Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מרצדס AMG GT, מרצדס C63 AMG, סמארט פורטו וסמארט פורפור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מרצדס מנסים לבנות מותג כמו סמארט חבל שהם משתמשים בשאריות ממחסני רנו וניסאן : ידית הילוכים של קליאו, מושבים של טווינגו, ידיות דלתות של מגאן 2, תאורת תקרה של פלואנס ועוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית מוציא למעלה מ-100 אלף שקל על רנו טוינגו בתחפושת(פורפור) מייד אין סלובניה?

הסמארט פור פור היא בעצם רנו טווינגו אז זה דיי טבעי.

גם הפורטו היא לא בדיוק משהו שונה לגמרי מטווינגו, במחיר כזה עדיף כבר לא להביא אותה בכלל.

פשוט מביך, גם קשה לטעון שזה "איכות גרמנית" כאשר אחוז גבוה מהחלקים חולקים עם הטווינגו שלכאורה מגיעה מצרפת.

אז על מה יש לשלם אקסטרא כסף?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפורטו היא לא בדיוק משהו שונה לגמרי מטווינגו, במחיר כזה עדיף כבר לא להביא אותה בכלל.

פשוט מביך, גם קשה לטעון שזה "איכות גרמנית" כאשר אחוז גבוה מהחלקים חולקים עם הטווינגו שלכאורה מגיעה מצרפת.

אז על מה יש לשלם אקסטרא כסף?

זה לא אוטו בשבילך. זה בשביל הבת של הגביר עם הS500.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין כלקוח די חדש של מרצדס, המתנתי אומנם לCLA שלי כ-3 חודשים (לא מגזים בכלל), ההמתנה הייתה מייגעת וכמעט דפקתי תראש בעמוד כל בוקר בדרך לרכב השכרה של HERTZ (אומנם הונדה סיוויק 2014) וזימזמתי לעצמי היית צריך לקנות לקסוס אידיוט שכמוך... אבל היה שווה כל דקת המתנה, אני חייב לומר שהשירות במרצדס בכל מובן ובכל פן פשוט מצוין! בכל קנה מידה, בין אם זה במוסכים, עם החדרי המתנה VIP ללקוחות פרטיים, "כפתור הקסם" שנמצא בכל מרצדס פרטית חדשה בקודנית ושמעלה לך בלחיצת כפתור את המוקד של מרצדס 24 שעות ביממה 364 ימים בשנה (חוץ מכיפור), שפשוט במלוא מובן המילה עונים לכל גחמה! ואין לי מילה אחרת, מזמינים מקומות למסעדות בשבילך ומפתיעים אותך בסוף הארוחה בקינוח על חשבונם או בפאקינג חשבון משולם, צחוק או לא אבל אלו בידיוק הדברים שעושים את ההבדל בין מרצדס לכל יבואן אחר בארץ, ועברתי בין צ'מפיון (אני אחסוך במילים יפות), בין מאיר הונדה, בין קרסו ואפילו קצת עם דלק מוטורס, כל אחד נותן לך הרגשה כאילו הוא עושה לך טובה שבכלל מפנה לך מזמנו היקר.

אני לא בעל מניות או לא שום דבר בכלמוביל מרצדס, אבל כשמגיע מילה טובה על נותן שירות, אז מגיע, ואין ספק שהרכב הבא שלי בעוד שנתיים יהיה גם מרצדס בלי בכלל להציץ לכיוון המתחרות. כי בסוף מה שקונה את הלקוח וההתלבטות האחרונה לדעתי זה השירות לאורך כל הדרך, גם אם תג המחיר הוא טיפה גבוה, ובצדק.. שירות יאה למותג פרימיום.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S קופה מהממת, ה-GT מדהימה אבל הרכב שבאמת מסקרן אותי זה דווקא ה-C63.

אהבתי מאוד את הקודמת אבל פסלתי אותה כמחליפה לרכב שלי כי היא לא באמת נתנה איזה ערך מוסף.

החדשה מציגה כבר נתונים מעניינים והמעבר למנוע מוגדש יכול בהחלט להוסיף את אותה פיקנטיות שהיתה חסרה לי במנוע 6.3 היוצא.

מעניין מאוד איך מרגיש ה-4 ליטר בי טורבו הזה, ומשמח שגם ב-C63 הנוכחית לא וויתרו על ה-v8.

אם מרצדס שמרו על הקו שהתחילו עם ה-c63 יש לי תחושה שזו הולכת לתת נוקאאוט ל-M3/4.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שסוכן המכירות התרשם מרצינותי, פשוט כי אני באמת אדם רציני .

וכמו שאמרתי - כבר סיכמנו על המחיר .

אבל אני זורק את הכפפה :

האם מישהו קיבל את ה- 135M ל- OVERNIGHT ?

ואולי יש פה גם מישהו שמכיר מישהו שיכול לעזור בנושא ...

גם אני מתעניין ב135M ולא קיבלתי אותה לבד, הבנתי מנציג המכירות שאין מה לעשות בנידון.

מה שכן, בתור קונה, אומנם עדיין פוטנציאלי, אך רציני, איני חושב שיש צורך קלבל את הרכב ללילה שלם כדי לדעת אם הוא מתאים לך. הרי גם ככה לאישה לא באמת אכפת מה יש מתחת למכסה מנוע. באיזור של המסגר לא חסרים כבישים משובשים כדי לבדוק את ההרגשה בנסיעה השגרתית.

אם היו לי ילדים והייתי יודע על האפשרות לקבל את הרכב ללילה שלם, כנראה שהייתי מסתפק גם ב118\120 על מנת לבדוק את הנגישות והקיבולת של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתעניין ב135M ולא קיבלתי אותה לבד, הבנתי מנציג המכירות שאין מה לעשות בנידון.

מה שכן, בתור קונה, אומנם עדיין פוטנציאלי, אך רציני, איני חושב שיש צורך קלבל את הרכב ללילה שלם כדי לדעת אם הוא מתאים לך. הרי גם ככה לאישה לא באמת אכפת מה יש מתחת למכסה מנוע. באיזור של המסגר לא חסרים כבישים משובשים כדי לבדוק את ההרגשה בנסיעה השגרתית.

אם היו לי ילדים והייתי יודע על האפשרות לקבל את הרכב ללילה שלם, כנראה שהייתי מסתפק גם ב118\120 על מנת לבדוק את הנגישות והקיבולת של הרכב.

אני מכבד את דעתך אבל חולק עליה .

לאישה אולי לא אכפת מה יש מתחת למנוע, למרות שאשתי כן אוהבת ורוצה לדעת מה יש מתחת למנוע ,

עדיין היא נוסעת איתי בתור נוסעת וחווה את מה שהאוטו מציע ואיך שהוא מתנהג .

ואם כל הזמן (נגיד) , בנסיעה יומיומית, האוטו היה משמיע את ה- BACKFIRE והיו כל הזמן שומעים אותו בתוך האוטו (אפילו שאני אוהב את זה) - אולי היא היתה אומרת : איך אפשר לנסוע באוטו כזה ביומיום ?

ואתה יודע מה ? יכול להיות שהיא צודקת ...

כמו שאמרתי, אני קונה אוטו ב- 320+ אלף שקל שילווה אותי בחיי היום-יום שלי .

אני מצפה לפחות (אם לא ללילה) לקבל אותו לכמה שעות .

ואם ב.מ.וו מוכנים לאבד לקוח בשביל זה - אז בכיף.

הם עושים את השיקולים שלהם .

ואני עושה את השיקולים שלי .

Alfa Giulietta 170-8C , 2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S קופה אחד הרכבים היפים שראיתי. יצא לי לראות אותה על הכביש וגם באולם התצוגה הישן בתל אביב, והיא פשוט מהממת ביופיה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצפה לפחות (אם לא ללילה) לקבל אותו לכמה שעות .

ואם ב.מ.וו מוכנים לאבד לקוח בשביל זה - אז בכיף.

לגבי המשפט הראשון שלך, אני יכול להבין את עמדתך, כמובן שזה יהיה טוב לקבל את הרכב לפחות לכמה שעות ואם אפשר יום שלם זה עוד יותר טוב אבל בוא ניהיה לרגע כנים עם עצמנו- שעה-שעתיים לא יספיקו לך כדי לבדוק את הרכב ברוב מתארי הנהיגה?

אני מניח שכן, שעתיים יספיקו בהחלט לבדוק איך הרכב מרגיש בתוך העיר, בכביש המהיר ולחובבי הנהיגה אפילו סיבוב קצר בכביש נהיגה מהנה.

אני חושב ששעתיים זה זמן סביר להבין את יכולות הרכב ולהחליט אם הוא מתאים לך.

לגבי המשפט השני- תזכור שזה עובד לשני הצדדים, יכול להיות שב.מ.וו יכלו והיו צריכים להיות יותר גמישים איתך אבל בסוף היום יתכן שהם הפסידו לקוח ואתה הפסדת מכונית מצויינת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהרצון לקבל את הרכב הוא לגיטימי ברכבי יוקרה, מדובר פה בסכומים גבוהים מהרגיל, ולא כל דבר אתה תזכר בו במהלך שעתיים של בדיקה, הרעיון הוא לדמות התנהלות יומיומית, בנוסף לבדיקת היכולות.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...