Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני עושה ביד על רכב?

mIkE_LiToRiS
שימו לב! השרשור הזה בן 1781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, לא לטעמי כל הקונספט הזה שאנשים מתאספים יחד סביב רכב באיזה מגרש זנוח וכולם עושים ביד על אותו הרכב.

עריכה: יש אנשים שהמקצוע שלהם זה לעשות ביד בשביל אחרים.

:roflmao::roflmao::roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עייף מת, הייתי עסוק בלתת ביד כל הלילה.

קשה עם ההבדלי זמן אבל היא שווה את זה.

אגב מצאתי דיון מעניין אם מותר לתת ביד בספירת העומר. יכול להיות שזה זמן טוב לתת ביד על רכב.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו חכו, עוד לא עשו ביד על אאוטלנדר...

הוא דתי, אסור להם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לעשות ביד באופן מקצועי לוקח זמן, לכן אני ממליץ לך להשתמש במדריך שינחה אותך אך לעשות ביד כמו שצריך שלא יהיו פאדיחות.

יש כאלה שבוחרים לעשות ביד דווקא בעבודה, כי זה חוסך את הזמן בבית, אם תבחר לעשות ביד בזמן שעות העבודה שים עין שהבוס לא יקלוט אותך, כי אז זה יכול להפוך לעסק דיי דביק.

אתה גם יכול לבקש מחבר בעבודה שיעזור לך לעשות ביד, אבל תבחר כזה שיש לו ניסיון וגם לא ילשין עלייך לבוס.

אלא אם כן הבוס הוא גם חובב ומחפש לעשות ביד על איזה רכב מעניין.

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, בלוח פוקוס יש הרבה יותר מ13 דפים, אני תמיד גומר בדף האחרון.

אז זאת הסיבה שלאתר יד2 קוראים יד2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח לקבל ממך הזמנה לחתונה מה זה כיף :lol:.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לOP.

אל תידאג, כמו שאומרים לכל סיר יש מכסה :-), גם אתה תימצא ותזמין את כל חברי הפורום בע"ה בקרוב מאוד, אמן!.

גילוי נאות, גם אני עוד מחפש את האחת.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבל משפטים כאלה אחרי שהיא זרקה אותך זה קצת מבאס. תודה בכל מקרה.:lol:

מזל שיש את השותף של הבוס שלי תמיד מזכיר לי שאני טוב בלעשות ביד ולבלבל את השכל.

(סתם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...