Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא כאן צריך להסתכל ולראות את רמת השיפור המהיר

הפעולות מראות תעוזה, חשיבה מחוץ לקופסה, לקיחת היוזמה בידיים

לא צריך תמיד לזלזל בצד השני.

לדעתי הם בתסכול גדול, כל מה שהם מנסים נכשל

החל בחטיפה בשטחים המשך בירי כבד שלא נותן תוצאות וכלה בפעולות בזיקים ובכרם שלום

למה נכשל?

מטרת הירי הזה היא לשבש את החיים ולזרוע פחד ואת זה הוא משיג בלי קשר אם הוא מיורט או לא.

לגבי ניתוק חשמל/מים וכו' לא שמתם לב שמסיבוב לסיבוב הם משקיעים ביכולות ההתקפיות אבל אפס בהגנתיות? פשוט לא אכפת להם מהעורף שלהם והם יכולים למות מבחינתם (זה אפילו משרת את המטרות שלהם).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכשל לפי אמות המידה שלהם,

הם סופרים הרוגים מול הרוגים,

פצועים מול פצועים

אם אתה זוכר לאחר החטיפה , כולם סימנו 3-0

כמה כמה כעת ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפריד בין מה שהם מנסים למכור לתקשורת לבין מה שהם עושים באמת. הרי גם בעופרת יצוקה המאזן היה עמוק "לטובתנו" וזה כשלא היתה כיפת ברזל. הם סימנו 3-0 כי זה מה שאנחנו סופרים ולא מה שהם סופרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי שחמאס סופר נפגעים ובוודאי שהחמאס מתוסכל מהדרך בה הלחימה מתנהלת (כרגע, טפו טפו טפו). מאגר הטילים ארוכי הטווח שלו נועד לפגיעה רצינית באיזור הכי מאוכלס במדינה ולצריבת תודעה, בלי פגיעה ניכרת בנפש והרס כל מה שהוא משיג הם כמה נפגעי חרדה וצילומי סלפי בממ"דים (גם אני חטאתי בנושא). חמאס מנסה להוכיח את מה שהחיזבאללה נכשל להוכיח ב2006 והוא חרטוט קורי העכביש של נסראללה, בינתיים מהסובבים אותי אני רואה שהעורף איתן.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפריד בין מה שהם מנסים למכור לתקשורת לבין מה שהם עושים באמת. הרי גם בעופרת יצוקה המאזן היה עמוק "לטובתנו" וזה כשלא היתה כיפת ברזל. הם סימנו 3-0 כי זה מה שאנחנו סופרים ולא מה שהם סופרים.

הם סופרים את זה עוד מאז ימי עראפת העליזים, לאחר שנפתחה האינתיפאדה השנייה, מצב ההרוגים היה " לטובתנו " ואז עראפת אמר לפעילים שלו להתחיל לבצע פיגועים, והגיע עידן המחבלים המתאבדים באוטובוסים

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שערפאת עשה זה להוציא את המאבק מהחזית לעורף וזה מה שהחמאס עושה. כשחייל נפגע העורף די מנותק מזה ומקבל את זה אבל כשהעורף לא יכול לנהל שגרת חיים אז העורף נפגע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיפת ברזל רק משפרת את אחוזי הירוט שלה, ככה שהמערכת הזו יותר ממדהימה (כמובן שאין 100%). בכל מקרה, הם אכן מתוסכלים, ולא רק הם אלא גם חיזבאללה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאנחנו הורגים יותר עזתים זה יותר טוב לחמס.

הם רוצים שהעולם יהיה נגדנו.

אתמול נכנסתי לאתר של bbc וראיתי אותם בטלביזיה, הם אומרים שאנחנו התחלנו במבצע נגד הפלסטינאים וכמה הרוגים יש לפלסטינאים.

זה שחלק מההרוגים הם החוליה שחוסלה לא מעניין אותם.

צריך ליישר בעזה את השטח עם d9 כמו שהיינו עושים בלבנון.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם בתסכול גדול, כל מה שהם מנסים נכשל

החל בחטיפה בשטחים המשך בירי כבד שלא נותן תוצאות וכלה בפעולות בזיקים ובכרם שלום

יש כאן טעות מאד בסיסית - ההנחה שהיריב הוא בעצם אתה. כמו שאמר שלום חנוך:

אדם מוזר הוא האויב שלך - בדיוק כמוך... לא ממהר להתאבד... זהו האויב שלך... בדיוק כמוך

מה שאתה לא מבין, זה שהם לא אתה. הם לא חושבים כמוך; המטרה שלהם היא לא המטרה שלך; וכן הלאה. וזו הסיבה לכך שהם תמיד פועלים בצורה שונה ממה שכל מיני מומחים אצלנו מחליטים בשבילם שהם אמורים לעשות, ואח"כ מסבירים שהם לא מבינים, ואם רק יקרה כך וכך אז הם סוף סוף יבינו, וכולי.

וכל זה פשוט טעות. תבין: עומדים מולך אנשים לא פחות חכמים ממך. מבינים את המציאות לא פחות טוב ממך. קוראים את המצב - ואותך - מצויין. והם פועלים כל הזמן לפי התוכנית שלהם, שהיא שונה לגמרי מהתוכנית שלך. והם לא טועים - הם פשוט מכוונים למטרה אחרת ממך.

וכשהם אומרים "הצלחנו", הם יודעים מה הם אומרים: השגנו מטרה שסימנו לעצמנו מראש. זו הצלחה.

נכשל לפי אמות המידה שלהם, הם סופרים הרוגים מול הרוגים, פצועים מול פצועים

אם אתה זוכר לאחר החטיפה , כולם סימנו 3-0 כמה כמה כעת ?

אלו לא אמות המידה שלהם, אלא שלך. אתה משליך את החשיבה שלך עליהם, ויוצא לך שהם מבולבלים, טועים, ילדותיים, וכן הלאה. שום דבר מזה לא נכון.

הם סימנו "3", כלומר - פגענו בכם ע"י חטיפת השלושה. אין כאן שום טעות ושום בלבול, לפחות לא אצלם.

ברגע שתבין שהיריב הוא לא אתה, אלא הוא, תהיה לך אפשרות להבין מי הוא. עד אז - אין סיכוי.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד המשך המבצע, אבל שלא יהיה כמו הקודמים - מגיעים לכאילו "הבנות" והפסקת אש כשבפועל ברקע הדרום מקבל טפטופי רקטות כל הזמן.

אם כבר עושים מבצע אז כמו שצריך ועד שבאמת מגיעים למצב שהם על הברכיים, אחרת לא עשינו כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שכדי להעמיד אותם על הברכיים,תצטרך לשטח שכונות שלמות, כולל אוכלוסיה אזרחית שבתוכה מסתתרים המחבלים, כמו עכברים? זאת בדיוק המטרה שלהם - לגרום לנו לבצע הרג המוני. אף אחד לא ייתן לנו לחסל אוכלוסיה שלמה או להשאיר אותם ללא חשמל ומים. אנחנו לא ברית המועצות באפגניסטן.

לכן זה שוב ייגמר בהבנות ובלהבה קטנה בדרום, עד לסיבוב הבא.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שעובר לי בראש כל פעם שהלחימה עם חמאס מתחילה (והפעם זה נראה רלוונטי מתמיד), אבל אף פעם לא שמעתי את הכיוון חשיבה הזה בפרשנויות, אשמח לשמוע את דעתכם.

מה אם החמאס מרגיש שהסוף תקופת שלטון שלו הגיעה (מחסור בכסף ואובדן תמיכה מבחוץ) וכרגע הוא מנסה לייצר פרובוקציה אחרונה בשביל לגייס חזרה את התמיכה בהפגנת קיצוניות או אינוס של מדינות ערב לתמוך בו על מנת לשמור על האוכלוסיה האזרחית בעזה, פרובוקציה שלמענה הוא מוכן לשטח את כל עזה על משקל "אם לא אני, אז גם לא אף אחד אחר"?

משיכה של המבצע לרמות כאלה הוא מאוד בעייתי עבורנו.

אם הלחימה תמשך זמן רב, בשלב מסוים המטרות ה"נקיות" יגמרו וניאלץ לפגוע במטרות בלב אוכלוסיה אזרחית רק בשביל להמשיך לתקוף. במצב כזה הקהילה הבין לאומית ובראשה ארה"ב יסובבו לנו את היד ויעצרו אותנו, אולי אפילו השכנות יתערבו נגדנו. עצירה בנסיבות כאלה הן הפסד מוחץ עבורנו. כמובן שלאי עצירה יהיו גם כן השלכות לוחמניות מצד מדינות אחרות.

במשפט אחד, מהנקודת מבט המאוד לא מבינה שלי זה נראה שאם זאת לחימה עד הסוף שבה החמאס מוכן להקריב את עצמו אז אנחנו נפסיד.

* כמובן שזה מוביל למסקנה הברורה מעליו שכל ההנהגה של החמאס היא פרופוגנדה להמונים שנועדה להציב אותם בשלטון, הם לא מוכנים למות למען המטרה, הם מוכנים לשלוח אחרים לההרג בשביל שהם יהנו מה"מלוכה"

עריכה אחרונה על ידי kookoo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...