Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואבים רובוטיים של iLife

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ שוב את הת׳רד

מתלבט בין ה-v7s לבין השואב של שיומי. אשמח לקבל המלצה

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין פה שאלה, אם אתה מוכן להשקיע מחיר כפול אז ברור שאת השיאומי, אני לא יודע אם יש לו את הקטע של ה"שטיפת רצפה" אבל הוא עדיף עליו בכמה פרמטרים. עוצמת שאיבה חזקה פי 2 וחצי, חיישני מיפוי אשר חוסכים לך סוללה, חיישני לכלוך אשר גורמים לו לחזור על אותו המקום שוב פעם במקרה הצורך, מברשת לניקוי שטיחים כמו באיי לייף וסוללה כמעט כפולה.

סרטון השוואה בניהם:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטון, ה ilife מנצח בגדול

אסף בסך הכל 3 גרם פחות מהשיומי, ועולה יותר מחצי פחות.

כן, השיומי שיטתי, נראה טוב וכנראה יותר עוצמתי.

בסופו של דבר, עם שניהם הבית יהיה נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כן רק ששיאומי אין צורך לנווט אותו עצמאית בין חדרים, הוא יודע למפות את הבית ולהגיע לכל חדר וחדר בבית ואם הסוללה לא הספיקה הוא יטען וימשיך מאיפה שהפסיק. האיי לייף "סתם" רץ בכל החדר באופן רנדומלי, פעולה שלא נוחה כשיש צורך להפעיל בכל הבית ויש צורך לשים אותו באופן ידני בחדר שתרצה לנקות ולסגור את הדלת\לשים קיר וירטואלי.

אל תשכח את עוצמת השאיבה, שיכולה לשאוב הרבה יותר חזק לכלוכים כבדים\דבוקים ברצפה, הלכלוך שבסרטון הוא לא באמת לכלוך בייתי אאפייני ושואב גם עם חצי מעוצמת השאיבה של האיילייף יצליח לשאוב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין ספק שהשיאומי יותר טוב, יותר מתקדם ויותר חזק.

אבל, הוא עולה 340$ בהשוואה ל 130~$ לרובוט של ilife.

גם ilife עובדים למעלה משעתיים, ועוצמת השאיבה שלהם מספיקה לשאיבת אבק ולכלוך.

בקיצור, השיאומי יותר טוב, גם ניטו וגם איירובוט טובים יותר מ ilife, אבל בסופו של דבר הוא יעשה עבודה לא פחות טובה ועולה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהשילוב של מחיר ותמונה הv7s מנצח, אם הייתי צריך לבחור שוב שואב הייתי לוקח את הv7s, אם לא הייתה לי בעיה להשקיע יותר כסף הייתי לוקח את השיאומי בגלל זה אמרתי לביוס שאם מחיר לא משחק לו תפקיד שילך על השיאומי. האיילייף עושה אצלי בבית עבודה קודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חפירות ובדיקות רבות הזמנתי את השיומי מגירבסט (340$ בבלאק פריידיי/סייבר מאנדיי + 28$ משלוח).

מחכה שיגיע. מקווה שלא יאכזב.

אגב, גם עכשיו הוא עולה 340$ בגירבסט, אבל משום מה המשלוח אסטרונומי (82$!).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שיומי אולי צריך להשוות ל-IROBOT או ניטו כי המחיר שלו לא עממי.

אל תשכחו מיסים בארץ - מע"מ.

והחנויות האלה שולחות את השואבי אבק במשלוח אקספרס כזה ממה שראיתי, לכן הוא יקר וגם לוקחים בוודאות מיסים בארץ.

לא עברתי על כל העמודים כאן אלא ראיתי בפייסבוק אבל השואב של ILIFE נראה ממש טוב, אנשים מאוד מרוצים.

למחיר שלו (ולחלקי חילוף - מברשות וכו') הוא ממש משתלם.

אל תשכחו לבדוק כמה עולים חלקי חילוף, בעיקר אלה שצריכים להחליף כל כמה חודשים,

וגם למשל סוללה וכו'. הסוללה של איירובוט למשל ממש יקרה. אתה קונה כבר שואב ILIFE חדש.

ולגבי סוללה, לא חושב שזה קריטי מדי אם יש שיטה או לא.

אם השואב יכול לשאוב במשך שעתיים, גם בית רגיל או קצת גדול זה יספיק. גם אם השואב

צריך לטעון עצמו במשך שעתיים-שלוש ואז שוב לעבוד, רובנו עדיין בעבודה ולא נרגיש זאת.

אף אחד לא מפעיל ב פועל שואב כשהוא בבית. לדעתי הם רועשים מדי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שזה כולל מכס, מעמ ושאר ירקות/עמלות שקר, ועדיין.. מכשיר ברמה של מכשיר הדגל של איירובוט (לפי הביקורות) שאחרי כל התשלומים הנ"ל עולה כמעט חצי מחיר מהאיירובוט נשמע מבטיח. ראיתי סרטונים ברשת, מקווה שלא אתאכזב.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי סוללה, לא חושב שזה קריטי מדי אם יש שיטה או לא.

אם השואב יכול לשאוב במשך שעתיים, גם בית רגיל או קצת גדול זה יספיק. גם אם השואב

צריך לטעון עצמו במשך שעתיים-שלוש ואז שוב לעבוד, רובנו עדיין בעבודה ולא נרגיש זאת.

אף אחד לא מפעיל ב פועל שואב כשהוא בבית. לדעתי הם רועשים מדי לזה.

זהו שהilife x5 שלי לא חוזר אחרי טעינה לסיבוב נוסף. רובוט שלא ממפה את הבית לא יודע איפה הוא סיים, מה סיים ולאן להמשיך. הוא מסתובב כל עוד יש לו סוללה ועם מה שהספיק לשאוב חוזר לעמדת הבית כשהסוללה נגמרת.

במקרה שלי, מדובר בבית קטן (2 חדרים) ככה שכמעט ואין פספוסים וגם כשכן הם זניחים למדי. בשורה תחתונה אני מרוצה כי מדובר בשואב שהשאיר לי עוד מ800 שח והבית נקי תמיד. אבל אם היה מדובר בבית עם 4 חדרים נניח, הייתי מעדיפה להשקיע בשואב רציני יותר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבבתים גדולים יותר גם שואבים יקרים לא מוצאים את עצמם ומה שעושים בדרך כלל זה לתחום את הבית בחלקים ולשחרר את השואב כל פעם בחלק אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה מה שאנחנו עושים עם שואב LG. גם כי הבית ממש גדול וגם כי מדובר וכמה וכמה מפלסים שהרובוט לא יכול להגיע אליהם עצמאית.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

במקרה שלי, מדובר בבית קטן (2 חדרים) ככה שכמעט ואין פספוסים וגם כשכן הם זניחים למדי. בשורה תחתונה אני מרוצה כי מדובר בשואב שהשאיר לי עוד מ800 שח והבית נקי תמיד. אבל אם היה מדובר בבית עם 4 חדרים נניח, הייתי מעדיפה להשקיע בשואב רציני יותר.

יש לדעתך "הצדקה" להחזיק שואב רובוטי בבית קטן?

לא מבחינה כספית, אלא מבחינת הזמן שמשקיעים בשטיפת הרצפה עם השואב אל מול שטיפה "ידנית" של הרצפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השואב לא מיועד לשטוף רצפה כמו שאתה שוטף עם מים.

יש את השואב שמעביר מטלית לחה מה שנקרא כדי להשאיר ריח (למשל עם ריצפז) שלדעתי זה יתרון מסוים.

אבל מבחינת שאיבה, לדעתי כל עוד הבית מסודר ואין יותר מדי דברם שמפריעים לו אז שווה קנייה.

במיוחד בית עם חיות מחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...