Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

זה לא עניין של להחליט, זה עניין של אג'נדות- גלובס תמיד היה בעד ירידת מחירים ודה מרקר להפך.

וכן, ציפורי לא ידוע באובייקטיביות שלו ואוהב להשתמש באנקדוטות שתומכות בדעתו כדי לנסות להשליך על הכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נורמלי למכור דירה אחרי 3 שנים או פחות? כי רוב המקרים בכתבה של גלובס הם כאלה. לי זה נשמע כאילו הוא מצא 10 מקרים ספציפיים של אנשים שהיו חייבים כסף דחוף ומכרו במהירות, אבל אני לא מבין בזה יותר מדי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נעלמתם כמעט שנה? השוק כבר לא מעניין אתכם או שהפסקתם להמר?

למה שנה?

הודעה אחרונה לפני 3 חודשים.

העיקר שהכל קרס ויש דירות לכל הומלס.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שנה?

הודעה אחרונה לפני 3 חודשים.

העיקר שהכל קרס ויש דירות לכל הומלס.

אמן..

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה הזויה,

לקחת עשר סיפורים לא אומר כלום,

אני מכיר עשרה אנשים שהרוויחו בתקופה הזו מנדל''ן יותר ממה שההם בכתבה הפסידו,

צריך לדבר על מגמות - שהם נגזרים מממוצע של עשרות או מאות עסקאות

כדי להבין את מצב השוק,

כמו ברכבים חוויה או ניסיון של איש אחד לא אומרת כלום.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נעלמתם כמעט שנה? השוק כבר לא מעניין אתכם או שהפסקתם להמר?

אחת הכתבות היותר הזויות שיצא לי לקרוא:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001299687

אבל רגע, תחליטו, השוק עולה או יורד:

https://www.themarker.com/realestate/.premium-1.7802496

כי זה כבר לא מעניין.

אני חושב שרוב המוחלט של הציבור הישראלי הבין שמחירי נדל"ן לא יקרסו והאופציות שלהם זה או להמשיך לחיות בשכירות או לעלות על רכבת הנדל"ן של ישראל או לארוז את המזוודות ולעוף מכאן.

ואתה חושב שכן יכול להימשך לנצח?

בסוף לאן נגיע? שדירה בת 30 שנה בבת ים תעלה 4 מליון? מי יוכל לקנות בדיוק?

את זה אמרו כשדירה בבית ים עלתה 1.5 מיליון ועדיין קנו. היום דירה בבת ים עולה בממוצע 1.8-1.9 ועדיין קונים. זה אומר שיש לאנשים כסף. מאיפה אני לא יודע, אבל יש.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מאיפה? עזרה מההורים, ירושות, התנהלות כלכלית מתאימה, משכנתא ארוכה מאד, ואפשר גם לשלב. יש כל מיני דרכים להגיע לדירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה כבר לא מעניין.

אני חושב שרוב המוחלט של הציבור הישראלי הבין שמחירי נדל"ן לא יקרסו והאופציות שלהם זה או להמשיך לחיות בשכירות או לעלות על רכבת הנדל"ן של ישראל או לארוז את המזוודות ולעוף מכאן.

את זה אמרו כשדירה בבית ים עלתה 1.5 מיליון ועדיין קנו. היום דירה בבת ים עולה בממוצע 1.8-1.9 ועדיין קונים. זה אומר שיש לאנשים כסף. מאיפה אני לא יודע, אבל יש.

אתה חותם על זה? לא יקרסו?

לא אומר שהם יורדים, ולא אומר שהם נעצרים, ולא אומר שהם עולים. רק אומר שקביעות כאלה הן מטופשות. על משבר הדוטקום שמעת? מה אתה חושב שיקרה פה אם יהיה גל פיטורים בהייטק נניח?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חותם רק על מאזנים.

אם יתרחש משבר בהיקף שציינת אנשים ימכרו דירות רק כמוצא אחרון בהחלט. אנחנו לא ארה"ב איפה שאנשים יכולים walk away from mortgage.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את היקפי המשכנתאות שאנשים לוקחים באזור המרכז ואת ההחזר החודשי. האנשים היחידים שיכולים לעמוד בהחזר כזה הם אנשי הייטק (אולי אני קצת מגזים אבל החתך שלהם בקבוצ הזו הוא בטוח גדול).

הגיע לחבר במשרד בטעות רשימת המשכנתאות בבניין שלו. בניין חדש בפתח תקווה. היו שם סכומים פחד.

מוצא אחרון? שאתה צריך להחזיר 8000 בחודש איזה מוצא אחרון יש בדיוק ברגע שפוטרת? ייקחו לך את הבית וזהו, אה פה זה לא כמו ארהב תישאר גם עם החוב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק יתחיל בהליכי הוצאה לפועל כמוצא אחרון.

אנשים יפתחו חסכונות, קרנות השתלמות, ימכרו מכוניות, יפרסו מחדש את המשכנתא, ילכו לעבוד במספר עבודות לא במקצוע בשביל לסגור את החודש.

בשביל שתסריט שלך יתגשם כלומר קריסה המונית של משקי בית צריך להתרחש משבר כלכלי בגודל של אוקטובר השחור 1929. אם זה יקרה כולנו נהיה כל כך עמוק בחרא שמשכנתא תהיה הבעיה הכי קטנה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכוניות? שהם קנו עם הלוואה בדמות משכנתא מוגדלת?

איזה קרנות השתלמות? הם כבר שפכו אותן להון הראשוני, מה בדיוק הם יוציאו?

יפרסו את המשכנתא? בוא תסביר לי איך אפשר לפרוס משכנתא על סך 1.8-1.6 מיליון שקלים שנלקחה ל30 שנה.

ילכו לעבוד במספר עבודות? איזה עבודות יתנו להם משהו שיספיק? יש להם החזר של 8K בחודש, כנראה גם שלושה ילדים אחרת למה קנו בית, כלומר עוד לפני שהם עושים אפצ'י בבוקר יורד 15K במקרה הטוב.

אני רק מנחש שיש לא מעט אנשים עם התסריט הזה. זה רק ניחוש ואולי אני לא בכיוון, אבל יש מצב גם שאני בכיוון (ראיתי רק בניין אחד בפתח תקווה אבל בנו שם המון). משבר קורה לעיתים רחוקות, אבל הוא יכול לקרות ושהוא קורה אתה לא יודע איך הוא יגמר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש, בתרחיש האימים שלך, לכמה יורד מחיר הדירה בבעלות ההייטקיסט המפוטר?

(כי זה כסף שירד מהחוב, יו נואו...)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...