Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שהתרחשה בעקבות תמרור עצור מוסתר

שימו לב! השרשור הזה בן 2665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי לצומת באיטיות ובזהירות...

כשנכנסתי הבחנתי ברוכב הקטנוע מתקרב, וכשהבנתי שהוא לא מתכוון לעצור - בלמתי וצפרתי...

האם יש תמונות של הרכב בצומת לאחר התאונה?

מיקום הרכב בתחילת הצומת יחזק את הטענה שנכנסת לצומת לאט וזה יעיד לטובתך כך שבהעדר תמרור, לפחות נהגת בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אספר שוב את השתלשלות הדברים:

אני נסעתי בכביש חד סטרי כשבכוונתי להמשיך ישר, מאחר ולא הבחנתי בתמרור לא עצרתי, אבל כן נכנסתי לצומת באיטיות ובזהירות מאחר ושדה הראיה היה מוגבל. היות והכביש החוצה היה חד סטרי אף הוא, הרי שבהנתן שאין תמרור זכות הקדימה בצומת שייכת לי.

כשנכנסתי הבחנתי ברוכב הקטנוע מתקרב, וכשהבנתי שהוא לא מתכוון לעצור - בלמתי וצפרתי ורוכב הקטנוע ניסה גם לבלום אבל לא הספיק הגיע עד לרכב ונפל מהקטנוע.

אני מדגיש לא היתה חבטה ולא היה נזק ברכב או בקטנוע, רוכב הקטנוע התלונן על כאבי גב פונה לבית חולים ושוחרר לאחר בדיקות.

מישהו מכיר פסקי דין שנתנו במקרים דומים?

לגבי ההסדר טיעון שהוצע- אז כמו שכתבתי למעלה:

הכתב אישום הוא על אי ציות לתמרור ועל קלות ראש (שעונש המינימום הוא פסילה של 3 חודשים על כל סעיף), ובעסקת הטיעון הוצע לי להמיר קלות ראש בחוסר זהירות ולקבל 45 ימי שלילה בלבד (!) + קנס ושלילה על תנאי על פי שקול דעתו של השופט.

תודה למייעצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף תצלום של תמרור עצור המוסתר ע"י עצים, מה שגרם לתאונה. האם התביעה תוכל לטעון (ושהשופט יקבל..) שעדיין היה עלי להבחין בו? או לטעון שהתצלום הינו מגמתי ואילו הייתי מצלם מהצד השני של הכביש הוא לא היה מוסתר (הכביש הינו חד סטרי.)?

[ATTACH=CONFIG]479771[/ATTACH]

אהבתי את הפתיח המואדם

קו עצירה חל במקרה בו יש תמרור כמו תן זכןת קדימה ( 301 ) או תמרור עצור ( 302 ), במקרה בו יש צורך כמו לפני מעבר חציה או במקרה בו למשל עליך לתת זכות קדימה לרכב הבא מימין.

לכן להטיל את האשם רק על העצים. אהה.

בכביש חד סטרי רצונשיהיה צמד של תמרורים אחד בצד ימין של הרחוב השני בצד שמאל שלו.

נסה על בסיס כל אלה להגיע לעיסקת טיעון טובה יותר.

זכות הקדימה בצומת שייכת לי= מתכון לתאונות.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש תמונות של הרכב בצומת לאחר התאונה?

מיקום הרכב בתחילת הצומת יחזק את הטענה שנכנסת לצומת לאט וזה יעיד לטובתך כך שבהעדר תמרור, לפחות נהגת בזהירות.

הרכב ממוקם באמצע - לקראת סוף הצומת (ניתן לראות בתמונה הראשונה), ובהתחשב בשדה הראיה בשטח, מרגע שהבחנתי בקטנוע ועד לעצירה מוחלטת עברתי כ - 4 מטרים.

מרחק זה מתאים למהירות נסיעה של 10-20 קמ"ש (חישוב גס של מרחק העצירה)

הסיבה שנהגתי במהירות זו היא שלא הכרתי את הצומת והשדה ראיה היה מוגבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...