Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני עושה צ'ק אין לטיסה בחברה לא מוכרת?

djyakini
שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים ביום ראשון בבוקר אני טס לרודוס. את הכרטיסי טיסה הזמנתי מאתר גוליבר והיה רשום אל על. היום קיבלתי את הכרטיסים במייל והם רשומים על חברת "קווי חופשה" ו Flight operated by P6 - Privilege Style

טיסה LY5101

לא מצאתי אפשרות לעשות צ'ק אין לטיסה הזו בשלושת האתרים (אל על, קווי חופשה, והפריווילג' האלו).

פספסתי משהו? אולי פשוט להגיע מוקדם לשדה ולעשות שם?

שנים שלא טסתי ואני לא בקיא בתהליך.

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסת צ:רטר של אל על במטוס שכור מחברה ספרדית.

קרוב לוודאי שהצ'ק אין בשדה התעופה

הצוות יהיה ספרדי

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה תודה, כמו שחשבתי.

בנוסף הם רושמים על הכרטיס שצריך לאשר טיסה חזור 48 שעות לפני מועדה, והוסיפו מס טלפון.

מקובל או מגוחך?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהל מלפני כמה עשורים, אבל יתכן שעדיין שימושי בוג זה של טיסה.

נסה. להתקשר. אין לך מה להפסיד.

אם מדובר בשיחה בין לאומית בקש ממישהו בארץ להתקשר בשמך

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, אם הזמנת דרך קווי חופשה, כבר יחכה לך נציג שלהם בשדה שידאג למכור לך כל אטרקציה אפשרית, הוא גם יעדכן אותך לגבי הטיסה חזור במידה ויהיה שינוי ותוכל לדבר איתו 48 שעות לפני כן כדי לוודא ושהוא יבצע לך את האישרור טיסה (מיותר בכל אופן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד 5XXX זה סאנדור, תנסה לבצע אקספרס צ'ק אין דרך האתר של סאנדור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, בשנה שעברה טסתי לניס בקוד כזה, עד כמה שאני זוכר לא היתה אפשרות לצ'ק אין מוקדם.

הטיסות היו במטוסי High density של אל-על, בקושי היה מקום לרגליים. הבחור הזה יטוס במטוס חכור, אולי יהיה לו מזל ויהיה יותר נוח. וחוץ מזה, זו טיסה קצרה של שעה ומשהו, לא 4 שעות לצרפת.

משהו מוזרר קה לי, אני מקבל left justifiCation.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...