Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יא משועמם שכמותך,

עם כל ההדפסות האלו שלך, למה אתה לא מוציא לחלוטין את הדאבל דין דמה הזה וסוגר את החור עם איזו תושבת קאסטום שתשב בזווית כלפיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. אין לי סורק תלת מימד ואני גם לא בטוח שאם היה לי אחד הרזולוציה שלו היתה טובה מספיק בכדי לייצר חלק מתאים.

2. לא בטוח בכלל שיש לי ידע מספיק טוב בכדי לבנות על חפץ סרוק.

3. אני מתכוון לבנות תבנית נוסח סאונדמן ולשלב אותה בבניה מאוד פשוטה לFACIA של הHU המקורי.

4. ההבדל בין משעומם שלא עושה כלום למשעומם שעושה זה כל ההבדל אבל אתה צודק - אני פולני משועמם 8):-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה סורק, מה?

אי אפשר למדוד עם סרגל (או מקביל לו) את הצלעות הנדרשות?

לא מתכוון לכל החלל שמכוסה ע"י המסגרת, אלא רק החלק "הפתוח".

משהו בסגנון הזה (וסלח לי על כישורי ה-3D שלי):

PP.jpg

איפה שלא יצא מושלם, אז קצת לבד/סיליקון/אפוקסי וכיוצב' :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה! ברור שאפשר וזה מה שאני מתכוון לעשות לבניה הקרובה רק שזה לא יתבצע על הFACIA הזאת אלא על המקורית שפורקה מהרכב בערך 6.5 שנים אחורה.

את ההדפסה הזו הדפסתי באופן ניסיוני לעשות סתם תושבת לנייד שלי וחשבתי אולי לשלב אותה לתוך בניה נוספת - בסופו של דבר היא מהווה פתרון זמני אבל סה"כ התושבת בפני עצמה נהדרת - עברתי משימוש בסוליד וורקס לתוכנה חינמית ופשוטה יותר 123D DESIGN ורציתי לבדוק איך הקבצים שאני יוצר שם יוצאים, אם זה קל ואינטואיטיבי כמו שזה נראה או שיש טעויות במידות פה ושם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקורית היא צ'יינג'ר עם שישה דיסקים בתוך יחידת הראש עצמה - בלי מולטימדיה, פשוט רדיו דאבל דין מעאפן.

אני הולך לקחת את הפלסטיקה הקידמית ולבנות לתוכה תושבת ולהעיף מהHU המקורי עצמו את כל הקרביים.

זה נראה פחות או יותר ככה:

6a00d83451b3c669e20120a536bdaf970c-.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יהיו שני עדכונים -

MICCA COVO-S לאחר האזנה ממושכת למעלה משבוע ימים.

FAITAL PRO 3FE22 NEO 4OHM בתיבת ABS מודפסת בתלת מימד

קצת תמונות לאחר יום העצמאות - הילדה עזרה לי לקשט את שני הרכבים במדבקות לחג מהעבודה :-P

נתחיל במייקה קובו S

מחיר - 40 דולרים לזוג לפני משלוח (מיסים אין בסכום כזה כי המשלוח הוא פחות מ35 דולרים).

סוג הרמקול - POINT SOURCE

קוטר 3 אינטש כאשר הטוויטר ממוקם בתוך הממברנה - זה לא מכסה אבק אלא הטוויטר מכסה את הסליל של הממברנה הגדולה יותר.

קרוס אובר פנימי - סליל שחותך את המידריינג' ישירות על הטרמינל והקרוס של הטוויטר שהוא כנראה קבל נמצא בתוך מעטפת המגנט.

כן, פתחתי את הרמקול השני בכדי לראות את ההרכבה - איכות ההרכבה טובה מאוד!

טווח תדרים מוצהר בין 90 הרץ ל20 קילוהרץ בפועל הם מנגנים טוב החל מ200 הרץ בחיתוך חד (סלופ 24 DB) הלאה.

תיבה קטנה להערכתי חצי ליטר - פורטד.

איך הוא נשמע לאחר רושם של טווח ארוך (למעלה מ8 שעות האזנה)?

אפקט הוואו שדיווחתי לגבי הרמקול הקטן הזה פשוט לא נמוג!

הרמקול הזה משודך לסט קידמי שמורכב מזוג CDM880 שאלו הם המידריינג'ים הכי טובים לרכב שיש למוראל להציע למעט אולי סדרת הטיטניום של סדרת האילייט.

ולזוג טוויטרים אגדתיים של HAT - הראשונים לסדרת הלגטייה.

אני מדבר כאן על רמקולים בשווי של קרוב לשלושת אלפי שקלים - והדבר הזה, שמחירו נמדד ב20 דולרים לא רק שלא מוריד את רמת הסאונד של המערכת אלא מעלה אותו!

בראש ובראשונה אין מה לדבר בכלל על אימג'ינג - פשוט מדהים!

הגבוהים לטעמי קצת רכים בשביל רוב האנשים אבל הפירוט הוא טוב, טוב מאוד!

רמת הפירוט שלהם, הבהירות שלהם - נאמר עד כמה הם ברורים לעומת הלגטיות - הם פחות ברורים, הם פחות בהירים - הרבה יותר רכים ונעימים (הטוויטר של המייקה הרבה יותר רך ונעים הכוונה) - אבל יחד עם זאת, לא יוצר תופעה של מריחה בצליל, לא יוצר תופעה של חוסר יכולת להבדיל בין כלים.

הטוויטר פשוט עדין, חלש ביחס למידריינג' ועדיין נותן תמונה יוצאת מן הכלל.

אם הייתי צריך לסכם את הטוויטר הזה הייתי אומר שהוא נעים כמו סקאן ספיק אבל פחות חזק ממנו ומפורט באותה המידה.

המידריינג' - אין מילים! כל קולות הזמרים, כלי נשיפה, קלידים, מידריינג' אלקטרוני - נשמעים טבעיים ואמיתיים להפליא, הרמקול הקטן הזה יגרום לכם לרצות עוד! לשמוע עוד שיר, עוד קטע מוזיקלי - פשוט, ממכר!

בעיני הוא נותן פייט אדיר לCDM וגם לCDT ES02 - עדיין, לא ממש מסוגל לאמר שאני מסוגל לוותר על הCDM או על הלגטיות - בשביל לשמור על רכב במראה כמה שיותר מקורי בהחלט - אבל זו לא הכוונה שלי.

ברכב הבא - אני בהחלט אשקול את האפשרות של לרכוש חמישיית רמקולים כאלו ב100 דולרים, לשדך להם סאב וופר וזוג מידבאסים נצילים מאוד על קרוס פסיבי בדלתות הקידמיות ולסגור בזה מערכת שלמה.

תחום הבאס - אוקיי אז גיליתי שהיתה לי כאן טעות ובהשמעה הראשונה כאשר חשבתי שהוא ניגן לבד, אני יותר מבטוח שהסאב וופר, שכחתי לעשות לו מיוט בקיצור. - אני בן אדם, עושה טעויות ובגלל זה דואג לרשום "רושם ראשוני" כאשר אני נותן חוו"ד שמבוססת על הפעלה לא מבוקרת. :-P

ב100 הרץ חיתוך חד והם כבר בהחלט נשמעים מאולצים וב150 זה עדיין היה נשמע לי קרוב מידי לנזק מכאני - ב200 הרץ הם תענוג!

לסיכום - מבחינתי זוג הרמקולים האלה מבחינת התחביב שלי הינם אחת מתוך שתי הרכישות הכי טובות שלי אי פעם!

אוסיף דוגמא - אחת הזמרות האהובות עליי ולדעתי אחת היפות גם - פיונה אפל.

יש לה קול מטמטם, מאז שהוספתי את הסנטר הזה, אם אני שומע שיר כמו למשל זה:

אני פשוט... :-P

ולרכישות:

הראשונה הינו הסאב וופר מסדרת התסיס - פשוט אין מילים לתאר את הסאב וופר הזה, באמת - ספיצ'לס!!!

והשניה הם המייקות הקטנים האלו - פשוט, וואו!

ועוד מעט נעבור לפייטל פרו - יהיה מעניין את זה אני מבטיח גם.

P70502-103511.jpg

P70502-103522.jpg

P70502-103533.jpg

P70502-103544.jpg

P70502-103556.jpg

P70502-103604.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעבור לחלק ב' של התגובה הקודמת - הביקורת השניה

ביקורת על בסיס רושם ראשוני - FaitalPro 3FE22 NEO 4ohm

אז מדובר ברכיב 3 אינטש גם כן רק הפעם מסוג FULL RANGE

מנוע - מגנט ניאודימיום זעיר.

ממברנת קרטון.

נצילות 91 דיבי

לנתונים מלאים וגרף היענות אתם יכולים פשוט להביט כאן.

בתמונות אתם תראו אותו כבר מורכב לתוך פוד שאני תכננתי בעצמי בעזרת 123D DESIGN של אוטוקאד (חינמית למשתמשים פרטיים - בכדי לקדם יוזמה ללמידה אישית במטרה שיום אחד תרכשו מהם את הגרסא המקצועית לבעלי עסק).

מדובר בפוד מאוד דחוס, כבד מידי לשימוש ברכב והABS הספציפי שהוא הודפס ממנו למען האמת בעל ריח (כאשר מתחמם) אשר לא מתאים לי למקם ברכב וגם ככה, כבד מידי.

כבל שהכנתי מראש לתוך שרוול PET (טק פלקס) ושרוול כוויץ. נעלי כבל שמתחברים אל הרמקול ולחצני קליע (BULLET קונקטורס) בצד השני.

קצת חומר בידוד על בסיס כותנה בבסיס העגול של הפוד.

היכן וכיצד חוברו?

חיברתי אותו במקום רמקול המדף של KEF הישן והטוב שלי כאשר ההשוואה היא בווליום נמוך-בינוני

רמקול 3FE22 - פול ריינג' שלוש אינטש במחיר 32 דולרים סה"כ

מול מה?

רמקול מדף היי אנד של מותג על בשם KEF - רמקול מסוג סורס פויינט 6.5 אינטש (קרוס פסיבי)

והתוצאה?

באמת מרשים! -> באון אקסיס יש לו היענות כמעט שטוחה לגמרי במובן החשמלי.

ב45 מעלות אוף אקסיס יש לו היענות שטוחה לאוזן.

הדבר הזה כסאחיסת!

הKEFים הם אולי הרמקולים הכי עדינים ורכים שאני מכיר - אבל ככל שהם יקבלו יותר הספק הם יזרחו ויאהבו את זה יותר ורק אז הם נפתחים באמת.

מה שהKEF ניגן בווליום בינוני והבאס היה, ניתן לאמר מרומז אבל עדיין נוכח והגבוהים היו קצת אנמיים.

הפייטל ניגן בבהירות מעוררת השראה! הבאס היה נוכח - מרמקול 3 אינטש (והפעם ווידאתי ששום דבר אחר לא עבד) והגבוהים היו מאוד ברורים לאוזן ומפורטים היטב.

ב45 מעלות מהרמקול והוא היה נעים מאוד

און אקסיס הוא פשוט הרשים!

פירוט בגבוהים ממה ששמתי לב היה בסדר גמור אבל אני די בטוח שאם הייתי מגביר לווליום הגבוה - בשלב מוקדם יחסית הוא היה נחנק גם בגלל קוטר קטן מידי להפיק באס באזור ה100 הרץ וגם בגלל שהגבוהים היו מתחילים קצת לצרום והיו דורשים איזון\ריסון בעזרת איקולציה.

איפה שהKEFים היו מתחילים להראות בדיוק עד כמה הם טובים.

שוב - זו השוואה שהיא רחוקה מלהיות הוגנת - סורס פויינט שש וחצי מול פול ריינג' שלוש אינטש

אבל בהספקים שפויים - לא רק שהוא עומד בזה בכבוד, הוא נשמע אפילו טוב יותר, בגלל היעילות הנהדרת של הרכיב הזה.

נועד לספוג סה"כ 20 וואט בכדי להפיק את מלוא היכולת שלו ובנצילות של 91 דיבי

תחתכו את הרמקול הזה חד איפשהו ב300-400 ותרסנו לו את הגבוהים ואתם מקבלים רכיב שקשה מאוד להתחרות בו - בייחוד בתג מחיר של 30 דולרים.

מרשים!

P70502-094334.jpg

P70503-183244.jpg

P70504-103713.jpg

P70504-103742.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף גם כמה מילים לגבי שני הסטאפים הנוכחיים - לאחר שמיעה ממושכת.

פריסט B - ללא TC בין צד ימין לשמאל - קיים TC רק בין הרמקולים באותו הצד של הרכב.

פריסט D - עם TC בין כל הרמקולים כולל צד ימין ושמאל.

בפריסט B בעצם יש רק TC בין מיד טוויטר שמאל לוופר שמאל וTC בין מיד טוויטר ימין לוופר ימין. אין שום ביצוע TC בין צד שמאל לצד ימין בכלל ומה שיוצר את המרכז הוא רמקול הסנטר - אך ורק הוא.

בפריסט D - עבודה מלאה של תיקוני זמנים והסטאפ הזה מיועד לנהג בלבד.

ההבדלים

סטאפ B נשמע מבחינת הסאונד שלו - רחב! פתוח לגמרי - מלא בבאס אבל המיקום של כל האלמנטים בתוך הסטייג' הוא טיפה פחות ברור.

בגדול יש סטייג' אפילו סטייג'ינג טוב מאוד!

אבל במעבר לסטאפ D - אמנם מאבדים קצת מהנוכחות של הבאס בכל הרכב וחלק מהסאונד מתמתן בגלל שיש יותר ביטולים (רמקולים בין צד ימין לשמאל מתוזמנים להגיע לראש באותו הזמן - מן הסתם חלק מהצלילים מתבטלים בגלל זה - קבוצות של גלים הופכיים - ההפך מגרופ דיליי בעצם)

אבל! מקבלים כל דבר במיקום שלו, סטייג'ינג לא טוב, לא טוב מאוד אלא מדהים!

רק שבסטאפ D הסטייג' המדהים הזה עובד רק אם אתם תשבו במושב הנהג - לשם זה מכוון.

ובסטאפ B אתם תקבלו סטייג' נהדר - בכל מקום ברכב!

קצת לגבי זה שבמשך שנים אנשים טוענים שבביצוע TC ובייחוד בפרוססורים מסויים הסאונד - דחוס!

סוף סוף הצלחתי להבין איך אנשים טוענים שהם שומעים "סאונד דחוס" אחרי כל השנים האלה שזה משגע אותי איך בן אדם יכול לטעון שהוא שומע דחיסה.

ובמעבר בין שני הסטאפים האסימון הזה שהוא בעיני אחד האסימונים האחרונים שלא הצלחתי להכניס לקופה :-D סוף סוף נפל! :-P

בסטאפ עם TC זה לא הסאונד שנדחס - אלא התמונה, האימג' שנדחס

הכל נהיה יותר ממורכז מן הסתם ואך ורק מה שצריך להיות בימין קיצון או שמאל קיצון וימין אמצע או שמאל אמצע נשמע משם, הרבה מתדרי הבאס מתבטלים בגלל תזמון נכון בין הרמקולים ומה שאתם מקבלים זה תוצאה שיש פחות סאונד בכל הרכב ונפילה מסויימת בעוצמה.

את זה כבר אמרתי מזמן אבל עכשיו סוף סוף הבנתי שלזה אנשים קוראים "סאונד דחוס"

אבל זה לא נכון! כי אם אתם תשפטו את אותו הטרק במעבר מסטאפ עם TC לאחד ללא אתם תגלו שחלק מהדברים נשמעים דווקא חזק וברור יותר בסטאפ עם TC וחלק מהדברים נשמעים חזק וברור יותר בסטאפ ללא, אתם רק צריכים לשים לב טוב טוב להבדלים.

כמובן, חלק מהדברים ישמעו בדיוק אותו הדבר.

למה זה קורה? שוב, כי המוח מקבל את כל הסאונד בתזמון שונה!

המוח לא מקבל פחות סאונד.

המוח לא מקבל סאונד שונה.

המוח פשוט מקבל את אותו הסאונד, בתזמון שונה - וזה נשמע לנו אחרת לגמרי, כן, זה נשמע כמו דחיסה של חלק מהסאונד למקומות מסויימים - אבל זה בדיוק מה שיוצר את הסטייג' הנכון - את התמונה, את המיקומים, את הגובה, העומק המאוד מסויימים האלה שמגדירים משהו "נכון" מבחינה טכנית.

לאמר לכם את האמת - אין נכון או לא נכון מבחינתי יש רק טוב או לא טוב.

שני הסטאפים האלו פשוט מדהימים ולפעמים אני מעדיף לאבד קצת מהאימאג' לטובת סאונד יותר "פתוח"

ולפעמים אני מעדיף לקבל סטייג' ודיטייל יותר מדוייקים בשביל להבין במאה אחוז מה ההקלטה מנסה לשחזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את הסרט "עימות חזיתי"? :-P

השם שלו באנגלית הוא FACE OFF -> וזה בדיוק מה שעשיתי! :-P8):twisted:

האמת היא שאני עשיתי בעצם GUTTOFF ביחד עם FACEOFF :twisted:

המערכת המקורית של הרכב - אני זקוק לכלוב שלה, לתומכות שמחברות את הכלוב לרכב ולפנים הפלסטיות.

כל השאר - לפח!

תהליך הפירוק:

הורדת ההיט סינק הענק בחלקו האחורי של הHU.

פירוק המכסה העליון וחילוץ הפאנל הפלסטי לאחר שחרור כבלי הדאטא.

הוצאת ים-בה ברגים :-D

פירוק תושבת הברזל שמעגנת את הפאנל הפלסטי.

שחרור הבודי של הצ'יינג'ר שישה דיסקים - הושלח לפח.

שחרור מעגל המגבר - הושלח לפח.

פירוק הכלוב לכל חלקיו.

הרכבה מחדש של הכלוב.

הוצאת הלוח החשמלי מהפאנל - שמרתי את הלוח כי הלחצנים שלו סופר איכותיים!

כל השאר הושלח לפח.

אבל בשביל מה כל זה? - בתגובה הבאה.

לבינתיים תמונות - דרך אגב, מספר החתכים בידיים - אפס!

P70511-104240.jpg

P70511-105757.jpg

P70511-105811.jpg

P70511-110628.jpg

P70511-110852.jpg

P70511-111135.jpg

P70511-111730.jpg

P70511-111737.jpg

P70511-112352.jpg

P70511-113250.jpg

P70511-115839.jpg

P70511-120411.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למה כל זה בעצם?

וובכן סוף סוף, התפנה קצת תקציב (הסתיימו מספר תשלומים) - והחלטתי לרכשו שיאומי MI MAX 128GB :-P

מסך פשוט עצום (מגוחך למען האמת) בגודל 6.4 אינטש - מאוד איכותי!

סוללה חזקה

128GB ROM (אכסון פנימי)

ותמיכה בכרטיס SD עד 256GB - וזה והזכרון הפנימי והמסך הם בעצם הסיבה לרכוש את הטלפון הזה.

וכמובן תג מחיר נמוך מ1500 שקלים - למען האמת הטלפון עצמו 1300 ותוסיפו לזה מגן מסך ומגן גוף, אחריות מורחבת לשנתיים והמחיר נושק ל1600 שקלים.

משתלם? כמובן, אפשר להביא בזול יותר אבל סה"כ המחיר מבחינתי בסדר וגם באמת - 1500 שקלים למכשיר עם יכולות שכאלו ובתנאי רכישה נוחים - תשלומים, מקבל את המכשיר מבלי להמתין - אין כבר מה להתלבט בנושא.

מה אני הולך לעשות?

אני מתכוון לתכנן להדפסת תלת מימד תושבת מסוג SLIDER בעבור הMI MAX עם כבל טעינה מקובע.

הHU המקורי של הרכב בעצם תורם את הגוף שלו ואת הFACIA (הפאנל הפלסטי) לטובת הטמעת הSLIDER בבניה לתוך הפאנל המקורי של הHU ואז את כל זה ארכיב על ה"כלוב" אשר נתפס מקורי לחלוטין אל גוף הרכב.

בתוך הכלוב אאכלס את הAMAS-2 ומטען אשר ישמש ספק כוח ויפה לי משקע המצת את המטען הנוכחי.

בסופו של דבר המטרה היא לקבל מראה סטייל OEM, נקי וחלק.

P70511-080101.jpg

P70511-080109.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לגבי הXIAOMI MI MAX

מערכת הפעלה אנדרואיד מבוססת 6

מערכת הפעלה MIUI 8.2

המכשיר מצוייד במעבד שמונה ליבות, 4 גיגה RAM ו128 גיגה ROM

יכול להכיל או דואל סים נאנו + מיקרו

או כרטיס מיקרו SD + מיקרו סים

מסך 6.4 מאוד איכותי, מצלמת וידאו שמסוגלת להקליט ב4K

בגב המכשיר יש לוחית לקריאת טביעת אצבע וגם בכדי להעיר את המסך.

הפנס של הטלפון הזה יכול לשמש כאור דרך לרכב :-P

יש מלא פיצ'רים מעניינים בטלפון כמו עינית שלט רחוק שהופכת אותו לשלט אוניברסלי (השטלתנו על מזגן של מסעדה :-D )

מהרגע שהתחברתי לחשבון גוגל שלי לקח לי בערך שעה להתקין את כל האפליקציות ולהגדיר בעצם כמעט את הכל.

בעיקר הנוטיפיקציות הן אלו שעושות לי כאב ראש כי לאחר הפעלת אפשרויות מפתחים אני תמיד מאפשר את זה שהמסך ישאר דולק כאשר המכשיר בטעינה - סוג של CAR MODE תקראו לזה - אז בלילה כשהמכשיר מחובר למטען למשל אם יש נוטיפיקציה שמעוררת את מסך הנעילה - הוא נשאר דלוק.

לחלק מהדברים הדלקתי רק את נורית הנוטיפיקציות, לחלק כיביתי, לחלק השארתי רק התראות במסך הפתוח - קוסטומיזציה בקיצור.

הדבר היחיד שלא עבד לי זה החיבור לדיבורית CK-5 משום מה :shock:

חשבתי שאני משתגע, מכבה את הטלפון מכבה את הרכב - לא רואה את הדיבורית.

במשטפת רכב אני זיהיתי לפחות 10 דיבוריות שונות רק לא את שלי :-D

הפתרון: -> מתברר שהCK-5 הזו לא משדרת בגלוי את הזיהוי שלה, צריך ללחוץ לחיצה ארוכה על הכפתור האמצעי (טלפון) של הדיבורית עד שהיא משדרת זיהוי ורק אז מכשיר חדש ימצא ויזהה אותה.

הכל עובד עכשיו תקין.

המכשיר הזה הוא פאקינג ע-נ-ק! כמה ענק? 6.4 אינטש שטח מסך גורם למייזו M2 NOTE להראות לידו כמו אייפון 4!

נכנס לכיס של כל מכנס, לא ממליץ להתיישב על כסא (כשהטלפון בכיס קידמי הכוונה) מבלי להוציא אותו אם הכיס לא עמוק במיוחד.

בהמשך - אקח מידות שלו ואתחיל לתכנן לו SLIDER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מכשיר זה.... לאישתי קניתי MI5S שלהם והיא מרוצה עד הגג. עד כמה שמוזר, אם סוללה 3300 מחזיק הרבה יותר מ G4 שהייה לה לפני.

לטעמי , שיומי זה אופציה אידיאלי . תרומה מלאה לכסף!

SLIDER בסגנון SOUNDMAN יהיה ?

איך התרשמות ד"א מ FAITAL? שוכבים לי זוג כזה בבית ללא שישמוש לצערי ((

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרג'יו - מההתרשמות הקצרה שלי מהפייטלים - הם הצליחו להדהים אותי בעוצמה שלהם, לא ציפיתי לזה שעל ההפעלה הראשונית שלהם הם יתנו לי בעצם את אותה התחושה שקיבלתי מרמקול 6.5 אינטש סורס פויינט שפעל איתם במקביל וגם ישמע חזק יותר במקביל.

קראתי עליהם לא מעט ביקורות מהללות וכמה מהן גם הגיעו מסטס - S3T למי שזוכר את הגאונצ'יק

באמת, מרשים!

כן - הסליידר שאני מתכנן הוא בהשראת סאונדמן CA

הנה תמונה של מה שאני מתכוון לשלוח להדפסה. (ממש הרגע! לפני בערך שתי דקות סיימתי - עוד צריך לבדוק אם אכן לא עשיתי שם טעויות כלשהן).

עריכה - הנה למשל, שכחתי להוסיף פאזות (צ'מפרים ופאזות)

ScreenHunter_343 May. 16 12.23.jpg

ScreenHunter_344 May. 16 12.33.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי איזה שקע כזה לשליפה נוחה?

בפרקים אחרונים הוא עשה כמה כאלה מ MDF , לצערי בעבודה Youtube חסום ולא יכול לתת דוגמה

https://soundmanca.com/products/iphone-mdf-slider-kit

FAITAL כנרה אני ינסה בבית, לבנות איזה רמקול ביתי 3 וואי, יש לי כל כך הרבה ציוד שוכב ללא מעש ((

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...