Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה היונדאי והקיה כל כך נמכרות בארץ?

Erez Levi
שימו לב! השרשור הזה בן 3358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כך.

כואב לך לדעת שאתה נוהג ברכב שמנסה לחקות את הטעם האירופאי ללא הצלחה?

ישבתי בו בסוכנות ואפילו בחצי סכום לא הייתי קונה אותו. מישהו שם התאמץ יותר מידי וזה כל כך מורגש.. ועל זה נאמר, תפסת מרובה, לא תפסת.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עיצוב מטורף?

זה עניין די סובייקטיבי, אבל בגדול הרכבים של יונדאי נראים על גבול הקומיקס.

עיצוב מאוד מוגזם, לא סולידי בעליל, קוים מאוד "גליים", פרופורציות לא הכי נכונות לדעתי בחלקים מסויימים.

אני חושב שהם כבר יצאו מזה. הI30 החדשה ניראית הרבה יותר רגוע.

מה שאתה מתאר, דווקא נכון היום לגבי טויוטה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך.

כואב לך לדעת שאתה נוהג ברכב שמנסה לחקות את הטעם האירופאי ללא הצלחה?

ישבתי בו בסוכנות ואפילו בחצי סכום לא הייתי קונה אותו. מישהו שם התאמץ יותר מידי וזה כל כך מורגש.. ועל זה נאמר, תפסת מרובה, לא תפסת.

הייתי כותב לך את דעת הרבים על "תחושותיך", אבל אנחנו בפורום ציבורי אז אשאיר זאת לעצמי. תמשיך לעשות צחוק מעצמך :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בדיוק ? קיה נכנסת עכשיו עם הסיד עם מנוע ליטר טורבו משודך לתיבת שבע הילוכים כפולת מצמד. לא נחותות ולא אבטיח.

יצא לי לפני חודשים לשכור IX35 דיזל הכי מפוארת שקיימת ( לא בארץ) ממש רכב מיושן עם כמה טכנולוגיות מעותקות.

קאיה תמיד אהבתי גם לפני "ההתקדמות " בעיקר בגלל המחיר והתמורה אבל לא רכשתי מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד לא התחברתי לעיצוב של הi35 וחושב שהוא מוגזם ונורא לא זורם. מצד שני חבר קרוב שראה את הרכב אצל חבר אחר ישר התלהב ואמר שזה רכב מאוד יפה. על טעם ועל ריח.... כל אחד רשאי להתחבר לאיזה עיצוב שבא לו.

מה שכן כל הדיון הזה סתם ירד לפסים אישיים מיותרים, אם הייתם יושבים סביב שולחן השיחה היתה הרבה יותר קלילה לדעתי, אבל בגלל שאנשים יושבים מול מסך הם מרגישים חופשי לקטול אחרים על התבטאויות שהם בעצמם היו יכולים לומר בקונטקסט אחר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחיד שעושה מעצמו צחוק לעיני כל הוא אתה. כל מי שקצת בינה בקודקודו, מבין זאת.

הרכב שלך אולי פרימיום ביחס לרכב לגו. ביחס למחיר שקנית הוא רכב רגיל לכל דבר. אולי אתה לא מודע לעניין, אבל עדיין אין לך S CLASS שאתה יכול להתפאר בהוד ובפאר שלה. יודע מה? אני בספק אם יש לך איכות תא נוסעים כמו בגולף סטנדרטית (יותר מבספק). כנראה הסטנדרטים שלך היו מאוד נמוכים, אם לדעתך מיני זו פרימיום, ומסתבר שלא רק אני חושב כך (לא שכחנו איך היללת את הפנדה שהייתה לך בעבר, עוד רכב פרימיום?).

זה בסדר, תמשיך לחשוב שיש לך רכב פאר ועשית את עסקת חייך. לדעתי אתה פשוט מכין את העתיד לבוא, כשתרצה למכור את הרכב, יבצעו חיפוש בפורום ויראו שהפכת אותו לפרימיום. אחלה יח"צ.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי עברת לפסים אישיים. ישבתי בגולף ואני חותם לך שהמיני שלי היא פרימיום לעומתה. אחרת הייתי קונה גולף (יותר נכון לאון).

היכן שיש נחיתות, אני מציין אותה. למשל, איכות החומרים טובה יותר בהכללה באאודי A1, אין לי בעיה להודות.

בלי קשר לכסף ששילמתי, קיבלתי כרטיס כניסה ראוי - וגם מאוזן, לעומת החלופה מבית אאודי - לעולם רכבי היוקרה, כן.

אורי, אם היינו סביב שולחן כך אחד פשוט היה שומר את השתלחויותיו לעצמו. הוסף לכך את חוסר העידון הלבנטיני לצד "רחוק מהעין, רחוק מהלב" ביחס לפלטפורמה האינטרנטית ותקבל מתכון להחלפת מהלומות. חבל, כי ממש הייתי רוצה שיהיו מפגשים על מנת להתרשם האחד מרכבו של השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך אולי פרימיום ביחס לרכב לגו. ביחס למחיר שקנית הוא רכב רגיל לכל דבר. אולי אתה לא מודע לעניין, אבל עדיין אין לך S CLASS שאתה יכול להתפאר בהוד ובפאר שלה. יודע מה? אני בספק אם יש לך איכות תא נוסעים כמו בגולף סטנדרטית (יותר מבספק). כנראה הסטנדרטים שלך היו מאוד נמוכים, אם לדעתך מיני זו פרימיום, ומסתבר שלא רק אני חושב כך (לא שכחנו איך היללת את הפנדה שהייתה לך בעבר, עוד רכב פרימיום?).

זה בסדר, תמשיך לחשוב שיש לך רכב פאר ועשית את עסקת חייך. לדעתי אתה פשוט מכין את העתיד לבוא, כשתרצה למכור את הרכב, יבצעו חיפוש בפורום ויראו שהפכת אותו לפרימיום. אחלה יח"צ.

אני חושב שהיום מיני הוא רכב איכותי ומעצב !!! וזה השוק שלו לא פרמיום שם יש את הA1 וה1 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני האישי עם היונדאי I10 ידנית שקניתי וקיבלתי בשבוע שעבר:

הרכב נעים מאוד מבפנים ומבחוץ, גדול מבפנים ונותן תחושה גדולה של מרחב. גם מנוע 1000 עובד ביותר נמרצות וכוח מאשר המנוע 1500 של האקסנט שהייתה לי. והכי חשוב חסכונית בדלק ושמתי לב כבר מהימים הראשונים שהאוטו אצלי.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני האישי עם היונדאי I10 ידנית שקניתי וקיבלתי בשבוע שעבר:

הרכב נעים מאוד מבפנים ומבחוץ, גדול מבפנים ונותן תחושה גדולה של מרחב. גם מנוע 1000 עובד ביותר נמרצות וכוח מאשר המנוע 1500 של האקסנט שהייתה לי. והכי חשוב חסכונית בדלק ושמתי לב כבר מהימים הראשונים שהאוטו אצלי.

תתחדש !

אתה יכול לומר מה זה חסכוני בדלק מבחינת צריכה אמיתית?

ומה שיותר מעניין אותי - אשמח לדעת על איזה סל"ד המנוע כאשר אתה משייט ב100 קמ"ש?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי העיצוב של יונדאי לא פרופורציונאלי בשיט ובכלל אין לדגמים הקודמים צורה של מכונית. ניסו לעצב סתם משפחתית כאילו היא מינימום חללית מגלקסיה אחרת במסווה של מכונית. יש קוים שאתה לא יודע איפה מתחילים ואיפה נגמרים, יותר מידי כפלים שזה נראה כמו כרס של זקן שמן בחוף הים, עיצוב מנופח ומלא שטח של פח שמסתיים בגלגלים פצפונים, פנסים מתוחים כמעט עד הדלתות ובגדול יותר מדי ניסיון לצעוק "תראו אותי, אני פה!" ממש "אובר דיזיינינג".

בקיאה המצב לא כזה גרוע ובדגמים החדשים של יונדאי רואים שיפור ניכר.

מסכים עם הרבה ממה שאמרת.

גוגי,

אם הדעה היתה נרשמת כ "לדעתי..." הוא לא היה מזלזל.

אבל כשמעצב העל התעשייתי תומרובין רושם

זה נראה כמו התנשאות והתרברבות ישראלית טיפוסית שלא עומד מאחוריה כלום חוץ מנפיחה.

מצחיק שבסוף אתה אומר שאני מזלזל. אם תגובותיך אינן זלזול, אינני יודע זלזול מהו.

מציע שתקרא שוב את התגובה הראשונה שלי.

המילה "לדעתי" מופיעה שם, כי אמרתי את דעתי. לכן גם כתבתי "לדעתי".

ודבר נוסף ארצה להסביר.

מעבר לכך שהמילה "לדעתי" הופיעה, הופיע גם הביטוי "לא כוס התה שלי..".

אז כנראה שאין ביכולתך להבין, או שפשוט בחרת שלא להבין, אבל הביטוי הזה בא להסביר שהעיצוב שלהם לא לטעמי/דעתי/רוחי וכו'.

בטח עכשיו תרשום משהו על זה שרשמתי שזה לא לרוחי. נו שויין.

כנראה שיש אנשים שמהות נוכחותם בפורום הזה, היא ליצור ויכוחים מטופשים.

אח שלי, שיהיה לך גם היום יום נפלא!

ניתן להבחין בקלות שהמשפט הזה נאמר בהומור, בדיוק כמו שכשאני רואה את בלאדה מהפועל תל אביב משחק אני אומר לחברים שלי שלא הייתי בוחר אותו גם לחמישייה בשכונה. לא נאמר פה משהו מופרך או מוגזם , העיצוב של יונדאי הוא לא קונצנזוס.

אני שמח שהבחנת בקלות (!) שזה נאמר בהומור.

פשוט יש אנשים שלא כל כך הבינו את זה :)

אגב, מה שאתה אומר על באלדה, אני כל הזמן הייתי אומר על אבוחצירה, תורג'מן ושות' :lol:

אני חושב שהם כבר יצאו מזה. הI30 החדשה ניראית הרבה יותר רגוע.

מסכים שה- I30 החדשה נראית כבר הרבה יותר טוב.

מה שכן כל הדיון הזה סתם ירד לפסים אישיים מיותרים, אם הייתם יושבים סביב שולחן השיחה היתה הרבה יותר קלילה לדעתי, אבל בגלל שאנשים יושבים מול מסך הם מרגישים חופשי לקטול אחרים על התבטאויות שהם בעצמם היו יכולים לומר בקונטקסט אחר.

המשפט הכי חכם שנאמר כאן מרגע שכל הדיון הזה התחיל.

במיוחד הקטע- "לקטול אחרים על התבטאויות שהם בעצמם היו יכולים לומר בקונטקסט אחר.."

ישר כוח לך חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיום מיני הוא רכב איכותי ומעצב !!! וזה השוק שלו לא פרמיום שם יש את הA1 וה1 .

סדרה 1 מתחרה ב-A3. המיני מתחרה ב-A1 (יותר נכון A3 מתחרה בסדרה 1 ו-A1 במיני - אאודי סימנה לעצמה את BMW כ"מטרה שיש לפגוע בה" ולא להיפך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...