Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מרצדס AMG GT, מרצדס C63 AMG, סמארט פורטו וסמארט פורפור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי דעתי ה s קופה אחת המכוניות היותר יפות על כבישי ישראל!

נחמד לדעת שכבר 5 amg gt נרכשו ושרביעיית מייבאך בדרך.

יש כבר לא מעט מכוניות אקזוטיות בארץ ואף לא מסלול אחד לרפואה להנות מהן. עולם שלישי במיטבו.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמאות של נסיעות מבחן בחו"ל מלמדות על הבדלים בין השוק והתרבות המקומיים לאלו שמעבר לים. אך אני משתדל להישאר עם הרגליים על הקרקע ולזכור איפה אני נמצא.

זה רכב אזוטרי שלא ממש הצליח. אני גם מרשה לעצמי להניח שלא היית רוכש אחד בהתקיים התנאים.

אבל אם זה בכל זאת מעניין אותך בשם ה"אוכלוסיה", לבריאות [emoji2]

איני מבין מדוע אתה מביע כזה זלזול בהתעניינות בשם האוכלוסיה. האם אתה (בתור חובב התחום) מתעניין אך ורק ברכבים שפוטנציאליים לרכישה עבורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהמחיר גבוה יותר, כך משתלם יותר לייבא אישית. זה אחד מהמקרים בהם כדאי.

המחיר בגרמניה למרצדס S קופה חדשה הוא החל מ 122,153 יורו, כפול 4.16 (שער היורו היום)=508,156 שקל, נוסיף מס 116% למדינות שיש הסכם (גרמניה) יוצא 1,097,618, נוסיף מס על רכבי יוקרה שזה 20% על ההפרש מ 300,000 יוצא תוספת של 159,524 (עיגלתי את התוצאה) סך הכל יוצא 1,257,142 ש"ח לפני עלות משלוח לארץ ועוד כל מיני דברים קטנים.

המחיר בארץ הוא 1,429,900 לפני הנחה שתגיע למעלה מ 100 אלף שקל לסכום כזה ואתם מקבלים רכב יותר מאובזר ממה שמגיע בחו"ל.

אני ממש לא רואה איך הייבוא האישי משתלם..

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מבין מדוע אתה מביע כזה זלזול בהתעניינות בשם האוכלוסיה. האם אתה (בתור חובב התחום) מתעניין אך ורק ברכבים שפוטנציאליים לרכישה עבורך?

נעלבת בשם ה"אוכלוסיה"?

לשאלתך, לא, אני לא מתעניין אך ורק ברכבים אשר רלוונטיים עבורי אך הסמארט זהו רכב כושל (בעבר) והחדשה לא נראית מבטיחה במיוחד. לכן, לדעתי זה ממש לא מעניין. שיתמחרו אותה גם ב-150,000 ש"ח ושיהיה לבריאות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואין ספק שהרכב הבא שלי בעוד שנתיים יהיה גם מרצדס בלי בכלל להציץ לכיוון המתחרות. כי בסוף מה שקונה את הלקוח וההתלבטות האחרונה לדעתי זה השירות לאורך כל הדרך, גם אם תג המחיר הוא טיפה גבוה, ובצדק.. שירות יאה למותג פרימיום.

הידעת?

אם היית כותב את אותו דבר, אבל במקום שזה יהיה על 'כלמוביל' זה היה על 'סמל"ת', אנשים היו יוצאים עליך וקוראים לך פאן-בוי!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעת?

אם היית כותב את אותו דבר, אבל במקום שזה יהיה על 'כלמוביל' זה היה על 'סמל"ת', אנשים היו יוצאים עליך וקוראים לך פאן-בוי!

הידעת?

אתה סתם מנסה להבעיר אש. עוד עם השוואה של מרצדס לאפלא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלבת בשם ה"אוכלוסיה"?

לשאלתך, לא, אני לא מתעניין אך ורק ברכבים אשר רלוונטיים עבורי אך הסמארט זהו רכב כושל (בעבר) והחדשה לא נראית מבטיחה במיוחד. לכן, לדעתי זה ממש לא מעניין. שיתמחרו אותה גם ב-150,000 ש"ח ושיהיה לבריאות.

האמת היא שהתימחור של הסמארט מופרך. אין דבר באוטו הזה שמקנה ערך מוסף יחסית למתחרות שרובן ככולן זולות בעשרות אחוזים, אפילו לא את שם מותג האם, זה שלבדו מצליח לארגן תוספת נכבדה בשל ההילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעת?

אתה סתם מנסה להבעיר אש. עוד עם השוואה של מרצדס לאפלא.

לא מנסה להבעיר אש, אומר את הדברים כמו שהם. זה פשוט נושא מאוד טעון שבוער אצל הרבה אנשים (משני צידי המתרס) אז לכולם יש מה להגיד.

ולא השוויתי את מרצדס לאלפא, השוויתי את כלמוביל לסמל"ת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל השרשור הזה נכנסתי לאתר של מרצדס וראיתי ש- A קלאס מתחילה מ- 170 אש"ח, בדקתי ביטוח והוא ממש לא יקר (סביב ה- 8K לנהג מעל גיל 24), לפי הנתונים הרכבים חסכוניים יחסית לקטגוריה שלהם.

מאיזה סיבה לא נמכרות יותר מרצדסים ?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביב ה-8k לנהג מעל 24 זה לא יקר, מעניין. בכל אופן, תמורת 170,000 ש"ח אתה מקבל את גרסת הבסיס החלשה והלא מאובזרת.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסה להבעיר אש, אומר את הדברים כמו שהם. זה פשוט נושא מאוד טעון שבוער אצל הרבה אנשים (משני צידי המתרס) אז לכולם יש מה להגיד.

ולא השוויתי את מרצדס לאלפא, השוויתי את כלמוביל לסמל"ת.

חבר תגיד מה שתגיד, אם תסתכל תראה שהכינוי שלי הוא מנוע יפני, עוד מהיום הראשון שלי בפורום לפני כמעט חמש שנים, כל שלושת רכבי הפרטיים הקודמים היו דגמים חדשים וההכי מאובזרים של הונדה, הייתי פאן בוי של הונדה למען הסר ספק, אם עברתי למרצדס, והחלטתי לכתוב דבר שכזה על היבואן, כנראה כי מגיע להם ולא כי אני פאן בוי.

אגב הבחור בדף הקודם שרשם שאיזה מנהלת מותג שקר כלשהוא אמרה לו שכלמוביל לא מצליחים למכור תCLA... תשלח אותה לאולם תצוגה לנסות להזמין CLA ותשאל אותה מה הזמן המתנה לאחת...

אני המתנתי 3 חודשים+, המלאי של הרכב הזה חוסל! לפני שבכלל הגיע לארץ ובכלל לא היה רכב מבחן!, כל מי שקנה את הרכב סגר הזמנה בלי נסיעת מבחן אפילו, אז שלח את המנהלת מותג הזאת לעשות קצת שיעורי בית לפני שהיא עושה לעצמה בושות.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...