Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות כלכלית בהחלפת קיאה ספורטאז (נערכה כותרת חסרת תוכן עניני)

FLaW
שימו לב! השרשור הזה בן 2662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיה ספורטאז׳ הוא הרכב השני בעל ירידת המחיר הנמוכה ביותר בישראל (מי הרכב הראשון? הקיה פיקנטו).

הפיז׳ו לעומת זאת רחוקה מלהצטיין בפרמטר זה.

מצד שני ירידת ערך היא באחוזים וברכב שמחיר המחירון שלו נמוך יותר ירידת המחירים בשקלים נמוכה יותר. כמו כן הפיג׳ו חסכונית יותר בדלק ובביטוחים כנראה.

בשורה התחתונה פותח השרשור הכניס כסף מיידי לכיס, אבל הקיה כל כך מצטיינת בפרמטר של ירידת ערך, שאני צופה שלטווח הארוך פותח השרשור לא ירוויח דבר מההחלפה שביצע, אולי אפילו יפסיד, וגם ייסע כעת ברכב שמתאים הרבה פחות כרכב משפחתי.

דרך אגב דגם אקטיב של הפיז׳ו הוא דגם בעל גיר רובוטי עם מצמד יחיד, שנמכר תקופה מסויימת בישראל, גם לא תענוג גדול בנהיגה, דגם אקטיב פרו הוא הדגם בעל גיר אוטומטי פלנטרי של איסיין עם 6 הילוכים שהחל להימכר לאחר מכן.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהקיה ימשיך לשמור על ערכו ברגע שאלפי ספורטאז'ים פליטי ליסינג יציפו את השוק.

האורבן נמכר בכמויות החל מ-2015 והרכבים האלה עדיין נמצאים עמוק בתוך תקופת 36 החודשים של רוב עיסקאות הליסינג.

אני מתקשה להאמין שיגיע מצב שהפער הכספי בין המכירה לקניה יעלם.

זוג עם ילד יכול בקלות להסתדר עם סופר מיני ועלויות האחזקה נמוכות יותר. להגיד שיהיה יותר נוח עם ג'יפון? זה נכון, אבל זה לא שהוא קנה סוזוקי אלטו.

לגבי ה-208, אני לא מכיר דגם עם מנוע 1.2 טורבו וגיר רובוטי.

אני זוכר שהיה דגם כזה עם מנוע 1.2 אטמוספרי בדגם טרום מתיחת הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהקיה ימשיך לשמור על ערכו ברגע שאלפי ספורטאז'ים פליטי ליסינג יציפו את השוק.

האורבן נמכר בכמויות החל מ-2015 והרכבים האלה עדיין נמצאים עמוק בתוך תקופת 36 החודשים של רוב עיסקאות הליסינג.

אני מתקשה להאמין שיגיע מצב שהפער הכספי בין המכירה לקניה יעלם.

זוג עם ילד יכול בקלות להסתדר עם סופר מיני ועלויות האחזקה נמוכות יותר. להגיד שיהיה יותר נוח עם ג'יפון? זה נכון, אבל זה לא שהוא קנה סוזוקי אלטו.

לגבי ה-208, אני לא מכיר דגם עם מנוע 1.2 טורבו וגיר רובוטי.

אני זוכר שהיה דגם כזה עם מנוע 1.2 אטמוספרי בדגם טרום מתיחת הפנים.

בעיקרון מסכים איתך אבל תראה מה קורה בגיזרת האוטלנדר\פיקנטו הרכבים נמכירים היטב ובמחירים גבוהים למרות שהשוק נהנה ממלאי לא קטן של יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ספורטאז׳ הוא הרכב השני בעל ירידת המחיר הנמוכה ביותר בישראל (מי הרכב הראשון? הקיה פיקנטו).

ברכב שמתאים הרבה פחות כרכב משפחתי.

דרך אגב דגם אקטיב של הפיז׳ו הוא דגם בעל גיר רובוטי עם מצמד יחיד, שנמכר תקופה מסויימת בישראל, גם לא תענוג גדול בנהיגה, דגם אקטיב פרו הוא הדגם בעל גיר אוטומטי פלנטרי של איסיין עם 6 הילוכים שהחל להימכר לאחר מכן.

הדגם שמגיע עם המנוע 1.2t מגיע עם התיבה של איסיין. ההבדל בין האקטיב לאקטיב פרו ממה שאני מצאתי זה הגה בציפוי עור.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...