Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנת מערכת SQL - שרשור מתעדכן

sharkol
שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני בשלבים מתקדמים בהתקנת המערכת החדשה, והייתי רוצה לשתף את חברי הפורום בפרוייקט.

תחילה חשבתי לחכות עד לסיום הפרוייקט ורק אז לשתף כאן, אבל אז הבנתי שזה היה לוקח לי בערך יומיים לרשום את הכל ולהוסיף את כל התמונות (יש המון), וזה היה יוצר חפירה ענקית.

לבסוף החלטתי שכל מספר ימים אני אעדכן את הפוסט לפי הסדר הכרונולוגי של הדברים עם רשמים מכל שלב.

קצת רקע:

לפני פחות מחצי שנה תכננתי למכור את הרכב (רנו מגאן 2003), ולרכוש במקומו מרצדס C200, (כמו שניר שניידר עשה למי שעקב אחר השרשור שלו). באותה תקופה היתה לי מערכת סבירה ברכב, שהשקעתי עליה הרבה יותר ממה שהיא שווה, וזה בגלל השדרוגים הרבים שחזרו כל מספר חודשים. לפני שקניתי את הרכב, אמרתי לעצמי שאני הולך להשקיע פעם אחת כמו שצריך, עם כמה שפחות אפשרויות לשדרוגים עתידיים. וכאן התחילה הרתפקאה חדשה וכיפית, להגיע למפגשים, לשמוע סטים מחברות שונות, ולבחור את הסט האולטימטיבי מבחינתי, הכיוון היה סט 3 חלקים, כאשר ידעתי מראש למה אני נכנס וכמה אני צריך להשקיע בנוסף.

לפני שאני ממשיך, גילוי נאות: רוב הציוד שברשותי נרכש בדרך ישירה או עקיפה מחבר הפורום סרול - Srool, שהוא גם היבואן של אותם מוצרים. את סרול הכרתי דרך מודעת יד 2 בפורום, ולאחר מכן במפגשים. אני בדרך כלל בן אדם מאוד סקפטי, שמתייחס אנשים שאני לא מכיר בערבון מוגבל, במיוחד שמדובר באנשים עם אינטרסים, אני בודק ומשווה כל הצעת מחיר שאני מקבל, עד שזה מתאים לי לכיס.

אבל עם סרול המצב היה שונה, הופתעתי לגלות שמדובר בבחור שבאמת רוצה לחולל שינוי בתחום, להביא מוצרים חדשים, כאשר האינטרס העיקרי שלו זה האהבה לתחום האודיו, לפחות מנקודת המבט שלי. הוא תמיד היה שם בכל שאלה בשעות לא שעות, וכאשר לא היה זמין תמיד דאג לחזור אלי, ואני מאמין שאני לא היחידי. אז גם ננצל את ההזדמנות להודות לסרול על השעות הרבות של העזרה וההכוונה, מבחינתי לפחות, זה לא מובן מאליו.

מבחינת רכיבי המערכת, כל חודש הייתי נעול על סט אחר, עד שלבסוף נבחר המועמד האולטימטיבי מבחינתי.

רכיבי המערכת הסופיים להלן:

יחידת ראש- pioneer PRS80 - היתה ברשותי עוד מהרכב הקודם

מגבר 1 : מונו - DC 1.2K

מגבר 2 : ארבע ערוצים - rockford T600-4

מגבר 3 : שש ערוצים - SDA 100.6

טוויטר + מידבאס - ETON MGS180 - הסדרה הבכירה

מידריינג' - ETON 3-401

סאב - DC LVL 3 15 בתיבת פורטד 90 ליטר.

כמה מילים לגבי הציוד:

הרוקפורד , המונו, הסאב ויחידת הראש נמצאים ברשותי עוד מהרכב הקודם, מדובר בציוד ברמה גבוהה, שלא מתוכנן להתחלף בשנתיים הקרובות (כן בטח :-D). הרעיון בגדול הוא שהרוקפורד יגביר את המידבאסים, או בגישור או לא, תלוי איך זה יישמע.

לגבי ה6 ערוצים, בהתחלה היה במקומו מגבר של סלסטרה RA475, ולבסוף הוחלף למגבר הנוחכי, ההחלטה לבחור במגבר כזה נבעה משיקולי מקום יעילות והספק(הוא ממש פיצי), וגם כדי שתהיה לי גמישות מסויימת בעתיד לבצע שינויים בהספקים אם יהיה צורך.

אני יוסיף פירוט על הרכיבים כאשר יגיע השלב שלהם, עד אז אתם מוזמנים להציץ בלינקים.

עד כאן להיום, ביומיים הקרובים אבצע עדכון נוסף, כל עדכון יהיה מלווה בתמונות עם הסברים ורשמים מכל שלב.

לבינתיים תמונות של הרכב החדש:

IMG_20140719_191009.jpgIMG_20140719_191014.jpgIMG_20140719_191203.jpgIMG_20140820_203548.jpgIMG_20141121_155444.jpgIMG_20141122_073729.jpgIMG_20141122_073739.jpgIMG_20141128_165051.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

מתוכננות בניות?

איך בדיוק זה הולך להסתדר עם ה80prs? "חצי אקטיבי?", כי זה יוצר איזה שהיא בעיה, אבל לא בשמיים.

בכל אופן נשמע מעניין.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתוכננות בניות, הלכתי על קונספט קצת שונה, עוד נגיע אליו בהמשך.

לגבי הפיוניר, כרגע הוא החוליה החלשה, השאיפה היא כמובן להחליף למערכת שיודעת לשלוט 4 חלקים, אבל התקציב נגמר כרגע.

אני יעבוד אקטיבי מלא, כאשר המידבאסים והמידים מחוברים לאותה יציאה בפיוניר עם מפצל Y, חיתוך עליון למידבאס, ותחתון למיד, ייעשו דרך במגברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הציוד!

יהיה מענין מאוד לשמוע את האטון בסט 3 חלקים.

לאיזה רדיו דיסק אתה מתכוון לשדרג?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכיבים מעניינים מאוד, בעיקר מעניין אותי הביצועים של המגבר שישה ערוצים והטוויטרים מסדרת הMGS

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתוכננות בניות, הלכתי על קונספט קצת שונה, עוד נגיע אליו בהמשך.

לגבי הפיוניר, כרגע הוא החוליה החלשה, השאיפה היא כמובן להחליף למערכת שיודעת לשלוט 4 חלקים, אבל התקציב נגמר כרגע.

אני יעבוד אקטיבי מלא, כאשר המידבאסים והמידים מחוברים לאותה יציאה בפיוניר עם מפצל Y, חיתוך עליון למידבאס, ותחתון למיד, ייעשו דרך במגברים.

למען האמת אני מתלבט אם ללכת לכיוון של התקנה חדשה אצלי, מה הרעיון למיקומי האלמנטים?

בגדול חיבור כזה של האלמנטים יכול לעבוד יפה.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפירגונים.

בנג'י, החיבור הזה עם הפיוניר עובד מעולה כרגע, הסט כרגע מחובר על הקורות בפרי איר כי פשוט לא יכלתי להתאפק,אבל זו עדיין לא התצורה הסופית שלו.

החיסרון היחידי הוא שלא תהיה לי שליטה מלאה על TA\TC.

לגבי המיקומים, זה יהיה בקורות\דשבורד, כמו שאמרתי לא יהיו בניות, הלכתי על קונספט קצת שונה שמותאם במיוחד לדרייברים הללו.

נגיע לזה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין, צריכה להיות מערכת עוצמתית ויחד עם זאת איכותית מאוד.

לגבי ישראל, אני מזדהה אחד לאחד עם מה שציינת לגביו, אני מקבל ממנו את אותו הרושם בידיוק.

ליאור.

.The different between men and boys, Its the price of thier toys

----------------------------

Eclipse | ARC Audio | Eton | DC Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנג'י, החיבור הזה עם הפיוניר עובד מעולה כרגע, הסט כרגע מחובר על הקורות בפרי איר כי פשוט לא יכלתי להתאפק,אבל זו עדיין לא התצורה הסופית שלו.

החיסרון היחידי הוא שלא תהיה לי שליטה מלאה על TA\TC.

כל עוד פרי איר זו לא התצורה הסופית אז הטוב עוד לפנייך!

לגבי השליטה / חוסר שליטה עם השמונים על 4WAY, כאמור היה לי את המכשיר חודש אחרי ההשקה שלו, וניסיתי את זה לתקופה קצרה, זה לא רק TA, זה גם סלופ, גם פאזות וגם עוצמה שאתה הולך לכוון עם הגיין.

כל עוד אתה לא מתכוון לרדת לקוצו של יוד עם הכיוונים זה יהיה בסדר גמור.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מעניין לשמוע את המערכת. אני מאוד אוהב את איטון וכמו שאתם רואים, יש לי גם סט 3 חלקים שלהם. אומנם לא MGS, ולצערי יצאתי דפוק, הייתי צריך בזמנו להזמין 3-401 במקום המיד שלי, הפרש של כ200 שקל. לא משנה.

זה מיד שאם אתה מתקין אותו און אקסס, אין צורך ממשי בטויטר בכלל. בזוית יש לו נפינה סביבות 3-4K . לא מבין עדיין למה לא הזמנתי מיד הזה.

אני במקומך הייתי מוכר את PRS80 ולוקח את 99 שיש למכירה. נכון, זה דורש תקציב, אבל לא הרבה פעמים יש מכשירים כאלה למכירה.

או שללכת אחרי זה על פרוצסור. לדעתי זה אותו סכום בסופו של דבר. אם למכור את ה80 שלך.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התכנון בגדול, למכור את ה80 ולהשתדרג.

אני מעדיף HU שיודע לשלוט 4 חלקים מאשר פרוססור, פרוססור יצריך ממני עוד חיווט ומיקום נוח להתקנה.

ה P99RS יהיה הבחירה העדיפה מבחינתי, גם יצרתי קשר עם בנג'י שמוכר את המכשיר אך כרגע זה לא אפשרי מבחינת תקציב.

יש גם HX-D2, המחיר שלו יותר אטרקטיבי, הבעיה היא שהתרגלתי לחיים הטובים עם USB ואני לא מתכוון להשתמש בדיסקים, נכון שיש מתאם חיצוני שנותן אפשרות לחיבור USB אבל ממה שקראתי זה לא זה.

כרגע אני רוצה לתת ל80 הזדמנות להוכיח את עצמו בתפעול מערכת 4 חלקים, אם אני יהיה מרוצה, יהיה ניתן לדחות את השדרוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מערכת שלא רואים כל יום, יהיה מאוד מעניין לשמוע את הסט הזה!

תהנה מהדרך, בחירת הרכיבים ותהליך ההתקנה מהנה לא פחות מהתוצאה.

BMW E36 328------Pioneer p90rs

Eton PA800.4 + PA 560.2 + ECC 1200.1

Audio Development Double W600 + Double VIPERA F8

Audio Development MM4 +MM1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר מידיי ציוד במערכת הזו ,השקעה עצומה ועדיין אין מספיק תקציב.? זה כבר לא סימן טוב.

המערכת הזו מזכירה לי מועדון עם שני אזורים , ריצ'רד קליידרמן מנגן על הדשבורד ופיפטי סנט מנגן בתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל HU כזה (99) שווה להתאמץ לדעתי לגבי תקציב. אין הרבה HU בארץ ברמה שלו ואיפזור כמובן.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...