Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני עושה ביד על רכב?

mIkE_LiToRiS
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קטע, אני בדיוק לפני דקה עשיתי ביד על רכב שראיתי באיזה אתר, נכנסתי לפורום וראיתי את השרשור הזה!

חבל, אילו הייתי מקבל כאן עיצות איך לעשות ביד על רכב כמו שצריך אולי הייתי גומר בצורה אחרת, כי עכשיו אני מרגיש קצת לא טוב עם עצמי.

גם כ"כ התלהבתי מהרכב שמיהרתי לעשות ביד לפני שאשתי תכנס לחדר ותגלה. היא לא שותפה למשיכה שלי למכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור אמיתי. כולם עושים פה ביד באיביי וגם בוואלה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דוגמה, היית שמח להתפרע ולעשות ביד על כל קורולה שקיימת בעולם.

יש כאלה שאוהבים לעשות ביד על אמריקאיות, ויש כאלה שמעדיפים לעשות ביד על יפניות. אנחנו לא שופטים כאן אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המנהלים לא משנים את הכותרת? ממש מביש. אנחנו מנסים כל הזמן לשמור על התנהלות נאותה ונקייה בפורום זה ואין סיבה שזה ייפסק, גם על מזבח הרייטינג שהכותרת מפיקה.

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המנהלים לא משנים את הכותרת? ממש מביש. אנחנו מנסים כל הזמן לשמור על התנהלות נאותה ונקייה בפורום זה ואין סיבה שזה ייפסק, גם על מזבח הרייטינג שהכותרת מפיקה.

זה נשמע סחי בערך כמו "הכל חוזר עליך וקקה בידך"

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה, הבחור לא הגיב יותר. נראה כאילו התחשק לו לזרוק פצצה ולברוח... ממש לדפוק ולזרוק.:-)

מעניין איך עוד אף אחד לא שם לב לכינוי שלו.

הדבר הזה בפני עצמו זה אזעקת טרול שנשמעת ממרחק של קילומטרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סוג של גאון. בדקת עם המחנכת של סטיו, אולי אתה גם מחונן?!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך עוד אף אחד לא שם לב לכינוי שלו.

הדבר הזה בפני עצמו זה אזעקת טרול שנשמעת ממרחק של קילומטרים.

אני מניח שהרוב שמו לב, אחד אפילו כתב פה בשירשור, אתה מוזמן לחפש.. או לעשות ביד על פריוס, מה'שבא'ך

הלו, הכותרת זה חלק ניכר ממהות השירשור הזה, על מה אתה מדבר? :loco:

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמגיע לאשכול הזה מקום של כבוד לצד ערוסי, ריגוש מיני במכונית מהירה ומועדון היונדאי i20 סופרים

(אבל כמובן לא לצד שקודה שפורט שנמצאת בליגה משלה)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ביד ב2013 ומעבר לאוקיינוס הגיע אלי אמריקאי לבן ענק, ככה שתזהרו כשאתם עושים ביד.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...