Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם- החלפת מרימי שסתומים ביונדאי אקסנט שנת 2000

מאור30
שימו לב! השרשור הזה בן 2152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפרויקט מצולם ומתועד בצורה יפה מאוד לחבר שלי היה את אותו הרכב בדיוק אם אותה הבעיה אבל לנו המליצו בהמלצת מוסך לשים תוסף לשמן של חברת bg וזה ישתיק את המרימים נראה לי עדיף ויותר זול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרויקט מצולם ומתועד בצורה יפה מאוד לחבר שלי היה את אותו הרכב בדיוק אם אותה הבעיה אבל לנו המליצו בהמלצת מוסך לשים תוסף לשמן של חברת bg וזה ישתיק את המרימים נראה לי עדיף ויותר זול

ככל הניראה אתה מדבר על פלאשינג למערכת השמן כנגד בוצה שמצטברת בו. אני אישית לא אוהב את הפלאשינג כי במיוחד ביונדאי הוא פוגע בגומיות השסתומים ואז מתחיל להיאכל שמן והמנוע מתחיל לעשן קלות. האם התוסף הזה פתר באמת את רעש המרימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תוסף פלאשינג המכונאי אמר שזה יוצר מעין שכבה פנימית כזאת ואז אין את הציקתוקים את התוסף לא קנינו כי מכרנו את הרכב באותו שבוע מה שכן את השם של התוסף אני לא זוכר אבל זה היה של חברת bg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה משתמש במפתח טורק לסגירת הברגים?

האם כדאי להשתמש בלוקטייט לברגי הנדנדים?

רצוי לציין מה המומנט הנדרש לסגירת הברגים של הנדנדים, ומה המומנט הנדרש לסגירת הברגים של מכסה השסתומים.

לא לכל אחד יש נסיון ו"רגש" באצבעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודות שכאלה אני אישית לא מישתמש בידית מומנט אך בהחלט קיים מומנט לסגירת הברגים של הפסנתר. אעדכן מאוחר יותר מה המומנט המדוייק. לגבי לוקטייט גם לא ידוע לי בשום ספרות או אוטודאטה שצריך למרוח לוקטייט על התבריגים ולכן אני לא מורח עליהם כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי לך 3 סוגים של מרימי שסתומים(פגו,vw,ויונדאי) כולל התהליך פירוק שלהם ותמונות של השסתום הפנימי שנתפס בגלל הלכלוך.

אני לא מצליח להעלות תמונות אם תשלח לי את המספר שלך בפרטי אני ישלח לך בוואטספ.

ודרך אגב אם אתה מאיזור חדרה אני נמצא באיזור תעשיה אתה מוזמן לבוא לבקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי לך 3 סוגים של מרימי שסתומים(פגו,vw,ויונדאי) כולל התהליך פירוק שלהם ותמונות של השסתום הפנימי שנתפס בגלל הלכלוך.

אני לא מצליח להעלות תמונות אם תשלח לי את המספר שלך בפרטי אני ישלח לך בוואטספ.

ודרך אגב אם אתה מאיזור חדרה אני נמצא באיזור תעשיה אתה מוזמן לבוא לבקר

באיזה מוסך אתה עובד באיזור תעשיה?

פרוייקט יפה, תמשיך ככה.

אולי תצלם גם וידיאו?

גם בשבילנו וגם בשבילך, מי יודע אולי יום אחד תעשה מזה כמה גרושים" מיוטיוב.

תודה רבה על הפירגון ניר. אחשוב על רעיון הוידאו. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...