Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפס חווית נהיגה ברכבים מודרניים פשוטים - זעקה השמימה בעקבות רכב חלופי (שיתוף)

shay_ts
שימו לב! השרשור הזה בן 3266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר הגענו לתיקוני עברית- חולגי, לא יאה לומר "שנית כל":

'שנית כל' הוא ביטוי דיבורי שנוצר בהשפעת 'ראשית כל'. ראשית כל מופיע בספרות השו"ת כפתיחה למכתבים, בשפות שונות כגון אנגלית: first of all, ובתנ"ך כחלק מסמיכות. בעוד 'ראשית' הוא אכן מונח מכליל (התחלה של כל הדברים שיבואו מעתה), לתוספת כל ב'שנית כל' אין למעשה משמעות. 'שנית' נאה, פשוט ומדויק.

נלקח מכאן.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לשונאצים מוזמנים לפנות לשרשור המתאים שמתנהל במקביל באוף-טופיק.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה I20 מזעזעת בנהיגה, לקחתי את ה 1.6 של ידידה שלי כדי להביא את הרכב שלי שהיה במוסך, ולא האמנתי עד כמה 1. המנוע הזה עצל, 2. הרכב משעמם, 3. ההגה חסר תחושה לחלוטין.

משום מה בכל היונדאי החדשות שיצא לי לנהוג בהן יש הגה של פלייסטיישן, למעט הI10 מהדור הקודם שהייתה סבירה.

בגטס שלי היה הגה יחסית בסדר כי הוא היה הידרואלי, אבל ההגה של הקליאו יותר כיפי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי מאזדה 2:

יצא לי לנהוג עליה די הרבה, גרסת האקטיב הפשוטה, שנת 2008. התחושה ההתחלתית הייתה של רכב זריז ומהיר עם הגה קל.

בהמשך קניתי את האלפא שלי. לאחר כחצי שנה, שוב יצא לי לנהוג על אותה המאזדה.

הדבר הראשון שזעזע אותי היה ההגה החשמלי שהרגיש ממש קל ולא מחובר לגלגלים. תחושת המשקל הייתה חסרה לי מאוד.

כשאמרתי על זה לחבר, שהוא בעל הרכב- הוא לא הבין על מה אני מדבר.

בלחיצה על הגז, הזינוק עדיין הרגיש לי זריז, אבל רק בהתחלה. כשהמשכתי ללחוץ את הדוושה הימנית, משהו בהרגשה של התאוצה נעלם. כשבאלפא הרגשתי את ההאצה ועליית הסל"ד, במאזדה זה פשוט לא קרה לי. כל הדעה שלי על "רכב מהיר" נעלמה.

כשחזרתי לנהוג בשלי, הרגשתי מחובר לכביש, יציב ובטוח יותר מבאותה מאזדה 2. ושלי זקנה מהמאזדה ב- 6 שנים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...