Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם overoll למנוע זה דבר טוב?

דוקטור דוק
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, המנוע שלי עשה את ה 300 אלף ק"מ בשקט ואני מעונין לחדש את המנוע, הלכתי לחנות חלקי חילוף ושאלתי על מחיר מנוע כמו שלי (מאזדה) ואמרו לי שהמחיר הוא 4.5 אלף למנוע.

האם עשיית אובר-רול למנוע זה דבר משתלם יותר, או לחילופין זה טוב הרבה יותר משום שהמנוע מתאפס וכל החלקים במנוע הופכים לחדשים.

*במוסך אף אמרו לי שהם יכולים לבצע לי שיפורים בתוך המנוע עצמו ככה שהרכב יקבל יותר כוח.

אשמח לשמוע את דעתכם. *ממבינים בלבד ! תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OVERHAULE.

מנוע ב-4.5K הוא מנוע משומש . לא חדש. כדי לדעת את טיבו יש צורך בעין מקצועית.

יכול להיות מציאה אמיתית , יכול להיות נפילה.

אוברול עשוי כהלכה יכול להביא מנוע למצב כמעט חדש (כמעט ,כי אין מוסך שיקפיד על טולרנסים ,כרסום ורמות הרכבה בדיוק של המפעל - אבל כל מוסך סביר יוכל להוציא תחת ידיו מנוע שייסע הרבה קילומטרים ללא שום בעייה).

מצד שני - אוברול יעלה בד"כ יותר , ותמיד יש אפשרות שהמוסכניק יעשה עבודה חפיפניקית - מה שלא יקרה במנוע סגור מהמפעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, המנוע שלי עשה את ה 300 אלף ק"מ בשקט ואני מעונין לחדש את המנוע, הלכתי לחנות חלקי חילוף ושאלתי על מחיר מנוע כמו שלי (מאזדה) ואמרו לי שהמחיר הוא 4.5 אלף למנוע.

האם עשיית אובר-רול למנוע זה דבר משתלם יותר, או לחילופין זה טוב הרבה יותר משום שהמנוע מתאפס וכל החלקים במנוע הופכים לחדשים.

*במוסך אף אמרו לי שהם יכולים לבצע לי שיפורים בתוך המנוע עצמו ככה שהרכב יקבל יותר כוח.

אשמח לשמוע את דעתכם. *ממבינים בלבד ! תודה.

I'm just curious, did you actually performed a compression or leakdown check to determine if the motor even needs to be replaced or is it because of the number of kilometers on it... both 1.6L and 1.8L Mazda motors live for a long time when treated good with oil changes and such

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבדיל בין מנוע מפירוק מקומי, למנוע מיבוא.

המנועים מיבוא בדרך כלל במצב יותר טוב מהמנועים מפירוק מקומי ורואים זאת לפי מעברי המים הנקיים שלהם.

כשאומרים "אוברול" זאת מילה מאוד כללית לשיפוץ מנוע והשאלה הגדולה היא מה מחליפים.

אם יחליפו את כל החלקים שיש להם בלאי תגיע בשקט לעלות של שניים-שלושה מנועים מיבוא.

לכן בשנים האחרונות המגמה היא לא לשפץ אלא לשים מנוע אחר.

כפי שאמרתי המנועים מיבוא מומלצים יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...