Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה מגאן 1.6 2004

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק. ואגב - זה לא משנה אם הסעיף אחזקה שוטפת/בלאי או תקלה.

כל שנה יש בלאי כזה או אחר.

פשוט הצחיק אותי שהפרומו למודעת המכירה הזאת היה מכירת הרכב שעלות אחזקתו הייתה גבוהה יחסית לערכו.

פה קפץ ידידנו האוליגרך וזרק טיעונים כאילו אם הרכב לא היה צרפתי לא הייתי אומר את זה...

כולנו מבינים שברכבים ישנים אין פרופורציה בין מחיר הרכב לעלויות ההשקעה בתיקונים/אחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום נחמד מאוד.

לדעתי המגאן 2 היא מכונית משפחתית מוצלחת למדי וחבל שלא מעריכים אותה מספיק. במחירים שהיא נסחרת היום קשה לי לחשוב על משהו עדיף בתור רכב משפחתי מודרני ובטיחותי. היא נוחה מאוד (לדעתי יותר נוחה מהפלואנס), מרווחת, שקטה יחסית ונעימה לנהיגה ולנסיעה.

מצד שני אני מכיר כמה אנשים שמחזיקים במגאן דומה (סדאן) ומה שנתקלתי אצל רובן זה שתא הנוסעים התחיל להתפרק (ריפוד גג, תא כפפות נשבר, פתחי אוורור שיצאו ממקומם ועוד כמה תקלות חשמל קטנות) וגם באחת מהן (2005) הגיר התחיל לחבוט ולמשוך הילוכים. המנוע עצמו אמין. אומרים שבמגאן ככל שהשנתון גבוה יותר כך האמינות גבוהה יותר עם עדיפות גדולה לשנתונים 2008-2009. מבחינת אמינות הגיר אני נוטה להאמין שעם הזמן אכן נעלמו מחלות הילדות והרכב מציע אמינות סבירה ואולי אפילו טובה מבחינת מכאניקה וחשמל, אבל עדיין אני לא מאמין שיש שינוי גדול בהזדקנות תא הנוסעים.

עוד דבר מעצבן במגאן זה הטקס שצריך לעבור כדי להחליף נורות קדמיות, הגישה בכלל לא נוחה וטוב שלא צריך לפרק חצי אוטו בשביל להחליף נורה פשוטה. ממש לא מובן למה לעזאזל מישהו ברנו חשב שזה סביר...

שורה תחתונה המגאן היא מכונית טובה, אבל מהיכרות שלי עם הדגם זה שאכן יש קצת אמת במה שאומרים לגבי האמינות. במחיר שלה היא נמצאת אל מול הלאנסר קלאסיק או אימפרזה לדוג' ולעומתן היא מרגישה יותר "מכונית", אבל מבחינת אמינות נטו אין ספק שהיא לא ברמה שלהן עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפוסטים הקודמים שלך, אתה נוהג רק 7-8 אלף קילומטר בשנה. מין הראוי שהיית מציין את זה. גם אני נוסע קילומטראג' כזה, אבל בדיוק בגלל הסיבה הזאת, אני לא מייחס חשיבות גדולה יותר מדי לאמינות, כי הוא פשוט נמוך מדי.(כול שכן כשהוא ננהג רק בסופ"שים וכניראה גם מחוץ לעיר)

דבר שני, לדעתי אל תמכור את הרכב. השקעת בו די הרבה, ואתה סתם תפסיד עוד במכירה של הרכב(קשה מאוד למכור את הרכב הזה, גם אם הוא שמור ומטופל)

דבר שלישי, למרות שבארצנו "לא מבינים כלום ברכבים", אז שתדעו שבגולה הנאורה, בזים לא פחות לתוצרת הצרפתית. ביטויים כמו SHIT-ROEN, או GOVNO(ברוסית: חרא) מגאן, לא שמעתי מאנשים בארץ. ככה שכניראה יש משהו בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצון למכור את האלמרה בא מתוך שאיפה להשתדרג וחוסר רצון מוחלט להשקיע בטיפולים גדולים שעמדו על הפרק.

כרגע אני חושב שאני אשאר איתו לתקופה הקרובה ונראה עד כמה יעלה לי החשק לגוון ולהשתדרג.

בצבא יוצא לי לנהוג לא מעט על רכבי ליסינג שונים שחדשים משמעותית בשנתון )ריו אקסנט מאזדה 2 i25 ועוד( אך כל פעם שאני עולה עליהם אני פשוט מתחיל להתגעגע למגאן וחרף שנתונם החדש של הרכבים, אף אחד לא יכול להשתוות למגאן באיכות ונוחות הנסיעה(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי הרכבים שציינת לא ברמת נוחות של המגאן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...