Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מרצדס AMG GT, מרצדס C63 AMG, סמארט פורטו וסמארט פורפור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא לדבר על זה שה3 היא מכונית הרבה יותר גדולה מהCLA (לטוב ולרע). הCLA יושבת איפשהו בין ה1 ל3 מבחינת הגודל.

לא ברור לי העניין הזה של הCLA. נראה כאילו שלקחו אותה ושמו עוד 30% על המחיר הסביר של כל גרסה וכך שלחו אותה לאולם התצוגה. היא אפילו לא יפה בעיני (החלק האחורי מזעזע), אבל על טעם ועל ריח... למרות שלפעמים הריח כלכך חזק שאתה לא יכול להתעלם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה-CLA לא נופלת בגודל בין סדרה 1 ל-3, ה-CLA זו A קלאס במבנה 3 קוביות, פשוט הוסיפו לה תא מטען ותחפושת של CL.

היא משמעותית קטנה מסדרה 3.

מנוע יפני, אתה לא צריך להתרגש מזה שיש כאלה שלא אוהבים את הרכב שלך ולא צריך לתקוף בגלל זה וזה גם לא צריך לגרום לך לרשום שטויות לגבי דגמי רכבים אחרים.

גם לי יש מרצדס שמאוד דומה למונית, יש לה עיצוב מבוגר ואפילו אישתי מסתלבטת שזה “רכב זקנים“, אז מה?

טוב לך עם הרכב שלך? זה הכי חשוב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את התגובות וכמי שנוהג ביום יום על מרצדס CLA45AMG יש לומר כמה דברים:

הזמן לחכות לרכב כ-3 חודשים ואפיל לקחו מרחב ביטחון ואמרו שאין הקצאה לישראל ויתכן שנאלץ לחכות גם חצי שנה

לגבי יופי של הרכב - נושא שכל אחד מרגיש מה מוצא חן בעיניו

מנוע - זה עולם חדש מי שלא נסע ב-AMG אמיתי הפסיד, זה מנוע שב-99 אחוז מהמקרים אין לו מגבלת כוח

זה הייחוד שלהרכב הזה, אתה מעביר ל-S ואתה כל פעם מחדש לא מאמין

כל בוקר הנסיעה ברכב הזה מעלה חיוך גדול

הסוכנות מרצדס - עובדים בה סוכני מכירה נפלאים במיוחד האיש המופלא מר משה מסיקה שעשה הכל כדי שנהיה מרוצים , ההנהלה לא משהוא הם חושבים שהשכינה ניתנה להם

לולא אנשי המכירות הנפלאים הם לא היו מוכרים רכב אחד!

אמנם ואני מניח שאתר זה הו עוסק ברכבים אבל פרסום כזה כמו בפתיח של הפוסט הזה נראה לי מוגזם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משהו מוגזם בכותרת או בתוכן, זה סה“כ סיקור הצגת דגמים חדשים, משהו שמקובל בכל אתר ייעודי שנציגיו מוזמנים לאירוע שכזה.

מסכים לגבי יתר דברייך אם כי אסייג ואומר שהברוטליות והחספוס של AMG לא יתאימו לכל אחד ואני בטוח שישנם כאלה שדגמי M יתאימו להם יותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...