Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרט ה-SJ5000 פורסם באתר החברה

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 2938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלוש גירסאות:

• SJ5000 – The small starter edition as a direct successor of the SJ4000
  • SJ5000 WiFi – The middle class including WiFi as a direct successor of the SJ4000 WiFi
  • SJ5000+ (SJ5000 Plus) – The flagship modell with the Ambarella A7 chip as used in the GoPro 3 BE. Of course also wireless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממתין בקוצר רוח לSJ5000+ מקווה שהמחיר יהיה סביר.

לא כל כך הבנתי מתי ההשקה שלו.

הSJ5000 הרגילה נמכרת בסביבות ה130$ ופחות, תלוי את זה WIFI, אבל אין לה 60FPS על 1080P.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל נאחס, רק השבוע קיבלתי את הSJ4000 WIFI. ואני בטוח שעד ה18 לחודש לא אעשה אפילו תמונה אחת איתה... הזמנתי שיהיה לי, חשבתי לקחת למילואים שיש לי בסוף החודש, וכשראיתי שהבטריה נגמרת מאוד מאוד מהר (למרות שהזמנתי 2) אפילו למילואים אין לי טעם לקחת כי יגמר לי ביומיים הראשונים.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ניראה מעניין מאוד, שימו לב שמדובר בחיישן 16MP אמיתי של פנסוניק!, מעניין מאו דליראות את התוצאה באיכות הוידאו בפועל :-).

שים לב שבIMAGE SIZE הם רושמים 5MP, וזה גם די הגיוני.. ה4000 היתה עם 2MP ואין טעם להשתמש ביותר מ5MP.. כל האינטרפולציה של 16MP זה שטויות.

אני קניתי את הSJ4000 לפני חצי שנה, מצלמה מרשימה ביחס למחיר הזעום שלה.

מעניין מה יהיה באמת התמחור של הפלוס (השאר זה נראה לי 4000 בצורה קצת שונה), ולא פחות חשוב - האם ה1080P מצלם ב60FPS אמיתי וה720P ב120FPS אמיתי (בSJ4000 ה1080 מצלם על 30FPS וכנ"ל ה720, רק ששם זה 30FPS מוכפל ככה שזה לא באמת 60FPS כמו שציינו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מיסתכל על דגם החיישן שהם מציינים בפירוט, תעשה חיפוש על החיישן של פנסוניק ותגיע לPDF שהוא חיישן 1/2.33" בעל 16MP.

1/2.33” CMOS 16.37 MP (Panasonic MN34120PA)

http://www.semicon.panasonic.co.jp/ds4/MN34120PA_E.pdf

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב pdfים של מפרט אחי.. אותו סיפור היה עם הצ'יפ של ה4000 שהמפרט שלו רשום בבירור שהוא מסוגל ל 720p עם 60fps. בפועל זה לא היה ככה וגם פירמוור לא יכל לעזור בנושא.

הלוואי וזה באמת החיישן הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, ביגלל זה שאלתי בסקפטיות מדוע הם היו צריכים חיישן של 16MP לצילום 1080P :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחכה למצלמה הזו(בתור מצלמת אקסטרים, לרכב יש לי mobius), מתלבט אם ישר להזמין או לחכות למבחן...יש חופשת סקי בסוף ינואר :)

מאיפה הבאת את הנתונים על 3 דגמי מצלמות?

באתר הרשמי של החברה מופיע רק ה+, לדעתי 2 השמות הראשונים שציינת זה כל החיקויים שהיו עד עכשיו לsjcam המקורי

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://deals.banggood.com/deals/edm/topic/sj4000_141106/index.html?design=12

בעמוד הזה אפשר לרכוש SJ5000 ב$100. דפוקטוב משקרים? זה לא אותה מצלמה? מה קורה פה?

שאלה נוספת, אתם קונים את המצלמה הזאת בשביל הרכב או שכולם פה עוסקים בפעילויות אקסטרים?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחכה למצלמה הזו(בתור מצלמת אקסטרים, לרכב יש לי mobius), מתלבט אם ישר להזמין או לחכות למבחן...יש חופשת סקי בסוף ינואר :)

מאיפה הבאת את הנתונים על 3 דגמי מצלמות?

באתר הרשמי של החברה מופיע רק ה+, לדעתי 2 השמות הראשונים שציינת זה כל החיקויים שהיו עד עכשיו לsjcam המקורי

מפה

http://www.digitalsday.com/sjcam-sj5000-plus-gopro-alternative-going-extreme/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האתר היחיד שמדברים בו על 3 דגמים.

שים לב לשורה האחרונה בכתבה ה"יפה" הזו:

Be aware: The original SJ 5000 you are looking for is the one which is available and shown at the official SJCAM manufacturer website

נ.ב

הדיבור על המכשיר של XIOAMI:

http://www.gizchina.com/2014/11/06/xiaomis-gopro-rival-mi-camera-cost-little-99-yuan/

עריכה אחרונה על ידי norco

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...