Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנק לאומי: עמלה על מסגרת אשראי (נמאס לי מהענין)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שאינני ליד מחשב אכתוב בקיצור נמרץ:

כנהוג בלא מעט דיונים פה, אנשים שההבנה שלהם בנושא הדיון במקרה הטוב קלושה אינם מהססים להתבטא כאילו הם עצמם כתבו את החוקים.

קצת ענווה וצניעות מעולם לא הזיקו לאיש. נסו את זה פעם, יש מצב שאפילו תהנו קצת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דימו - אני מבין שאתה רוצה שירות בחינם כי הבנק הוא מוסד פילנטרופי? אני לא מבין מה אתה רוצה?

אתה רוצה שהסניף שלך ייראה נקי ומסודר, ממוזג אם אפשר, אם יש מים קרים זה יהיה נחמד. שהשולחן של הבנקאי שלך לא יהיה שבור, שהכספומט יעבוד כל הזמן, שיהיה בו כסף כל הזמן, שמערכות המידע החיצוניות יעבדו ויהיה בהם נייר חינמי כמובן, שאתר האינטרנט של הבנק יעבוד 24/7, ויהיה מאובטח שלא כל האקר איראני יוכל להשתמש בחשבון שלך לקניות של צינטרפוגות מדילאקסטרים, ועדיין כל זה יהיה חינם? שאתה תגיע לבנקאי/ת שלך ותבקש לבצע פעולה והמחשב שלהם יעבוד, ויוכלו לתת לך שירות, ולענות לך על השאלות, ולסייע לך, ואולי לחלץ אותך מצרה כלכלית שנקלעת אליה, וכל זה בחינם כמובן.

צא מזה - עבור כל שירות אתה משלם. יש לך אלטרנטיבה ללא עמלות בבנק הדואר. למה אתה לא פותח שם חשבון? אחלה בנק, מיליון סניפים בכל עיר בארץ, מה רע? למה אתה מתעקש להיות בבנק המסורתי שלך?

אתם יכולים לנסות להתווכח אם העלויות זולות או יקרות, אבל אם אתם מצפים לבנק חינמי שיתן לכם את כל השירותים שאתם רגילים - זה פשוט לא יקרה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל בהלם שאנשים פה מצדיקים התנהלות כזאת של בנק, לא פלא שזה המצב הקיים.

לכל אלא שמגיבים תגובות כמו " מה אתה מתלונן אתה מקבל שרות אז צריך לשלם עליו. "

אז בעצם זה שאני מגיע לכספומט למשוך את הכסף שלי אבל משתמש במכונה של הבנק זה בסדר שיקחו לי 0.5-0.8 ש"ח למשיכה? כלומר במקום שאני אקבל 50 ש"ח אני מקבל 49.3 ?

זה שאני בא לקבל שרות מהבנק (שדרך אגב אחת החובות שלו היא לתת שרות ללקוחותיו) לא אומר שאני חייב לשלם על השירות הזה, אם הפקיד היה עובד ומשתדל לעשות את עבודתו כמו שצריך ובמהירות יחסית אז מילא אבל המצב ממש לא ככה, ובסוף גם צריך לשלם על זה כמה שקלים-פשוט חוצפה!

תמיד חשבתי שאם תקום מחאה נגד הבזיון הזה יהיה אפשר למצוא לזה פתרון אבל לפי חלק מהתגובות בשרשור הזה אני מבין שהצלחה גדולה זאת לא תיהיה.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1078955

למה אתה חושב שאינך צריך לשלם על שירות? למה "מגיע לך".

ספר לי במה אתה עובד, ואשאל אותך אם היית מסכים לתת את השירות ללא תמורה.

העניין הוא שהעמלות בולטות לקהל. אילו הבנקים היו מרויחים רק מהפרשי ריבית זה היה פחות בולט לעין, אני משוכנע שבקו התתתון כולנו היינו משלמים יותר, כיון שמדובר בתחום הרבה יותר קשה לחישוב, בודאי ללקוח מן המניין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימו - אני מבין שאתה רוצה שירות בחינם כי הבנק הוא מוסד פילנטרופי? אני לא מבין מה אתה רוצה?

למה ללכת בקיצוניות ? מה שאתה אומר בעצם או שנהיה חזירים ונרוויח מיליארדים או שנהיה פילנטרופים .

רק אני מבין את ההשלכות של הדברים האלה על מצב החברה שלנו ?!

מה יש ,מה ?! המנכלים חייבים להרוויח מליונים על גב הלקוחות ?! אין דרך אחרת ?! למה ?! למה ההצדקה הזו ?!

מה יקרה ,מה ?! מיטב המוחות יברחו לחו"ל ולא יהיו בנקאים ?! ואיך ירוויחו בחו"ל מליונים באותו התפקיד כששם הבנקים לא גוזרים קופונים כל כך גבוהים ?!

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: בנקים מתפרנסים משני מקורות: גביית עמלות מחד ופערי ריבית מאידך.

כולם כאן מתלוננים על גובה העמלות. האם עלה בדעתו של לפחות מתלונן אחד לבדוק את היחס בין שני מקורות ההכנסה הללו?

בדקו את הנתון הזה וחזרו לדווח על ממצאיכם המעניינים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DiscoT5

כנראה שאפשר גם אחרת מהדואופול של פועלים , לאומי ,

בבנקים הקטנים למשל ירושלים /איגוד / מסד אפשר לנהל חשבון ללא עמלות שורה למשל

או למשל דמי משמרת ני?ע אחת העמלות המונפצות שיש

למה למשל לשמור על מניה בשווי 1000 שח שונה מלשמור על מניה בשווי 10000 שח

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי בנק ירושלים. לפני כשנתיים ביררתי לגבי הלואה לרכישת דירה. הריבית שדרשו היתה יותר מכפולה מזו של בנה"פ.

כולם כאן מתלוננים על גובה העמלות. האם עלה בדעתו של לפחות מתלונן אחד לבדוק את היחס בין שני מקורות ההכנסה הללו?

לטובת כל מי שפיספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: בנקים מתפרנסים משני מקורות: גביית עמלות מחד ופערי ריבית מאידך.

1.הם ראית את הסרטון בקישור שצירפתי ?

2. האם עלה בדעתך להתייחס לגובה המשכורות והדיבידנדים של הבנקים ?

3. אם כבר מתפרנסים מפערי ריבית הזויים ,אז למה לגבות עוד עמלות ?

ביקשת -קיבלת .זה היה שנה שעברה .

ממליץ לך לקרוא קצת טוקבקים ולהבין שאתה במיעוט (בלשון המעטה).

יום אחד החולות הרעות האלו יתהפכו עלינו ....

אתה כנראה לא מבין איזה נזק זה עושה למדינה ופגיעה בחברה כולה.

אני לא שמאלן (בדרך כלל נהוג לחבר דעות כאלה עם שמאלניות .אצלי -אין קשר)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4459226,00.html

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק טוקבקים זו הדרך המדוייקת והמהימנה לקבלת מידע וע"ס המידע הזה לגבש דעה ולקבל החלטות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק טוקבקים זו הדרך המדוייקת והמהימנה לקבלת מידע וע"ס המידע הזה לגבש דעה ולקבל החלטות.

הציניות ה"מתוחכמת" שלך ממש באה בטוב ,במיוחד לאור העובדה שלא טרחת לענות ו/או להסביר את עמדתך /דעתך .

כל בר דעת יכול להבין שבטוקבקים יש גם טרולים /הזויים וכל מיני טיפוסים כאלה ואחרים ,אך באותה המידה השכל הישר אומר ,שלאנשים קל יותר להביע את עמדתם כשהם "חסויים".

אני כמעט בטוח שאני מבוגר ממך (הגיל לא נותן יתרון) ,אך לאחר קרוב ל-30 שנים של עבודה עם אנשים ,פנים אל מול פנים ,ושלוש שנים במונית ,יש לי "קצת" יותר נסיון ממך ,ואני לא כותב את הדברים מתוך התנשאות ,אלא מתוך ציון עובדות.

הייתי שמח יותר אם היית מכבד אותי בהבעת דעתך ,מסביר את עמדתך ,מעמיד אותי על טעותי ,ולא זורק משפט סתמי בלי הסבר.

כמובן שלא חייב -הכל טוב.

עריכה :

הבעת את עמדתך ,אך לא התייחסת למה שכתבתי ולקישור שצירפתי.

בברכה

מוטי

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אני רק אומר שאתה ממש שוגה בהערכה של יואב. יש לו מספיק שנים מול קהל, ויש לו הבנה בבנקאות.

ואני חייב לומר - טקבקים אולי מייצגים דעת קהל כלשהי, אבל בדרך כלל מדובר בהודעות מתלהמות שלא מצביעות על הבנה או חוכמה יתרה של הכותבים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial

אני לא יודע מי אתם ומה העיסוק שלכם אבל רווח של 15 מיליארד שקל! 15 מיליארד! רק מעמלות לא נראה לכם מוגזם?

לקחת עמלה על שירות של פקיד , בסדר נגיד שאני מבין את זה , אבל לקחת עמלה על כל פעם שאני משתמש בכספומט זה בזיון ותגידו מה שבא לכם!

"למה מגיע לי" כמו שאתם מציגים את זה? כי אני פאקינג לקוח של הבנק הזה ואני מפקיד את כספי בו , כסף שהבנק משתמש בו ,הוא לא שוכב שם סתם!

יותר מזה, רוב בעלי ההון הגדולים בכלל לא משלמים עמלות, כל אחד שיש לו סכום גדול בבנק תופס את הבנק בביצים וב5 דקות מבטלים לו את כל העמלות (אני מכיר כאלה אנשים אישית!) ולמה הבנק מוותר להם? כי תוך צלצול טלפון אחד הון של כמה מאות אלפי שקלים/מיליונים יעבור לבנק אחר.

את האזרח הקטן שמפקיד משכורת ממוצעת קל מאוד לז*** כי לא באמת יש לו ברירה, בכל מקום יגבו ממנו עמלות.

וכמו שאתם מציגים את השירות ה"מעולה" של הבנקים, אז הוא ממש לא ככה, אולי שניכם בעלי עסקים או בדיוק אותם בעלי הון שזוכים ליחס מועדף אז אתם לא מרגישים את זה אבל לא פעם ולא פעמיים יוצא לי לגשת לסניפומט שלא עובד, להגיע לסניף בשעות הערב(להזכירכם רוב הבנקים פתוחים בערב פעמיים בשבוע וגם זה עד 18:00) ולמצוא שם פקיד אחד או שתיים שנותן שרות,גם את זה הוא לא ממהר לעשות, ובין לבין הוא מכניס חבר כזה או אחר שהוא מכיר מפה או משם או סתם כי מנהל הסניף ביקש ממנו לקבל אותו בלי תור.

אז אני לא יודע על איזה שירות מדהים אתם מגנים פה!

ואם כבר נגעתם בעניין ה"למה מגיע לי?" ו"למה שאני לא אשלם על השירות שאני מקבל?"

האם שניכם משלמים לפקידה בדואר שמביאה לכם את החבילה שהזמנתם באינטרנט מהמדף?

האם שניכם משלמים לאותו אדם שעובד במוסך ומחליף לכם שמן ברכב?

האם שניכם במקום העבודה שלכם משלמים בערב לעובדת נקיון על זה שדאגה שהאסלה עליה הורדתם את הארוחת צהריים נקיה?

...יש עוד הרבה דוגמאות...

הרי זה גם שירות שאתם מקבלים לא? אבל מה, הדוגמאות שהבאתי הן דוגמאות שבהן אתם יכולים לבחור אם לצ'פר את אותו נותן שרות שעבד למענכם ואתם יצאתם שבעי רצון או לא.

הבנק-פשוט מכניס את היד לכיס שלכם ולוקח את הכסף שלכם בין אם אתם מרוצים ובין אם לא, והדוגמא הכי מגעילה זה אותה עמלה על משיכת כסף מזומן מכספומט, אף אחד לא דואג להחזיר לכם לדוגמא כסף על דלק שבזבזתם כדי להגיע לסניפומט וגיליתם שהוא לא עובד ועכשיו אתם נוסעים לאחר.

אפילו ידאגו לגבות ממכם כסף בסניפומט השני כשתגיעו אליו ולפעמים זה לא כזה קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אני רק אומר שאתה ממש שוגה בהערכה של יואב. יש לו מספיק שנים מול קהל, ויש לו הבנה בבנקאות.

ואני חייב לומר - טקבקים אולי מייצגים דעת קהל כלשהי, אבל בדרך כלל מדובר בהודעות מתלהמות שלא מצביעות על הבנה או חוכמה יתרה של הכותבים.

אנחנו לא בתחרות ,למי יש נסיון יותר מול קהל ואני לא יודע עד כמה יואב נכנס איתם לשיחות שלא כל אחד היה נכנס אליהם בעניינים כאלה ואחרים.

בנוגע להבנה בבנקאות : אין שום קשר בין הדברים .

sperial :

לאנשים יש מודעות גבוהה יותר היום ובאמת שלא כולם בוגרי אוניברסיטה וגם לא חייבים להיות כאלה,ואם אתה חד עין ,אתה תמיד יכול לקרוא בין המילים ולהבין פחות או יותר מי עומד מאחורי הדברים.

גם כאן ,רוב חברי הפורום לא "פראיירים" וכשנכתבת דיעה או נפתח פוסט כזה או אחר ,הם ישר קופצים (ובצדק) כדי שהדברים שנכתבו יוכחו .ומי אלה אותם אלפי חברי פורום אם לא חלק מהטוקבקיסטים עם דעות כאלה ואחרות ?!

ממליץ לך לראות את הסרטון שצירפתי באחת התגובות הקודמות ולהבין שאין צורך להיות בנקאי ,מתלהם ,או סתם נהג מונית כמוני ,כדי להבין שמשהו לא טוב קורה כאן שעלול לחרב את החברה שלנו (וזה כבר קורה)...

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה בעדוץ 10 פופוליסטית, והקו התחתון הוא בדיוק מה שכתבתי קודם: הבנקים בחו"ל לא גובים עמלות, אבל מרויחים הרבה מהפרשי הריבית. אישית אני מעדיף לשלם יותר עמלות ופחות ריבית, כי בקו התחתון, בהתנהלות הכלכלית שלי, זה עדיף. וזה למרות שאני ממעט מאד בהזקקות להלואות, אבל לפחות בשנתיים האחרונות ההפרש בריבית בין הבנק שממנו לקחתי את ההלואה - ואשר לו אני גם משלם עמלות - לבין הריבית שהייתי משלם לבנק אחר יכולה לכסות אי אילו שנים של עמלות. דבר דומה הוא לגבי כרטיסי האשראי: בארץ אתה משלם עמלה חודשית לכרטיס האשראי (אישית אני לא משלם, כיון שאני משתמש בכרטיסים בהיקף הפוטר אותי מהעמלה), אבל מקבל לפחות חודש אשראי בחינם. בחו"ל אולי לא תשלם עמלה, אבל ריבית - מהיום הראשון.

דימו - אתה משלם לכל נותן שירות - אם למכונאי במוסך (אתה משלם שעת עבודה לבעל המוסך, שממנה הוא משלם את שכרו של המכונאי). בדואר אתה קונה בול, שמיצג תשלום תמורת עבודת הפקיד, הדוור, נהג האוטו האדום ועוד רבים וטובים. אבל זה לא מופיע כ"המלת פעולה על ידי פקיד" אז אתה פחות מודע לכך. וכשאתה קונה כרטיס לקולנוע אתה משלם תמורת עבודת הבמאי והשחקנים (ואין לך תלונות על המיליונים שהם מרויחים, כיון שהם יושבים באמריקה ולא בארץ), וגם עבור עבודת הבנאים שהקימו את בית הקולנוע ועבור עבודתה של המנקה בשירותים.

מבחינת איכות שירות - אין לי יותר מדי תלונות לשירות שאני מקבל בבנק. לא שאני מגיע יותר מדי לסניף, את הרוב המוחלט של הפעולות אני מבצע בערוצים אוטומטיים. ביקור בכספומט פעם בחודש. ביקור אצל פקיד פעם בחודשיים. לא רוצה לשלם עמלות? לך לבנק הדואר. כך ייראה גם השירות. בעצם - גם שם יש עמלות די שמנות למשל על כרטיס אשראי נטען.

לגבי העמלות - בדוק כמה מהן באות מעמלות בסיסיות וכמה מעמלות שדווקא נגבות מה"עשירים" - כגון עמלות על פעולות בנירות ערך. אני לא יודע מה ההרכב מבחינת הכנסות הבנקים, אבל אני בכלל לא אופתע אם תבדוק ותצא שדווקא ה"עשירים" שאולי לא משלמים עמלות עו"ש, משלמים הרבה מאד תמורת פעולות אחרות.

יש שני דברים שבהם אני מסכים. האחד הוא המחסור בתחרות, אם כי קיימת שאלה גדולה של יציבות בנקים קטנים ופרשת "הבנק למסחק" צריכה להדהד לגבי הסכנה של בנקים קטנים מדי, כאלה שיתמוטטו מכל זעזוע קטן. אני מעדיף לשלם לבנק שיחזיק רזרבות שמנות אבל לא יתמוטט מכל זעזוע קטן ויוריד את כל כספי, שחסכתי בעמל רב, לטמיון. האחר הוא גובה משכורות הבכירים בבנקים ובשאר חברות ציבוריות, שיוצאים מכל פרופורציה, במיוחד כאשר מדובר בחברות שמפסידות תחת ניהולם, אבל לא רק במצב זה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...