Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החטא - בחירה באל על על - ועונשו - חוויית שירות כושלת וחסרת אכפתיות

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 3236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני טס בין יעדים שונים, ובוחר את החברה לפי זמנים שנוחים לי ומחיר. אם האפשרויות דומות, אז אעדיף חברה שאני נוסע מתמיד בה, אבל זה לא השיקול הראשון, לכן לא תמיד אני מגיע למעמד זהב.

בכל אופן, אתמול טסתי חזרה, למרות שכבר סידרתי את המקומות עם מוקד אל על, כשקיבלתי את הכרטיסים היה להם סידור מושבים עוד יותר מופרע מבפעם הקודמת. שורות נפרדות ובכלל לא באותו הצד. למזלי הפעם המטוס לא היה מלא, והעבירו אותנו למושבים טובים יותר אחרי שמחיתי בתוקף. חובבנים שצריכים לקחת כמה קורסים בסיסיים בניהול תפעולי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער , לא הבנתי , למה אתה עדיין מתעקש לא לבצע כרטוס לבד באתר של אל-על .

אל תדפיס רק תבצע את הפעולה ותגיע לדלפק. או שתדפיס לקובץ PDF ותשלח לטלפון

אם אתה כותב בפורום אני מניח שאתה לא זר לאינטרנט ולעבודה בו ....

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי כירטוס. בזמן בין ההגעה מהבית לבין המסירה של המזוודות התחלפו המושבים איכשהו. לא ברור איך הם עושים את זה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם בטיסה חזור מבייג'ינג, שינו לנו את אחד המושבים, אחרי שהיו לנו מושבים שמורים. כרגיל האבסורד של אלעל, להושיב ב767 (תצורת ישיבה 2-3-2), את ההורים שלי ואחותי בספסל המרכזי ואותי בספסל של השניים אבל ליד החלון, כלומר מפריד בינינו אדם זר. לא היה יותר פשוט להושיב לידי בן משפחה ואת הבחור הזר לשים במעבר בצורה כזאת שהוא לא מפריע? הם הזויים לפעמים באלעל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי כירטוס. בזמן בין ההגעה מהבית לבין המסירה של המזוודות התחלפו המושבים איכשהו. לא ברור איך הם עושים את זה.

זאת לא פחות משערוריה!

חוצפנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על דבר כזה לא הייתי עובר בשקט , כנראה מקורב למערכת חמד את המקומות לעצמו , אחרת אין הסבר אחר (חוץ מתוכנה דפוקה שמאפשרת לכרטס פעמיים את אותו מושב , אבל קשה לי להאמין שעד כדי כך דפוקה )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה היו מקומות לא אטרקטיביים במיוחד, קיבלנו מקומות טובים יותר משמעותית אחרי שהתעקשתי. לא רואה פה מוטיבציה למישהו.

פניתי במכתב תלונה, נראה מה יגידו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חמוד, אחרי כל ה"יחזרו אליך" אתה יוצא מנקודת הנחה שיענו למכתב... :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר פניה.

לגבי המזוודה יש פקס שנשלח אליהם שמחוברת אליו תביעה קטנה. עוד מתלבט אם לתבוע בלונדון או בארץ. איפה יכאב יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע במדינת עולם ראשון, קרי, לא ישראל.

אין לי כח להתחיל ליפול על הבית היהודי המעופף, "אל על" אבל זו החברה הכי גרועה שטסתי בה וטסתי הרבה. הבבונים שמכונים נוסעים לא תרמו לאווירה.

אל על מפעילה לתאילנד את המטוסים המיושנים, הצפופים והמתפרקים ביותר שראיתי בחיי.

הסיבה היא פשוטה, לתאילנד טסים בעיקר בבונים מהסוג שלא יודע מה מגיע לו תמורת המחיר המופקע שהוא משלם. בוא נגיד שיש קורלציה גבוהה מאוד בין מצביעי ביבי לנוסעים בקו תאילנד...

זה סיכון מחושב של אל על, נתקע את המטוסים הבלאי לאוכלוסיה שאוכלת את תעמולת ה"אוכל כשר", "בית יהודי", "שניצל", "הכי בבית בעולם", "בטחון", וכמובן עיתון הלחץ "ידיעות אחרונות"... אותה אוכלוסייה שכל הפרמטרים האלו חשובים לה בהרבה מאיכות הטיסה, צפיפות המושב ונדיבות הדיילים.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבלול, המטוס שבעיקר מופעל על הקו הזה זה 747-400 שהרישום שלו הוא 4X-ELH. על "החוויות" שלי ממנו כבר סיפרתי כבר פעמים בפורום, אני לא אכביר במילים, אבל זה פשוט מטוס גרוע. לא סתם אלעל קנו אותו ב19 מיליון דולר והשקיעו עליו סכום דומה, ועדיין הוא מטוס גרוע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם אלעל כמה פעמים, הטיסה הכי מזעזעת הייתה LY095 ו096 ב747-400 המתפרק שלהם, הלא הוא 4X-ELH (תריצו את הרישום הזה ברשת ותבינו כמה המטוס הזה גרוע).

בהלוך - מסך אישי לא עובד, מדף אוכל מתפרק.

בחזור - משענת ראש שבורה, מדף אוכל שבור.

כן, וכל זה בטיסה לתאילנד ומתאילנד, ובנוסף להכול ישבתי באותו איזור בהלוך ובחזור שיש בו בעיה במיזוג והטמפטורה לא יורדת מתחת ל27 מעלות, בנוסף - בגלל שאמא שלי נושאת את שם המשפחה שלה טרום הנישואין, הושיבה אותה בנפרד בחזור, בסוף הדיילים סידרו את זה. זה אידיוטי.

LY095 ו-LY096 זה לבייג'ינג ולא לתאילנד.

אצלי הטיסות היו בסדר גמור, עם מטוסי 767-300 שראו ימים יפים יותר אבל לא היו תקלות.

האקספרס צ'ק אין בהלוך חסך לי המון זמן המתנה בנתב"ג, אבל לא היו יותר מדי אופציות לבחירת מושבים (היינו 4 נוסעים), בשדה"ת דיילת הקרקע הציעה לנו מקומות מועדפים בתוספת של 99$ לאחד, או תיירים+ בתוספת של 149$ לאחד, סירבנו בנימוס לאופציות והיא רשמה בקשה שבכל זאת נשב יחד.

כשהגענו לגייט קיבלנו בכ"ז את המקומות המועדפים כל הארבעה.

בחזור לא עשינו צ'ק אין בגלל מחסור בזמן, וקיבלנו 4 מושבים בשני זוגות צמודים, גם לא היה בכלל תור, אבל משום מה הטיסה המריאה בכמעט שעה איחור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...