Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים רובוטיים של iLife

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זהו, שלא. ממש לא התלהבות ראשונית.

קודם כל, שיאומי זו לא חברה בחיתוליה, אלא ענק טכנולוגיה שחולש על המון מוצרים, מתיקי גב ועד לסלולרי וטלויזיות. תן לה את הכבוד.

שואב האבק הרובוטי שהם הוציאו הוא לא איזה מוצר סיני נחות, אלא מוצר איכותי מן המעלה הראשונה, וזה מתבטא באיכות החומרים, הגימור והחלקים שבהם השתמשו לבנייתו - וכן, גם הטכנולוגיה בה השתמשו.

לא מכיר את השואבים של NEATO, יש להם גם סריקה ומיפוי של כל הבית בעזרת לייזר לפני ההפעלה? הם גם מופעלים ונשלטים על גבי אפליקציה? גם מתעדכנים דרך הרשת? אם כן, אז ואללה כל הכבוד.

אל תשכח שהשואב של NEATO וגם האיירובוט המקביל עולה הרבה (הרבה) יותר.

בינתיים אני מרוצה עד הגג וגם אצל אלה שקנו לפני חצי שנה וגם שנה לא נרשמו בעיות מיוחדות או אכזבות (מוזמן להתרשם בקבוצת "שואבי אבק רובוטיים" בפייסבוק).

מבטיח לעדכן אחרי שנה על כל הבעיות והשטויות שלו. יש לי הרגשה שלא יהיה לי על מה לדווח.

אבל אתה יודע למי ניתנה הנבואה..

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז זהו, שלא. ממש לא התלהבות ראשונית.

קודם כל, שיאומי זו לא חברה בחיתוליה, אלא ענק טכנולוגיה שחולש על המון מוצרים, מתיקי גב ועד לסלולרי וטלויזיות. תן לה את הכבוד.

שואב האבק הרובוטי שהם הוציאו הוא לא איזה מוצר סיני נחות, אלא מוצר איכותי מן המעלה הראשונה, וזה מתבטא באיכות החומרים, הגימור והחלקים שבהם השתמשו לבנייתו - וכן, גם הטכנולוגיה בה השתמשו.

לא מכיר את השואבים של NEATO, יש להם גם סריקה ומיפוי של כל הבית בעזרת לייזר לפני ההפעלה? הם גם מופעלים ונשלטים על גבי אפליקציה? גם מתעדכנים דרך הרשת? אם כן, אז ואללה כל הכבוד.

אל תשכח שהשואב של NEATO וגם האיירובוט המקביל עולה הרבה (הרבה) יותר.

בינתיים אני מרוצה עד הגג וגם אצל אלה שקנו לפני חצי שנה וגם שנה לא נרשמו בעיות מיוחדות או אכזבות (מוזמן להתרשם בקבוצת "שואבי אבק רובוטיים" בפייסבוק).

מבטיח לעדכן אחרי שנה על כל הבעיות והשטויות שלו. יש לי הרגשה שלא יהיה לי על מה לדווח.

אבל אתה יודע למי ניתנה הנבואה..

אתה בכלל לא מכיר מה שקורה בשוק הזה, ומתלהב מטכנולוגיה ישנה בת יותר מ 6 שנים.

חברת NEATO יצאה בשנת 2011 עם הרובוט שמנווט תוך סריקת הבית בקרן ליזר ומד טווח והשתמש באלגוריתם מתחום הרובוטיקה - . SLAM

הרובוטים מהסדרה החדשה של NEATO שיצאו בתחילת השנה תומכים גם בשליטה על ידי אפליקציה, למרות שאני נגד השטויות האלה.

סה"כ ממה שאני מבין מדובר בהעתק די מדוייק של NEATO, החל מישום שיטת הניווט, המשך בתיכנון של תחנת העגינה ואופן העגינה, וכלה בתיכנון מיכל האבק. הכל העתק די מדוייק של הרובוטים של NEATO.

משתמשים מתקדמים יכלו להתחבר ליציאת היו אס בי ולקרא ישירות את מה שרואה הרובוט. אתה יכול לראות כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גבר, מ'שתגיד.

אני לא מבין ועדיין קניתי שואב רובוטי שעושה מה שה-NEATO עושה בצורה יותר מוצלחת ובמחיר הרבה יותר זול.

תקרא קצת לעומק על השואב של שיאומי, הסריקה עם לייזר זו רק דוגמא.

האיירובוט מסדרה 9 גם משתמש בטכנולוגיות שהשיאומי משתמש בהם, אז גם הוא העתיק מה-NEATO?

אין פה סודות ופטנטים, השואבים המובילים משתמשים באותה טכנולוגיה ופחות או יותר עושים מה שהאחרים עושים, מי יותר טוב ומי פחות טוב. ההבדלים מינוריים אם בכלל.

לא תצליח לשכנע אותי שה-NEATO עדיף, כי הוא לא.

בדקתי, קראתי, חקרתי. לא.

אה, ובנוסף השירות לקוחות של NEATO על הפרצוף. חבר שהיה לו NEATO עבר לאיירובוט עקב שירות הלקוחות שלהם בארץ שהאכיל אותו מרורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גבר, מ'שתגיד.

אני לא מבין ועדיין קניתי שואב רובוטי שעושה מה שה-NEATO עושה בצורה יותר מוצלחת ובמחיר הרבה יותר זול.

תקרא קצת לעומק על השואב של שיאומי, הסריקה עם לייזר זו רק דוגמא.

האיירובוט מסדרה 9 גם משתמש בטכנולוגיות שהשיאומי משתמש בהם, אז גם הוא העתיק מה-NEATO?

אין פה סודות ופטנטים, השואבים המובילים משתמשים באותה טכנולוגיה ופחות או יותר עושים מה שהאחרים עושים, מי יותר טוב ומי פחות טוב. ההבדלים מינוריים אם בכלל.

לא תצליח לשכנע אותי שה-NEATO עדיף, כי הוא לא.

בדקתי, קראתי, חקרתי. לא.

אה, ובנוסף השירות לקוחות של NEATO על הפרצוף. חבר שהיה לו NEATO עבר לאיירובוט עקב שירות הלקוחות שלהם בארץ שהאכיל אותו מרורים.

איפה ראית "הרבה יותר זול" ? המחיר הכי זול שראיתי לחקוי של שיומי 380$ בעליאקספרס. את הD80 NEATO המקורי אפשר להשיג ב 450$. 70$ הבדל. 380$ זה מחיר דיי יקר בשביל חיקוי של המקור.

שנית, האירובוט סדרה 9 לא משתמש בטכנולוגיה של NEATO, הם פיתחו טכנולוגיה מבוססת מצלמת וידאו וראייה מלאכותית. כמו כן טכנולוגיית המברשות שלהם אחרת לגמרי וברור לגמרי ששני אלה תוכננו מראש בצורה אחרת לגמרי. לא העתיקו אחד מהשני.

עד כמה השיומי מוצלח, רק בטווח הארוך אחרי שימוש של לפחות שנה, אחרי שתגלה את כל השטויות והחסרונות שלא צצים מייד בתקופה הראשונה, תדע באמת.

לגבי השירות של NEATO בישראל- מסכים איתך, שירות דפוק לגמרי של היבואן, המצב בארה"ב לעומת זאת שונה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי השיאומי עלה 340$.

אתה ממשיך לזלזל בשיאומי שהוא חיקוי סיני - אז זהו, שלא. הרובוט הזה הוא לא כמו החיקויים הסיניים, הוא באת מוצר איכותי שעומד בשורה הראשונה עם ה-NEATO והאיירובוט הכי מתקדמים. תקרא ביקורות ברשת ותראה סרטונים ביו-טיוב, אני לא היחיד שחושב כך.

בכל אופן, מבטיח לעדכן כש"חיקוי הסיני" שלי יתקלקל.

מציע לך לנסות אותו פעם, בשביל הכיף, בלי דעות קדומות. אולי תופתע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני חושב שהגיע הזמן להקפיץ את השרשור בעקבות דגן חדש שהוצג, V7S PRO.

האם יש פה מישהו שכבר התנסה ויכול לתת חוות דעת מניסיון?

השואב עולה קצת פחות מ-200 דולר שזה עלייה של כ-50$ בהשוואה לדגם הקודם.

הפער בינו לבין השיומו עומד כרגע על כ-100 דולר בלבד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל כך הבדלים בדגמים,דגם הפרו לעומת הדגם הקודם יודע לעצור את המים במצב שטיפה כשהרובוט עובד, ז"א אם שמת אותו לשטוף ונגמרה הסוללה והוא חזר לבית להיטען אז המים יעצרו וככה לא תיהיה שלולית מיותרת. ובנוסף הם טוענים ששינו את האלגוריתם שאיבה שלו כדי ליעל את העבודה ולתת לו אפשות לכסות יותר שטח בשאיבה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מצא פתרון להחלקת הגלגלים במצב שטיפה? בפעמים הראשונות הרובוט ביצע את השטיפה בלי שום בעיה אבל מאז משום מה הוא מחליק על הרצפה הרטוסה וכמעט לא מתקדם.חשבתי לאלתר משהו לגלגלים כדי להעלות את מקדם החיכוך אבל עדיין לא התפניתי לזה.למישהו יש פתרון מהיר (אולי סקין כלשהו לגלגלים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
האם יש פיתוחים חדשים בשוק השואבים הרובוטיים וכדאי לשדרג את האיירובוט 780 הקיים או שכל השינויים מינוריים וחבל על הכסף?

מבחינתי השינוי העיקרי מסדרה 700 זה מברשות הסיליקון שהרבה יותר קל לנקות ותופסות פחות שיערות.

זה כבר קיים בגרסה 800.

אם אתה לא מרוצה מיכולות הניווט האקראיות של האיירובוט- אז מסדרה 900 הם גם שיפרו את זה משמעותית, וגם אפשר לשלוט במכשיר מהטלפון אם אתה רוצה לנקות נקודה ספציפית.

מבחינתי הניווט לא כזה קריטי (דירה קטנה + עושה כל חדר בנפרד) אז 800 מספקת אותי, אם אתה בדירה גדולה ומגלה שהוא לא נכנס לחדרים או שמשאיר חלקים מלוכלכים בחדרים שהוא כן עובר עליהם- אז לך על ה900 (או בכלל על שיומי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בסדרה 700 יש שלט שמגיע ואפשר לשלוט ידנית, אבל זה סתם גימיק ולא באמת פרקטי אלא אם כן רוצים לנקות איזה משהו נקודתי וגם אז למי יש סבלנות לכוון אותו ידנית כבר עדיף להביא מטאטא.

אם כל השינוי הוא במברשות ולא באלגוריתם המטומטם שלו כמו הנטיה להיתקע במקומות שהוא בקושי נכנס אליהם או "טיפוס" על רגל של כסא.

ובכלל הפיצ'ר המטורף הזה של כפתורי מגע (שגם אם נוגעים עם עצם מבודד הם פעילים) ואז הוא מכוון את עצמו לנקות בשעות הזויות (ב2 בלילה הוא מתחיל לעבוד לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הנייר, הרצפה היא משטח ישר חלק וקשה ולכן הנייר לא יעזור,אפילו יגרע מהאחיזה.צריך משהו חלק ומגומי

נסה אולי לשפשף על הגלגל נר(שעווה) זה עובד בגלישה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הנייר, הרצפה היא משטח ישר חלק וקשה ולכן הנייר לא יעזור,אפילו יגרע מהאחיזה.צריך משהו חלק ומגומי

תנסה בידוד מתכווץ בקוטר של הגלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...