסקנה שלי שאסור להתקרב לרכבים האלה נכונה." ועד ל"הנסיון שלי עם גירים כאלה זהה. יודע מה אפילו הייתי עד לשימוש לא נכון שכזה שגרם לנורת התראה להידלק.".

מה שבאמת מסובך כאן, זה איך אתה משכנע את עצמך שאפשר גם לספר שראית מישהו עושה שימוש לא נכון בגיר, גם להודות בזה שאין מגפה, גם לנסות לדחוף את כל בעלי וחובבי האיטלקיות לאיזו פינה כאילו יש לנו עניין ברווחי מסמלת, וגם לציין לרעתי או לרעת אחרים שכתבנו שיש סיכוי שבעל הרכב עשה את הנזק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מכונית בעלת מצמדים - ידנית, רובוטית חד מצמדית או דו מצמדית, אפשר לחסל את הרפידות גם בפרומיל מהנסועה של פות"ש.

אף אחד לא יודע אם התקלה נגרמה מבעייה בייצור או משימוש לא נכון.

לכן אני קצת פחות נחרץ לגבי האשמת סמל"ת בטיפול לא ראוי.

אשתי נוסעת ברכב שלי (dsg) ומתייחסת אליו כאוטומט רגיל, היא לא יודעת מה זה רובוטי בכלל. כמו 99.9% מבעלי הרכבים האלו. בשימוש כאוטומט רגיל אין סיבה שהגיר יתקלקל. הגירים האלו תוכננו כתחליף לגירים פלנטריים. לא צריך דוקטורט בשביל לתפעל אותם. מה שאתה אומר יכול להיות נכון רק אם הנהג מנסה להזיק בכוונה תחילה לגיר. כגון עמידה בהילוך עם בלם יד משוך באופן קבוע ברמזור וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...