Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 10000 - כל כמה זמן?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ויכוח עם אבא שלי, הוא טוען שטיפול [פילטר דלק, שמן, אוויר + שמן מנוע חדש] צריך לעשות כל 5000 ק"מ בערך...

לפי דעתי זה קצת מוגזם לעשות את זה ככה כי זה יוצא פעם בחודש וחצי - חודשיים בערך ולדעתי הטיפול צריך להעשות בכל 9000 ק"מ בערך [כמו שקראתי בספר שלו פ'גו]

מדובר בפ'גו 205, 94.

מי צודק? מי טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 94 אומרת שהאוטו כבר מתחיל להתיישן וכנראה שהספר הולך ונהיה פחות רלוונטי

לפי דעתי הטיפולים צריכים להיות יותר תכופים..

אבל אחרי הכל אני לא מומחה בזה ויש הרבה בעלי פ'גו כאן בפורום שיעזרו לך יותר..

בכל מקרה טיפול בכל 5000 ק"מ לא יכול להזיק ורל להועיל..

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שוקל החלפת פילטרים ופלאגים פעם ב-10000 ק"מ.

את השמן לעומת זאת, אפשר להחליף כל 5000 ק"מ - ע"י ניקוז פשוט עם פתיחת בורג הקארטר...

גאלון שמן כל 5K זה לא כזה נזק...

זה מה שאני עושה, בכל אופן ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, וככה גם אני משתדל לעשות...

שמן + פילטר כל 5000.

אויר כל 10000.

דלק... מחזיק אפילו 20000... במקרה וזה הזרקה כמו אצלי !

פלאגים... גם פחות או יותר 20000.

ככה גם המליצו לי במוסך ... וטפו טפו מחזיק יופי !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול 10,000 מבצעים, כמה מוזר, כל 10,000 ק"מ.

ישנם מצבים בהם תידרש החלפה תכופה יותר של רכיבים הכלולים בטיפול. למשל אוטו מפייח או שורף שמן עלול להזדקק להחלפת פלגים כי הם נסתמים משמן או פיח. במקרה כזה הפתרון הוא לא לבצע טיפול מוקדם יותר אלא לפתור את הבעיה הבסיסית. רכב תקין לא צריך טיפול בתדירות גבוהה מזו שהמליץ היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהרכב מתיישן הטיפולים צריכים להיות קרובים יותר ,אבל לא צריך להגזים .בחיפושיות עושים טיפולים כל 3000 עד 5000 ק"מ וגם זה לא תמיד כולל הכל .לדעתי כל 9000 עד 10000 זה בסדר גמור לרכב בן10.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהרכב מתיישן הטיפולים צריכים להיות קרובים יותר ,אבל לא צריך להגזים .בחיפושיות עושים טיפולים כל 3000 עד 5000 ק"מ וגם זה לא תמיד כולל הכל .לדעתי כל 9000 עד 10000 זה בסדר גמור לרכב בן10.
חיפוש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני כיומיים עשיתי לבד טיפול 10 אלף ל205 שלי

בדיקת ציריות בלמים ,החלפת שמן :מנוע,בלמים,גיר. החלפת פילטר :דלק,אויר,שמן . פלגים ,מים ירוקים לרדיאטור ,צינור מהמצנן לכיוון משאבת המים -וזהו אני עושה זאת כל 10 אלף קילומטר לפגו מודל 92 שלי!

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...