Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה היונדאי והקיה כל כך נמכרות בארץ?

Erez Levi
שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כבר הגזמה,אני לא חסיד של הקורולה,אבל להשוות את הI30 הישנה אליו זה לעג לרש.

ליונדאי יש עוד הרבה שנים כדי להגיע לאיכות הייצור ובקרת האיכות של טויוטה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה הייתה בקרת הייצור של הגיר הרובוטי? אף אחד לא הרגיש שהגיר קצת הרבה מפשל?

לעג? אפשר לחשוב שהטיוטה דור קודם זו איזו לקסוס.

היודנאי האחרונה שאני זוכר שהגיע עם חלונות ידניים מאחור הייתה אקסנט 1995..

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר הגזמה,אני לא חסיד של הקורולה,אבל להשוות את הI30 הישנה אליו זה לעג לרש.

ליונדאי יש עוד הרבה שנים כדי להגיע לאיכות הייצור ובקרת האיכות של טויוטה!.

ממש לא לעג לרש, לא מבין מה כולם מתלהבים מהקורולה.

הI30 מכונית מאוד אמינה, עובדה שהאירופאים אוהבים אותה, ובאנגליה היא גם הוכתרה כמכונית השנה ב2008.

גם האחות התאומה מבית קיה, נחשבת לשניה באירופה מבחינת איכות תא הנוסעים אחרי הגולף.

איכות ייצור ובקרת ייצור של טויוטה? סיפורים תספר למישהו אחר. אכלנו הרבה חצץ מהקורולה שהייתה לנו (2008, אנחנו יד ראשונה, ההורים לא מתפרעים ומטפלים במורשה בלבד). ובסוף למכור אותה ב10-11 אלף ש"ח מתחת למחירון כי אף אחד לא רצה לקנות את הזבל הזה עם הגיר הרובוטי.

היונדאי נמכרה במחירון משוקלל פחות טסט.

גם הגטס GLF הגיעה בתצורה כזאת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהגטס בגירסה הזאת אפשר לצפות,אבל ממשפחתית לא,בטח לא מרכב שיקר בעשרות אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. האלנטרה הייתה מאובזרת וכל רמות הגימור כללו 4 חלונות חשמל ומראות חשמלות ואפילו היה כך בלנטרה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נהגת בקיה סיד לאחרונה? אחרי שתנהג בה תבין מהר מאד שהדעות הקדומות שלך פשוט לא עומדות במבחן המציאות.

מחזק..

היה להורים שלי קיה סיד 3 שנים.

זה פשוט גולף קוריאנית.

הייתי מוסיף לה טורבו וסאנרוף וזה אוטו פשוט פגז!

הפועל חולון אהבת חיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, צריכה להגיע גרסת טורבו של הסיד בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה לא ייצרה את הגיר הרובוטי..אייסין יצרה,ואין שום קשר בין איכות ייצור של רכב לבין גיר שלא עובד חלק,אתה כנראה לא מבין מה המשמעות של איכות ייצור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור לקוח שקונה רכב אותי לא מעניין איפה הגיר יוצר,אני יודע שאני קונה טיוטה.

רגע אין בקרת איכות? או כול בקרה שהייתה אמורה לבדוק ולראות רגע,יש פה משהו שלא עובד כול כך טוב ונעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא לעג לרש, לא מבין מה כולם מתלהבים מהקורולה.

הI30 מכונית מאוד אמינה, עובדה שהאירופאים אוהבים אותה, ובאנגליה היא גם הוכתרה כמכונית השנה ב2008.

גם האחות התאומה מבית קיה, נחשבת לשניה באירופה מבחינת איכות תא הנוסעים אחרי הגולף.

איכות ייצור ובקרת ייצור של טויוטה? סיפורים תספר למישהו אחר. אכלנו הרבה חצץ מהקורולה שהייתה לנו (2008, אנחנו יד ראשונה, ההורים לא מתפרעים ומטפלים במורשה בלבד). ובסוף למכור אותה ב10-11 אלף ש"ח מתחת למחירון כי אף אחד לא רצה לקנות את הזבל הזה עם הגיר הרובוטי.

היונדאי נמכרה במחירון משוקלל פחות טסט.

גם הגטס GLF הגיעה בתצורה כזאת.

הI30 נמכרה באירופה בכמויות קטנות מאד,הם בכלל לא אהבו אותו,למרות ששם הוא זול יותר מרכבים מקבילים!.

האירופאים קונים בכמויות קטנות מאד רכבים קורייאנים,הם לא אוהבים אותם.

זה שאתה החלטת שלקיה תא נוסעים איכותי ביותר אחרי הגולף,זאת רק דעתך,אני קורא כמה מגזיני רכב אנגלים וגרמנים,ולא שמעתי על המצאה כזאת בשום מבחן!.

למכור היום I30 זה סיוט,יש מליסינגים כמו זבל,גם ב15% הפחתה לא תמכור רכב כזה עם ק"מ נמוך ויד1 פרטית..

אני מבין שאתה מתלהב מהרכבים הקוריאנים,אבל לא צריך להמציא כל מיני שטויות כדי להצדיק את הנקודה שלך.

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בכמה מוכרים קורולה רובוטית,במחירים דומים של היונדאי מאותם השנים,אפילו היונדאי מעט יקרה יותר,רק ב2009 יש קפיצה גדולה לטיוטה והמחירים עלו משמעותית לעומת היונדאי באזור ה 10-15 אלף,אישית? לא הייתי מוסיף ולוקח את היונדאי.

נהגתי גם על הקורולה הרובוטית וגם על האוטומטית,אין מה להשוות כמו שניצל לעומת אנטריקוט.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI30 נמכרה באירופה בכמויות קטנות מאד,הם בכלל לא אהבו אותו,למרות ששם הוא זול יותר מרכבים מקבילים!.

האירופאים קונים בכמויות קטנות מאד רכבים קורייאנים,הם לא אוהבים אותם.

זה שאתה החלטת שלקיה תא נוסעים איכותי ביותר אחרי הגולף,זאת רק דעתך,אני קורא כמה מגזיני רכב אנגלים וגרמנים,ולא שמעתי על המצאה כזאת בשום מבחן!.

למכור היום I30 זה סיוט,יש מליסינגים כמו זבל,גם ב15% הפחתה לא תמכור רכב כזה עם ק"מ נמוך ויד1 פרטית..

אני מבין שאתה מתלהב מהרכבים הקוריאנים,אבל לא צריך להמציא כל מיני שטויות כדי להצדיק את הנקודה שלך.

מתלהב לא הייתי אומר, כן הייתי אומר מרוצה מהם. עושים את העבודה, מאובזרים, בטיחותיים, תחזוקה לא יקרה, שירות סבבה לרוב ביונדאי.

עם כל "ההתלהבות" אני וההורים נוסעים ברכבים צרפתיים. :roll:

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אצל ההורים שלי הטויוטה קורולה הייתה זוועה - למה לעזאזל משאבת מים נוזלת אחרי שנתיים? למה כיסא נהג נופל אחרי שנה וחצי? מערכת מקורית ששבקה חיים אחרי פרק זמן דומה? ואני לא מדבר על הגיר הרובוטי הגרוע. ושוב אני מזכיר - הרכב יד ראשונה, עשה בממוצע 14 אלף ק"מ בשנה, טופל אך ורק במורשה יבואן, לא קרעו את הרכב.

ובסוף הרכב נמכר ב78 אלף ש"ח כשהמחירון היה 89 אלף ש"ח, אף אחד לא רצה לקנות את הזבל הזה.

אגב, יונדאי, לקרובי משפחה שלי הייתה i20 ליסינג פרטי (הם יד ראשונה), גם אותה הם מכרו במחירון המשוקלל (כמובן אחרי הפחתה).

בגלל אנשים כמוך המחירון של הטויוטות ממשיך להיות מונפץ. יאריס מתחילת שנות ה2000 עולה 20-30 אלף ש"ח! על מה ולמה? אפשר לקבל סיריון או גטס (שהן לא פחות אמינות) באותו מחיר משנתון הרבה יותר מתקדם!

אגב, לפני כשנה יצא לי לנהוג על הקורולה האוטומטית (2009 או 2010), ממש לא התרשמתי מהרכב. זאת אותה קורולה לא נוחה ולא מאובזרת עם גיר אוטומטי במקום גיר רובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...