Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים רובוטיים של iLife

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבעלי ilife

עד כמה ההבדלים משמעותיים בין x5 לv7s?

ומאיפה אתם קונים במחירים האלה?

הכי זול שראיתי לv7s זה 170$ + 30$ משלוח לא כולל דמי טיפול ומכס

X5 ב130$ לא כולל כנ''ל

???

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אחרי שבוע עם השיומי אני יכול בשמחה להגיד שצדקתי כשהזמנתי אותו ולא שואב אחר.

מיום ההזמנה לא ניקינו את הבית. היה מלוכלך ממש.

הפעלה ראשונית, מיפוי מלא של הבית, 4 מיכלים שהייתי צריך לרוקן.

נכנס מתחת למיטות, מתחת לשידות, מתחת לתנור. הבריק את הבית. לאחר שסיים - מטלית לחה חד פעמית ו-הבית מבריק. החלק הכי נעים זה שהייתי צריך בסה״כ 2 מטליות כאלו. והזמן שלקח לי לנקות את הבית הצטמצם משעתיים ל-10 דקות.

מפעיל אותו מהאפליקציה כשאני בעבודה. אנחנו דינמיים בשעות שאנחנו בבית ולכן לא עשיתי לו תוכנית קבוע.

שואב מצויין. שווה כל שקל.

השלב הבא זה רק להמיר את האפליקציה לאנגלית - כבר כמה חבר׳ה עשו ברחבי הרשת. עניין של כמה דקות התעסקות ו-adb פתוח. מתישהו אעשה.

אין צורך. היום מישהו פירסם באיזו קבוצה אפליקציה שבעצם מתרגם את האפליקציה Mi Home (לא רק אותה, כמובן).

התקנתי וזה עובד מעולה.

חפש App Translator בגוגל פליי (הייתי נותן לינק, אבל הפליי סטור חסום בעבודה..)

לבעלי השיומי -

איך הוא מבחינת רעש?

איך הוא מסתדר עם מכשולים? (נעליים, חוטים, שטיחים קטנים וכו')

מבחינת רעש - סביר מאוד. אתה יכול לבחור בין 3 עוצמות שאיבה - חלש, בינוני וחזק והרעש בהתאם.

הרעש על הכי חזק קיים אבל נסבל.. לא משהו יוצא דופן. כמובן שבעוצמות שאיבה נמוכות יותר, הרעש פוחת.

מבחינת מכשולים - הממזר הזה חושב שהוא מטפס הרים. עולה על שטיחים, מכשולים קטנים וכו' ולא מוותר.

רבאק, אתמול שמתי לו רגל כדי שלא יעבור באיזה מקום מסוים והוא טיפס לי על הנעל!

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג sr8950 ב1290 ש"ח מתצוגה באל"מ חשמל עם שלוש שנים אחריות כדאי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לפעמים, תוצאה של במפר תקוע (מכה קטנה משחררת אותו) או חיישנים מלוכלכים קצת, ואז הרובוט חושב שהוא נתקע ומפעיל מנגנון יציאה ממכשולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש.בצבע ורוד.ואז המחיר קופץ בעוד 25 דולר....כנראה שנחפש באליאקספרס...

Sent from my K6000 Pro using Tapatalk

הצבע היחיד שיש לדגם הזה הוא וורוד.

ואני הזמנתי לפני שבועיים, היה כתוב שאין במלאי, ועד עכשיו ההזמנה נמצאת בעיבוד / בתהליך.

גם כן הסינים האלה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך. היום מישהו פירסם באיזו קבוצה אפליקציה שבעצם מתרגם את האפליקציה Mi Home (לא רק אותה, כמובן).

התקנתי וזה עובד מעולה.

חפש App Translator בגוגל פליי (הייתי נותן לינק, אבל הפליי סטור חסום בעבודה..)

מבחינת רעש - סביר מאוד. אתה יכול לבחור בין 3 עוצמות שאיבה - חלש, בינוני וחזק והרעש בהתאם.

הרעש על הכי חזק קיים אבל נסבל.. לא משהו יוצא דופן. כמובן שבעוצמות שאיבה נמוכות יותר, הרעש פוחת.

מבחינת מכשולים - הממזר הזה חושב שהוא מטפס הרים. עולה על שטיחים, מכשולים קטנים וכו' ולא מוותר.

רבאק, אתמול שמתי לו רגל כדי שלא יעבור באיזה מקום מסוים והוא טיפס לי על הנעל!

התקנתי.

אני מניח שהאפליקציה שמה כמה hooks על האפליקציה המקורית.

שיגע לי את השואב. הוא נכנס לעמדת טעינה אבל לא עוצר ונטען אלא ממשיך לדחוף את העמדת טעינה אחורה.

ברגע שהפעלתי את האפליקציה הסינית המקורית - הכל עבד כראוי...

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע היחיד שיש לדגם הזה הוא וורוד.

ואני הזמנתי לפני שבועיים, היה כתוב שאין במלאי, ועד עכשיו ההזמנה נמצאת בעיבוד / בתהליך.

גם כן הסינים האלה.

יש ורוד ויש "רוז גולד". נדיר,אבל יש.

Sent from my K6000 Pro using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי.

אני מניח שהאפליקציה שמה כמה hooks על האפליקציה המקורית.

שיגע לי את השואב. הוא נכנס לעמדת טעינה אבל לא עוצר ונטען אלא ממשיך לדחוף את העמדת טעינה אחורה.

ברגע שהפעלתי את האפליקציה הסינית המקורית - הכל עבד כראוי...

מוזר, אצלי זה עובד ממש טוב.

לא נורא, גם ככה מאמין שיוציאו עדכון באנגלית לאפליקציה בעתיד הקרוב (השואב מושק בקרוב בהודו, אחרי ששווק עד כה רק בסין).

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, יש לי V7S מישהו יודע אם יש מגדלור או פריט אחר שיידע לתחום אותו? אני רוצה שיסיים חדר ולא ירוץ בין חדרים. או שלמישהו יש פתרון קריאטיבי אחר? פס מגנטי ? משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביום ה' האחרון קיבלתי סוף סוף את השואב של שיומי (הוזמן בגירבסט, לקח כ-3 שבועות מרגע ההזמנה ועד שהופיע בפתח דלתי).

אחרי הפעלה ראשונה של בית שלא נוקה שבוע, הממזר הזה עלה על כל הציפיות.

שואב יסודי, חזק ויעיל.

בחיים לא ראיתי את הבית נקי מאבק כמו אחרי השאיבה הזו.. אישתי היתה ממש מרוצה שממש קל לשטוף את הבית אחרי הפעולה שלו (5 חדרים, לא עניין של מה בכך..) וכאמור - Happy wife, happy life.

*הגיע גם עם מתאם חשמל EU ועם מברשת ניקוי.

ההפעלה והכיבוי דרך האפליקציה פשוטה, קלה ועובדת מצוין.

במידה והשואב לא הפסיק לשאוב את הבית עד שהסוללה נגמרה, הוא חוזר עצמאית לעמדת הטעינה, מטעין את עצמו וחוזר לשאוב באותה נקודה שבה הפסיק.

מומלץ בחום. לחלוטין iRobot Killer. מקביל (ויש אומרים שאף עולה) על ה-980.

סתם התלהבות ראשונית.

רובוטיקה זה תחום מורכב שדורש הרבה ניסיון. אף חברה כולל IROBOT לא יצאה עם מוצר ראשון מנצח. לכולם היו הרבה מאד בעיות שתוקנו לאט לאט בדורות הבאים.

רק במשך הזמן תגלה את כל הבעיות והשטויות שלו, בוא נדבר אחרי שנה של הפעלה יום יומית, ואם הוא עדיין יהיה אצלך בשימוש אולי אשקול לקנות את הדור הבא שלו.

ודרך אגב הרובוט הזה נראה העתק של הטכנולוגיה של חברת NEATO.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...