Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מרצדס AMG GT, מרצדס C63 AMG, סמארט פורטו וסמארט פורפור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש רכבי מבחן לדגמים כמו M4, C63AMG, RS6? מה קורה כשעולים לכיוון המגוון של אסטון מרטין או פרארי?

הדוגמאות שנתתי עולות הרבה יותר מה135 המדוברת ואני בספק שאותן ניתן לקבל לנסיעה לפני הרכישה.

יתכן ואיני יורד לסוף דעתו של הכותב. אני כן מסכים שלא קונים רכב ללא נסיעה החל מסוזוקי אלטו ועד הS קופה המרשימה מהשרשור הזה. במרכז ת"א באמת אי אפשר לקבל אינדיקציה לגבי התנהגות הרכב בתנאים טכניים (כמו בכביש נס הרים הידוע, למשל) אבל דווקא את הדברים השגרתיים שעליהם ישנה התעקשות כל כך גדולה כאן מרגישים (ושומעים) גם בנסיעה השגרתית.

מהו הזמן ה"נכון" לבחון רכב לפני הרכישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם יש רכבי מבחן לדגמים כמו M4, C63AMG, RS6? מה קורה כשעולים לכיוון המגוון של אסטון מרטין או פרארי?

הדוגמאות שנתתי עולות הרבה יותר מה135 המדוברת ואני בספק שאותן ניתן לקבל לנסיעה לפני הרכישה.

יתכן ואיני יורד לסוף דעתו של הכותב. אני כן מסכים שלא קונים רכב ללא נסיעה החל מסוזוקי אלטו ועד הS קופה המרשימה מהשרשור הזה. במרכז ת"א באמת אי אפשר לקבל אינדיקציה לגבי התנהגות הרכב בתנאים טכניים (כמו בכביש נס הרים הידוע, למשל) אבל דווקא את הדברים השגרתיים שעליהם ישנה התעקשות כל כך גדולה כאן מרגישים (ושומעים) גם בנסיעה השגרתית.

מהו הזמן ה"נכון" לבחון רכב לפני הרכישה?

לרכבים כמו שהצגת לפעמים יש רכבי מבחן ולפעמים לא, אבל בסכומים של רכבים כאלו 700K ומעלה לרוב מציעים להתרשם מהרכב בחו"ל לכמה ימים. (לקוחות רציניים מקבלים את "החופשה" הזאת על חשבון היבואן).

ובקשר לבחור עם ה M135 גם אני לא הייתי מוכן לשים סכום של 300K פלוס בלי לחוות את הרכב כמה שעות לפחות, מה שאני הייתי עושה במידה ומאוד הייתי אוהב את הרכב פשוט לוקח חופשה לחו"ל פלוס השכרה של הרכב.. וזהו, עדיף מאשר להזמין ואולי להצטער אחר כך..

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S קלאס קופה מתחילה ב-1.4 מיליון ₪. הצבע הכסוף שבתמונה זה תוספת של 50 אלף ₪.

למי שיגיש שהוא הגיע דרך CarsForum ארגנו הנחה על הצבע - רק 40 אלף ₪.

איייי, עד מתי...

ובארה"ב, החל מ-450 אלף שקל. כן, שליש מחיר.

http://www.mbusa.com/mercedes/vehicles/class/build/class-S/bodystyle-CPE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איייי, עד מתי...

כולם יודעים שהמחיר בארה"ב זה שליש מהארץ לא צריך כל פעם להזכיר את זה..

וזה לא ישתנה.. אף פעם.. כל שנה שוברים שיא מכירות לרכבים חדשים ורמת הצפיפות בכבישים רק עולה.

לפי דעתי וזאת רק דעתי אז לא לתקוף אותי, בגלל שהאינטרס של הממשלה שרמת הצפיפות בכבישים תרד ויהיו פחות פקקים יש כמה פתרונות האחת לבנות יותר תשתיות+תחבורה ציבורית, הבעיה שזה עולה מלא ולוקח הרבה זמן לכן הפתרון השני נראה לי המועדף על ידי הממשלה וזה לגרום למכוניות בארץ להיות יקרות ברמה שהם יהיו ברף העליון שהציבור מוכן לשלם וככה פחות יקנו מכוניות, הבעיה שכל שנה שוברים שיאי מכירות לכן העתיד לפי דעתי זה שמחירי המכוניות ימשיכו לעלות..

סתם נקודה למחשבה תחשבו שמחירי המכוניות בארץ היו כמו בארה"ב כלומר רכבי על ב 400K בערך(פרארי ב600K חלום :( ) מכוניות זולות יעלו בין 30 ל 40K תחשבו כמה מכוניות חדשות יהיו.. לפי דעתי פי 3 מהמכירות כרגע וזה יהיה אסון, ברגל יהיה יותר מהר להגיע ממקום למקום.

עריכה אחרונה על ידי SportsCar

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לומר לך בארץ, בחו"ל לפחות בחלק מהסוכנויות של חלק ממותגי העל יש רכבי מבחן ולקוחות פוטנציאלים שמראים רצינות ונכונות לרכוש לעיתים יקבלו את הרכבים ליום או סופ"ש, כל מקרה לגופו.

יחד עם זאת צריך לזכור שהנישה שהזכרת של רכבי העל מתנהלת קצת שונה וחלק ניכר מהרכבים נמכרים על הנייר עוד לפני הגעת הרכב (מן הסתם הרבה לפני הגעת רכב מבחן).

פרארי בהונג קונג פתחו בזמנו מעל 300 הזמנות לפרארי 458 מיד עם תחילת השיווק, רוב ההזמנות בוצעו עוד לפני הגעת רכב התצוגה לסוכנות.

רק ללמד על ההתהגות השונה של רבים מרוכשי הרכבים האלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודל של נסיעות המבחן בארה"ב שונה קצת. אין כלכך קונספט של "מכונית לנסיעות מבחן". לקוחות יכולים לסוע בכל מכונית שמגיעה לדילר והיא נמכרת אח"כ כחדשה (אף אחד לא מצפה לראות 12 מייל על הרכב החדש שלו בארה"ב). יוצאות דופן הן מכוניות בהזמנה מיוחדת שנשמרות נעולות עבור הלקוח, אבל במה שהדילר מזמין למלאי שלו, תסע גם תסע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל להרוס את החגיגה. הערותיי בכחול:

מרצדס מסיימת את החציון הראשון במקום הראשון בעולם בשוק היוקרה, בלי סין.

למה ככה?! מה סין עשתה לכם? אה, זה מה שהיא עשתה לדירוג של מרצדס. אופס, סליחה.

יש גידול של כ-60% ב-C קלאס

אאל"ט ב.מ.וו סדרה 3 הוא עדיין הרכב הנמכר ביותר בסגמנט שלו (עם סין).

CLA הוא רכב פורץ דרך, עם ביקוש אדיר. יש 3 משמרות במפעל שמייצר אותו והם לא עומדים בקצב. לא הצגנו את הדגם הזה באולם תצוגה בתל-אביב כי הכל היה נמכר לפני שהגיע לארץ.

מה בדיוק גורם לרכב הזה להיות פורץ דרך? בכל אופן, אני דווקא שמעתי מנהלת מותג מסויים אשר טענה כי באופן מפתיע כלמוביל אינם מצליחים למכור כל כך את ה-CLA.

החל מחודש הבא - אנחנו מעבירים את הקודנית לטלפון.

צעד מבורך

מעניין אם מחיר הסמארט יהיה מוגזם ויגרום לכך שהיא תיהיה לא רלוונטית ל 99% מהאוכלוסיה.

האמת שזה בכלל לא מעניין. כלומר, נניח שהיא תוצע במחיר "טוב", תקנה?

ה-S קופה מהפנטת, יותר מה-GT אפילו.

שני הרכבים מרשימים ומעוצבים היטב!

איייי, עד מתי...

הנה משהו מעניין: בצע השוואה בין מחירי מרצדס גרמניה למרצדס ארה"ב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה בכלל לא מעניין. כלומר, נניח שהיא תוצע במחיר "טוב", תקנה?

אותי זה מעניין, זה יכול לא לעניין אותך וזה בסדר.

ני לא אקנה סמארט מסיבה שכבר יש לי שני רכבים, כול אחד בסגמנט שלו והדיילי הוא ליסינג שהחוזה לא נגמר בקרוב, חוץ מזה, אם S קלאס תוצע במחיר ממש אטרקטיבי (נגיד חצי מיליון על הכביש ל S400, סתם זורק) , אתה תקנה? אבל אם פתאום כלומוביל יורידו ככה את המחירים אז אני בטוח שזה יעניין אותך.

א-ב-ל עם תימחור קצת יותר הגיוני אני כן יכול לראות סיבה לרכוש סמארט פורטו (או אפילו פורפור) לאדם אשר מחפש רכב קטן ושיקי.

אגב, רשמתי על האוכלוסיה. סמארט במחיר נמוך יותר נשמע כמו אחלה מתחרה לפיאט 500 או לאופל אדם, אז היא קטנה יותר, אבל לא חסר אנשים שלא באמת צריכים רכב "גדול" (חוץ מלהעביר חלק מתכולת דירה ורביעיית צמיגים תא המטען שלי ריק, וגם המושב האחורי 80% מהזמן ריק ככה שבתכלס, אני יכול להסתפק בסמארט או בפיקנטו (מבחינת הצרכים שלי, אבל שוב אני גולש לדוגמא אישית).

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב אזוטרי שלא ממש הצליח. אני גם מרשה לעצמי להניח שלא היית רוכש אחד בהתקיים התנאים.

אבל אם זה בכל זאת מעניין אותך בשם ה"אוכלוסיה", לבריאות [emoji2]

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין כלקוח די חדש של מרצדס, המתנתי אומנם לCLA שלי כ-3 חודשים (לא מגזים בכלל), ההמתנה הייתה מייגעת וכמעט דפקתי תראש בעמוד כל בוקר בדרך לרכב השכרה של HERTZ (אומנם הונדה סיוויק 2014) וזימזמתי לעצמי היית צריך לקנות לקסוס אידיוט שכמוך... אבל היה שווה כל דקת המתנה, אני חייב לומר שהשירות במרצדס בכל מובן ובכל פן פשוט מצוין! בכל קנה מידה, בין אם זה במוסכים, עם החדרי המתנה VIP ללקוחות פרטיים, "כפתור הקסם" שנמצא בכל מרצדס פרטית חדשה בקודנית ושמעלה לך בלחיצת כפתור את המוקד של מרצדס 24 שעות ביממה 364 ימים בשנה (חוץ מכיפור), שפשוט במלוא מובן המילה עונים לכל גחמה! ואין לי מילה אחרת, מזמינים מקומות למסעדות בשבילך ומפתיעים אותך בסוף הארוחה בקינוח על חשבונם או בפאקינג חשבון משולם, צחוק או לא אבל אלו בידיוק הדברים שעושים את ההבדל בין מרצדס לכל יבואן אחר בארץ, ועברתי בין צ'מפיון (אני אחסוך במילים יפות), בין מאיר הונדה, בין קרסו ואפילו קצת עם דלק מוטורס, כל אחד נותן לך הרגשה כאילו הוא עושה לך טובה שבכלל מפנה לך מזמנו היקר.

אני לא בעל מניות או לא שום דבר בכלמוביל מרצדס, אבל כשמגיע מילה טובה על נותן שירות, אז מגיע, ואין ספק שהרכב הבא שלי בעוד שנתיים יהיה גם מרצדס בלי בכלל להציץ לכיוון המתחרות. כי בסוף מה שקונה את הלקוח וההתלבטות האחרונה לדעתי זה השירות לאורך כל הדרך, גם אם תג המחיר הוא טיפה גבוה, ובצדק.. שירות יאה למותג פרימיום.

כל מה שציינת פה יש בהרבה יבואנים אחרים לדוגמא באלפא ובלקסוס. דרך אגב בלקסוס אם אתה מביא את הרכב לטיפול או לתיקון תקלה ולא לוקחים אותו מהבית שלך אז בינתיים מזמינים אותך לאחת המסעדות שיש בסביבה לארוחה זוגית.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם יודעים שהמחיר בארה"ב זה שליש מהארץ לא צריך כל פעם להזכיר את זה..

וזה לא ישתנה.. אף פעם.. כל שנה שוברים שיא מכירות לרכבים חדשים ורמת הצפיפות בכבישים רק עולה.

לפי דעתי וזאת רק דעתי אז לא לתקוף אותי, בגלל שהאינטרס של הממשלה שרמת הצפיפות בכבישים תרד ויהיו פחות פקקים יש כמה פתרונות האחת לבנות יותר תשתיות+תחבורה ציבורית, הבעיה שזה עולה מלא ולוקח הרבה זמן לכן הפתרון השני נראה לי המועדף על ידי הממשלה וזה לגרום למכוניות בארץ להיות יקרות ברמה שהם יהיו ברף העליון שהציבור מוכן לשלם וככה פחות יקנו מכוניות, הבעיה שכל שנה שוברים שיאי מכירות לכן העתיד לפי דעתי זה שמחירי המכוניות ימשיכו לעלות..

סתם נקודה למחשבה תחשבו שמחירי המכוניות בארץ היו כמו בארה"ב כלומר רכבי על ב 400K בערך(פרארי ב600K חלום :( ) מכוניות זולות יעלו בין 30 ל 40K תחשבו כמה מכוניות חדשות יהיו.. לפי דעתי פי 3 מהמכירות כרגע וזה יהיה אסון, ברגל יהיה יותר מהר להגיע ממקום למקום.

המיסוי הגבוה על כלי רכב נועד לייצר הכנסות למדינה, לא להקטין את מספר המכוניות בכבישים. העובדה שלא כולם יכולים לקנות מכוניות חדשות, מוצאת את פתרונה בקנייה של מכוניות יד שניה, ענין שגורם להזדקנות מצבת כלי הרכב בארץ ולעליה בגרפי התאונות הקלות והחמורות, מה שמצידו מקזז את הרווחים הנאים מהמיסוי הנזכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שציינת פה יש בהרבה יבואנים אחרים לדוגמא באלפא ובלקסוס. דרך אגב בלקסוס אם אתה מביא את הרכב לטיפול או לתיקון תקלה ולא לוקחים אותו מהבית שלך אז בינתיים מזמינים אותך לאחת המסעדות שיש בסביבה לארוחה זוגית.

לא צריך להגזים.

לקסוס לפעמים העניקה שובר לארוחת בוקר ( או שווה ערך) באחד מבתי הקפה שבאזור.

שווי ההטבה בטל בשישים אל מול מחירי הטיפול המופרכים שלעתים הם גובים.

כאחד מלקחות החברה הוותיקים ביותר אני יכול להעריך היטב את טיב השירות שלהם לאורך ציר הזמן - ואיכות השירות שלהם היא לא מה שהייתה פעם.

צר לי, אתה לא מקבל שם דבר מעבר לאולם המתנה מפואר ומוסך שנראה טוב מאצל אחרים.

לא באדיבות הצוות שבפרונט ובוודאי שלא בטיב המכונאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...