Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל הזכור לי, יש באנגליה ארגון שמטרתו בחיים היא להכיל את השריעה באנגליה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כן, אלה ששופכים לאנשים אלכוהול ברחוב ורוצים להשתלט על העולם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם שטויות, שיכניסו לעזה גדוד אטיופים עם מיקרולים שידאגו לשבש להם את הטילים שינחתו במקום שהם יצאו ממנו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא עובדים קשה אל תדאג,משגרים ופותחים ערוץ 2,מקבלים מיקום איפה נפל (רק חסר שהקריין ייתן להם קוארדינציות מדויקות)

כמו ב2006 ,הקריין "נפילות במוסד רפואי",וברקע מאחוריו ב"ח זיו צפת,עם אנשים מנופפים בדגלים..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה עדיין לא יותר מדי יעיל.

כלל הרקטות (לרבות הפג'ר ארוכות הטווח) שהם עושים בהן שימוש אינן מונחות ולבטח שלא מדוייקות. הם יכולים לשגר שוב מבלי לשנות כלל את זווית השיגור והפער בנפילה יהיה קילומטרים עד עשרות קילומטרים מזו הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה הזמן שוב לציין את שמו של אמיר פרץ, אשר דרך המשקפת האטומה ראה יותר טוב מכל הגנרלים שלעגו לו, וכנגד דעתם דחף פיתוח של כיפת הברזל.

אגב, אותה כיפת הברזל מאפשרת לצהל מרווח נשימה להתכונן ולתכנן, במקום מיד לרוץ לעזה כדי לנסות להפסיק את הירי שגורם להרס ואולי לאבידות בנפש.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי מטרת המבצע ? איזה השגים יש לצה"ל נכון להיום חוץ מאשר ליירט טילים ונסיונות חדירה שזה לעצמו הישג אדיר אבל גם בשוטף היו משיגים תוצאות דומות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה הזמן שוב לציין את שמו של אמיר פרץ, אשר דרך המשקפת האטומה ראה יותר טוב מכל הגנרלים שלעגו לו, וכנגד דעתם דחף פיתוח של כיפת הברזל.

אגב, אותה כיפת הברזל מאפשרת לצהל מרווח נשימה להתכונן ולתכנן, במקום מיד לרוץ לעזה כדי לנסות להפסיק את הירי שגורם להרס ואולי לאבידות בנפש.

גם שעון עומד צודק פעמיים ביום.

לעמיר פרץ יש הרבה מעלות אבל ביטחון זה ממש לא התחום שלו. היה לו מזל שפה הוא כנראה צדק (כנראה כי אנחנו לא נדע לעולם מה היכולות שהיו למערכת החלופית שנפסלה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן למדינות אירופה הנאורות עוד עשור או שניים. הפופקורן עלי.

כמו שכתב בעל הפונטו מעלי - סע למערב אירופה,תראה את המוסלמים עושים מה בא להם והאירופאים הנאורים לא מתעסקים איתם בכלל.

רוצה להבהל? תן בדיקה כמה מוסלמים יש בכל אירופה היום (באחוזים)

באנגליה זה קורה. בגרמניה? ממש לא.

גם בגרמניה ידידי,המדינה שמתהדרת שמקבלת את כולם,ושם כולם שווים.

אם זכור לך גם בשבדיה לא חסרים מקרים (הפגנות אלימות בחוץ בזמן משחקים עם שחקנים\קבוצות ישראליות) וכו'

ככל הזכור לי, יש באנגליה ארגון שמטרתו בחיים היא להכיל את השריעה באנגליה.

האמת רחוקה שנות אור מ"האירופאים לא מתעסקים איתם", בהפגנות בצרפת השוטרים יורים אש חיה, באנגליה מפגינים ונדליסטים מקבלים מכות מאלות גם כשהם שוכבים על הרצפה מתפתלים, ובגרמניה מספיק שעוברת ניידת Polizei בצד השני של הרחוב וכולם ילדים טובים עם קוקיות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ולא ידעת את הסיפור האמיתי על ההחלטה של כיפת ברזל :

לא כולם יודעים אבל זאת הייתה משקפת פלאים(כמו של הילדים עם ההולגרמות).

בצד ימין של המכסה של העדשה היה רשום "כיפת" ובמכסה של העדשה בצד שמאל "ברזל".

ככה נולד הרעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק כותב, אף פעם לא קורא.

...

מדינה וזהות לאומית הם יכלו לקבל עשרות פעמים אם היו מניחים את נשקם ויוצאים למאבק לא אלים

אם היית קורא ולא רק כותב, היית יודע שהפלסטינים ניסו את שיטת המאבק הלא אלים הרבה לפני קום המדינה. ואם נהיה כנים עם עצמנו, הרי שגם אם לא קראת, אתה לא תמים מספיק כדי לחשוב שללא מאבק אלים מישהו היה מתייחס לתביעתם..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע לזהות ציניות כנראה...

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא ולא רק כותב, היית יודע שהפלסטינים ניסו את שיטת המאבק הלא אלים הרבה לפני קום המדינה. ואם נהיה כנים עם עצמנו, הרי שגם אם לא קראת, אתה לא תמים מספיק כדי לחשוב שללא מאבק אלים מישהו היה מתייחס לתביעתם..

הם ניסו את זה ב-1920? 1921? אולי ב-1929? אולי 1933? אולי 1936-1939? אולי 1947?

או שאולי הם ניסו מאבק לא אלים בין המאבקים האלימים וההתפרעויות שלהם?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...