Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חנייה ללקוחות בלבד" - האמנם ?

Katom
שימו לב! השרשור הזה בן 2635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם ZVIT לגבי עיניין כמות החניות וסוג העסק.

לא דין חנייה של הום סנטר עם 150-200 מקומות חנייה כדין עסק פרטי שיש לו 2-3 מקומות חניה שמורים.

במקומות מסויימים, למשל במרכזי עסקים או איזורי תעשיה, עובדים שבאים לעבוד חונים בחניה של הום סנטר למשך כל היום וכשבא לקוח לקנות בהום סטנר, אין לו מקום חניה.

לרוב במקומות האלו הופכים את החניון לחניון בתשלום עם שעתיים ראשונות חינם, אבל איפה שאין את זה, העניין מפריע לבית העסק בדיוק כמו שהוא מפריע לעסק קטן עם 2-3 חניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנייה היא שלי בטאבו אני מרים טלפוח למשטרה, מדווח על השגת גבול, מציג לשוטר את הוכחת ה על6ת והופ יש לך תיק פלילי.

זה המשפט הכי אופטימי שקראתי בחיים, בערך

או שאתה מאוד מאוד מאמין במשטרה שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דין חנייה של הום סנטר עם 150-200 מקומות חנייה כדין עסק פרטי שיש לו 2-3 מקומות חניה שמורים.

למה?

לעסק עם עשרות מקומות חניה יש יכולת להכיל עשרות לקוחות, ואם כולם יחליטו ש"אני אחנה פה, יש להם עוד חניות" אז הלקוחות שלהם ישארו בלי מקום, בדיוק כמו כל עסק אחר.

זה לא שונה מלחנות בחניה כפולה ("מה הבעיה שלך?! יש לך מקום לעקוף!) או בחנית נכים ("מה קרה... יש פה עוד 5 חניות נכים...סע סע")

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד קטע מעצבן - של השתלטות של בתי עסק על חניות ציבוריות.

רואים את זה הרבה ברחובות ראשיים ואיזורי תעשייה שכל מיני עסקים משתלטים על החנייה שמול העסק שלהם.

עכשיו - אתה לא יכול להשאיר להם שם את הרכב וללכת - כי לך תדע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא מהיום. הגעתי לפני כמה דקות למרכז מסחרי BIG בפולג נתניה. הסתובבתי כמה דקות, לא מצאתי חניה במפלס התחתון. עליתי למפלס העליון ושם בקושי מצאתי חניה.

נכנסתי למרכז המסחרי, החנויות כמעט ריקות, זו לא השעה (11 בבוקר) שעושים קניות.

השאלה, מי חונה בחניון של המרכז המסחרי ולמה הוא מלא? המקום נמצר באיזור תעשיה.

אני חושב שהתשובה ברורה ובדיוק בגלל זה מקימים שם מערכת חיוב בחניון. כרגע עדיין ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשקלון פתרו את הבעיה באלגנטיות. מרכז העיר והחניונים ליד הקניונים נצבעו בכחול לבן אבל שעתיים ראשונות חינם.

מי שבא לקניות או סידורים זה בהחלט מספיק לו ושהאחרים או שישלמו או שלא יתפסו חנייה ציבורית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניון איילון עשו אותו דבר, כשעם המגדלים שצמחו באיזור, יותר ויותר עובדים החלו לתפוס חניות לאורך כל היום.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתיים חינם בכחול לבן אפשרי ליישם בלי בעיה אם משלמים דרך אפליקציה או איזי פארק.

לא יודע אם יש שם סידור כלשהו למי שרוצה לקנות כרטיס חניה במכונה, נראה לי בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריכה להיות שום בעיה, אבל צכיך להתאים את מכשיר התשלום.

לחיצה על חניה עד שעתים - מנפיק כרטיס עם השעה שבעוד שעתיים, בלי תשלום.

מטבע ראשון מתחיל את זמן הגג לאחר שעתיים פלוס (נניח, אם מדובר ב-4 ש"ח בשעה, מטבה של ש"ח אחד יתן שעתיים ורבע, שני ש" שעתיים וחצי וען הלאה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מקובל גם בעולם

יש חניות במחירי רצח אבל אתה מקבל תלוש חניה חינם בכל החנויות במתחם

וגם נתקלתי בחניה ליד תחנת רכבת במחיר מאוד זול ל3 שעות ראשונות ואחר כל המחיר קופץ לשמיים. הם רוצים שתבוא לקנות שם ולא להחנות את הרכב ולנסוע להוציא את הכסף במקום אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...