Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרט ה-SJ5000 פורסם באתר החברה

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 2927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתר sjcam חזר לאוויר והמחיר של ה-sj5000 פלוס ירד ב-$10 ל-$170.

גם דגם ה-WiFi ירד ב-$10 ל-$140.

פורסם המחיר של דגם ה-Novatek, עולה $120.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

התקיימה טרום מכירה (pre sale) באתר sjcam, ובשלב מסויים הם הפסיקו אותה כי הם לא עמדו בקצב המכירה, הוזמנו יותר יחידות ממה שהיה להם לספק. כרגע הם הפסיקו את המכירה ולא יחדשו אותה עד שישלחו את המצלמות לאלו שרכשו בתהליך הטרום מכירה.

כתבו לי במייל שישלחו תוך 5-8 ימים.

באתר RCgoups יש חוות דעת של בעל מצלמה מאושר שכן הצליח לקבל אותה. הוא גם עשה לה עדכון firmware חדש שנשלח אליו אחרי קבלת המצלמה.

יש באתר הזה גם שרשור של משהו שטוען שהוא נותן קופון הנחה למצלמה הזו, אני לא בטוח מי הוא ומה הוא מוכר. הוא מבקש לפנות אליו בהודעה פרטית (PM) לקבלת הקופון.

התקיימה גם טרום מכירה גם באתר Foxoffer, אבל גם הם הפסיקו אותה בשלב זה.

לגבי ה-Gopro, היא יקרה כמעט פי 3 בדגם המקביל, אין לי כלים להשוואה מי יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסרטונים שהוא העלה לא רואה סיבה לשלם יותר מכפול מהsj4000.

ה4000 שלי נראית איכותית יותר, ניתן עוד צ'אנס על פירמוור מעודכן יותר שאולי יפתור כמה בעיות, אבל בתג מחיר כזה כבר עדיף להשקיע על הגופרו4 סילבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

האיכות נראת סבבה, יותר טובה ממה שחשבתי (ראיתי סרטונים שהאיכות הייתה חרא, כנראה שזה חיקוי). אני מבין שלא ניתן להשיג את המצלמה כרגע?

אני צריך מצלמת אקסטרים לעוד כ 4 חודשים מהיום. בהתחשב בדואר ישראל וזה שהמשלוח כנראה יקח לא פחות מחודש (בכל זאת סין), האם כדי להמתין ל SJ5000 או להזמין SJ4000? (אין לי בעיה מבחינת התקציב, ואני יכול להרשות לעצמי גם SJ5000, הפקטור היחידי שלי הוא זמן וכמובן איכות הצילום שהייתי מעדיף שלא להתפשר עליו).

והאם הציוד (רצועות, מחזיק לקסדה וכוי) תואמים בין השניים, ואני יכול להזמין ציוד כבר עכשיו בלי לחכות למצלמה עצמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיית תקציב, תקנה את ה-GoPro המקורית.

לי תספיק האיכות של ה-sj5000 פלוס.

אם את מחליט גם ללכת על הדגם הזה, חכה שבועיים-שלושה, עד שיתבהר הנושא של המלאי. להערכתי המכירה שלה תתחיל לקראת תחילת ינואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמרתי שאין לי בעית תקציב, התכוונתי שאין לי בעיה לשלם 180$ בשביל SJ5000 (שלפי מה שאני מבין נורא יקרה ביחס ל SJ4000), אבל אין לי 300-400$ על גופרו :)

תודה, אני אחכה שבוע שבועיים.

עריכה,

http://www.sjcam.com/home/29-sjcam-sj5000-plus-ambarella-a7ls75-1080p-60fps-wifi-sport-action-camera.html

זו המצלמה המקורית או חיקוי?

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

אני מתכנן עליה כבר תקופה. כנראה שאטפל בזה היום.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...