Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מושבי עור במצב קטסטרופה במוו X6, מה עושים? *מצורפות תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 3321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לא מזמן רכשתי רכב שהיה מוזנח מבחינה אסתטית מבפנים, שאריות מסטיק דבוקים למושבים ולשטיחים, מלא לכלוך שנדבק לפלסטיקים ברכב ומלא זבל היה בכל מקום.

אחרי שלקחתי את הרכב לנקיון יסודי הצלחנו להביא את פנים הרכב למצב סביר, ניקו לי את כל הבד ברכב, ניקו את העור ועשו את מה שאפשר.

הבעיה שלי היום היא מושבי העור הקדמיים + משענות היד, הם פשוט במצב גרוע, המליצו לי על דייטלינג אבל קשה לי להאמין שהם יצליחו להחזיר אותם למצב חדש (לא מחפש משהו שיראה קצת יותר טוב), כמו כן קיבלתי המלצה על צביעת המושבים, הפחד שלי הוא שעדיין יראו את הקמטים בעור והתחושה תהיה כמו עור תעשייתי שנהיה דביק כשחם ברכב, אופציה אחרונה הייתה ריפוד מחדש של המושבים בעור אצל רפד, המחירים נורא גבוהים לעור אמיתי ולדמוי עור המחיר זול משמעותית אבל אני לא רוצה לעשות קרנבל ברכב.

השאלה שלי היא, מה אתם ממליצים לעשות?

מצורפות תמונות תקריב של המושבים, כמו כן צירפתי תמונה של המושבים האחוריים שהם במצב טוב ואני רוצה להביא את הקדמיים לאותו מצב לפחות.

תודה מראש.

IMG_8503.jpgIMG_8505.jpgIMG_8506.jpgIMG_8507.jpgIMG_8508.jpgIMG_8509.jpgIMG_8510.jpgIMG_8511.jpg

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק ממה שאתה רואה זה טינופת שלא ירדה, וחלק זה צבע שירד מהעור.

אצלי בדלת הנהג, משענת הנהג היתה במצב דומה, וצבעתי אותה לבד,

תוכל לראות כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?559383-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8-%D7%9C%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%99%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%A3-(%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94)&p=4661981&viewfull=1#post4661981

המלצה שלי, לקנות את החומר ניקוי של CG, לנקות איתו יחד עם מברשת סיבים רכים(זה יוריד לך חלק מהצבע, אבל אין ברירה),

ואח"כ לעשות תיקון בצביעה. לפני הצביעה צריכים עבודת הכנה, שכוללת ניקוי יסודי, שיוף של כל הסדקים וניקוי אחרי השיוף,

ואז צביעה. לדעתי לפי איך שהריפודים נראים, יהיה צורך בשלוש ארבע שכבות.

ד"א, לפי התמונות אני רואה שבידית הנוסע התקלף החומר הפלסטי בגב שלה, מה שמחייב את ההחלפה שלה.

הידית מורכבת מהחלק העליון של העור, שמתפרק, ומתחת יש את הפלסטיק שהתקלף. צור קשר עם י.ל. חלפים,

יש לו ידיות כאלה, עולה סביב 350 שקל לפי מה שאני זוכר. אם תחפש בחו"ל יעלה לך סביב 250 שקל, אבל

זה מצריך חיפוש והמתנה.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי של העור אצל מומחה יכול לשפר מאוד את מראה הרכב.

משענות היד במצב קשה יותר ותצטרך לשקול ריפוד מחדש אם הניקוי לא יתן תוצאה סבירה.

צביעה היא מפלט אחרון אבל תצטרך לצבוע את כל הרכב כדי לקבל אחידות. עור צבוע לא נראה כמו עור מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על חומר הניקוי של CG בשילוב עם מברשת בעלת סיבים רכים. אחרי שתעבור על כל האזורים תוכל לקבל תמונה טובה יותר לגבי מצב הריפוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה ניתן לרכוש את חומר הניקוי של cg?

לגבי צביעה בעצמי הזמנתי בעבר קיט צביעה מאיביי שאתה צריך לערבב צבעים יחד כדי להגיע לצבע של העור ברכב שלך, יצא לי שילוב על הפנים שהסרתי אחרי 2 דק.

אולי בגלל שזה היה משהו פשוט מדי, אשמח לקבל קישור לקיט טוב שאוכל לצבוע איתו בעצמי אבל אחד כזה שמגיע מתאים כבר לצבע העור ברכב.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני הזמנתי:http://www.ebay.com/itm/BMW-Car-leather-Seat-dye-e36-e46-e81-e90-e60-M3-etc-/321691973224?

לאותו מוכר יש גם בקבוק גדול יותר, שיכול להספיק לשני מושבים לפחות. מבחינת צבע, אתה שולח לו את הקוד צבע של העור,

והם שולחים לך צבע מדוייק. אצלי הוא תאם במדויק, למרות שאין מה לעשות, צבע שהוא חדש תמיד יהיה קצת שונה מזה שקיים

כרגע ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה קיט צביעה,תנקה את העור עם APC ,לאחר מכן תדע מה היה לכלוך ומה שנשאר כנראה זה עור משופשף שמצריך צביעה.

קודם ניקוי אחר כך בקרת נזקים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה ניתן לרכוש את חומר הניקוי של cg?

אתה יכול להזמין מכאן: http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-Chemical-Guys-Leather-Cleaner.html

תשתמש בקופון הזה: AS856526 יתן לך 6 אחוז הנחה.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה קיט צביעה,תנקה את העור עם APC ,לאחר מכן תדע מה היה לכלוך ומה שנשאר כנראה זה עור משופשף שמצריך צביעה.

קודם ניקוי אחר כך בקרת נזקים.

בדיוק מה שהוא אמר, APC, מברשת עדינה בכמה שקלים, לשפשף טוב. אחרי זה תגיע לצבוע והכל,.... אולי התוצאה תספק אותך ותחסוך את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב באמת רע..

אבל הכל אפשר לתקן הידית בצד זו המחלה של האיקסים.. לא תראה במוו בת שנתיים שהפלסטיק הדביק הזה לא מתקלף שם עד הברזל..

לי החליפו בחברה בגדר אחריות

ממליץ לך להזמין מחול

ההתקנה לא מסובכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוזל לניקוי כללי. אני מעדיף נוזל ייעודי לעור,

אבל אתה יכול לקנות apc של מגוו'אירס, ולדלל

אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו מצב קטסטרופה, הייתי ממליץ לך ללכת ל SWISSVAX ולקבל הצעת מחיר.

אלא אם כן, יש לך כוח ואתה מעוניין לבצע זאת בעצמך.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב קטסטרופה זה אנדרסטייטמנט.......

מצטרף להמלצה לפנות לדיטיילר מקצועי, הוא לא יוכל לתקן את אותם איזורים שבהם העור עצמו נשחק אבל הוא עדיין יוכל לשפר משמעותית את המראה של פנים הרכב.

מה שכן, מהסתכלות על הרכב אתה יכול ללמוד כמה דברים:

1.אם אתה מתכוון לעסוק במחזור בקבוקים תקפיד לא להביא את העבודה הביתה או לרכב האישי שלך (זו X6, היא מטונפת, אין מצב שהבעלים הקודמים לא היה בעסקי מחזור הבקבוקים. יש אפילו כובע מצחייה בתא שבין המושבים בספסל האחורי, בטח של אחד החיילים...).

2.היגיינה זו לא מילה גסה ורצוי לשמור על הנקיון האישי ברכב עם תא נוסעים בהיר. לכל הפחות לנקות את הבקבוקים לפני שמניחים אותם על המושב.

תהנה :lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...