Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח רע באוטו

commando
שימו לב! השרשור הזה בן 7062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חומר שנקרא פבריז או פדריז, לא ניסיתי אותו אבל הוא אמור להעלים ריחות מהמושבים או בכלל מריפודים. אתה יכול ללכת לקנות חומר לניקוי ריפודים בסופר זה בא בצורת קצף של סנו, זה גם מנקה וגם משאיר ריח טוב. נסה אותו

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף לפעמים נכנסים חתולים אל מתחת למכסה המנוע ולפעמים (כשיש אפשרות) אז הם גם מטפסים פנימה כדי להתחמם מחום המנוע בשעות הראשונות לאחר נסיעה.

אני זוכר שבחורף שעבר היו מקרים שאנשים הניעו ובאותה שניה החתול שהיה במנוע התפזר והתחיל להפיץ ריח רע. רק כשפתחו את מכסה המנוע ראו משהו כמו ב"ספרות זולה" אז פתח את מכסה המנוע ובדוק אם הוא אדום

:):onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר שנקרא פבריז או פדריז, לא ניסיתי אותו אבל הוא אמור להעלים ריחות מהמושבים או בכלל מריפודים. אתה יכול ללכת לקנות חומר לניקוי ריפודים בסופר זה בא בצורת קצף של סנו, זה גם מנקה וגם משאיר ריח טוב. נסה אותו

כן - זה נקרא פבריז - חומר מעולה - הבעיה שכבר לא מוכרים את זה - זה עולה 15 ש''ח וממש עובד

משהו מכיר מקום שמוכרים את החומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר לפני- כשיש ריח ממש רע באוטו לתקופה ממושכת כנראה שמדובר באיזה חומר שנשפך/אוכל רקוב וכדומה שהושאר זמן רב באוטו.

עץ ריח/פחית ריח וכו' כבר לא יעזרו כיוון שהריח ספוג בריפודים!!

קנה תרסיס לניקוי ריפודים ושטיחים- החומרים הטובים ביותר הם תרסיסי קצף:

התזה על הריפוד/שטיח משאירה שכבת קצץ שנספגת לתוך הריפוד ומעלה למעלה את הלכלוך שנמצא בפנים.

ניגוב קל אחרי כ-5 דקות של הקצף בשכבה העליונה (עם הלכלוך) מסירה אותו לחלוטין.

אחר-כך תקנה עץ-ריח והריח ישאר ברכב!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה

הריח שיש הוא ריח של שמן וכל מני חומרים כי זה היה רכב של מפעל...

שמתי את חומרי הקצף להוצאת הריח- זה לא עוזר...

כל מי שחשב שיש לי אולי חיות מתות אז אין לי...

אני צריך חומר שיוציא את הריח מהריפודים וישים ריח אחר אבל שנישאר..

אמרתם שיש חומר בשם "פבריק" או משהו כזה אבל אמרתם שכבר לא מוכרים אותו- אז מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נסית לאוורר את פנים הרכב? בימים חמים (כן, אני יודע שעכשיו חורף) השאר את ארבעת החלונות מורדים והחנה בשמש. החום והקרינה מחוללים פלאים בנידוף חומרים למיניהם, והאוורור מסלק בהדרגה את הריח. זה פשוט, זול ולא עולה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...