Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבחור כאן מסביר טוב את המהות:

אגב כבר מזמן לא משתלם להריץ את זה על המחשב, ואפילו לא ציוד ASIC שמיועד רק למטרה הזאת של הMining.

מרוב שכבר יש חוות שלמות שעושות Mining הדבר זה לא משתלם ואתה תשלם יותר על חשמל מאשר תזכה.

אלא אם החשמל חינם :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממבט חטוף על הגרף

BTC\USD נסחר כרגע סביב 350

פריצה של רמת 350 יכולה להביא את הצמד לאיזור 405-460

בכל מקרה,

אנשים משופשפים בשוק ההון מתקשים לסחור מטבעות בגלל התנודתיות המטורפת והמון גורמים שמשפיעים

אז קל וחומר שבנאדם שאין לו מושג - סיכויו להרוויח קטנים משמעותית אלא אם כן אתה בעניין מזל.

אני אציין רק שסוחרי המטבח לא סוחרים כמוך, אלא סוחרים במינוף מטורף ככה שעל כל נקודה שהצמד עולה, הם עושים 50-100$ ואף הרבה יותר, שזה המון

לכן הם יכולים להרשות לעצמם לסחור מהלכים קטנים על המטבע, אפילו עליה מ 350 ל 380 שתניב להם אחלה רווח יומי.

לעומתם, אתה בשביל לראות רווח צריך שהצמד יגיע לאיזורים מאוד גבוהים ולא יכול להסתפק בשערים כאלה נמוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממבט חטוף על הגרף

BTC\USD נסחר כרגע סביב 350

פריצה של רמת 350 יכולה להביא את הצמד לאיזור 405-460

בכל מקרה,

אנשים משופשפים בשוק ההון מתקשים לסחור מטבעות בגלל התנודתיות המטורפת והמון גורמים שמשפיעים

אז קל וחומר שבנאדם שאין לו מושג - סיכויו להרוויח קטנים משמעותית אלא אם כן אתה בעניין מזל.

אני אציין רק שסוחרי המטבח לא סוחרים כמוך, אלא סוחרים במינוף מטורף ככה שעל כל נקודה שהצמד עולה, הם עושים 50-100$ ואף הרבה יותר, שזה המון

לכן הם יכולים להרשות לעצמם לסחור מהלכים קטנים על המטבע, אפילו עליה מ 350 ל 380 שתניב להם אחלה רווח יומי.

לעומתם, אתה בשביל לראות רווח צריך שהצמד יגיע לאיזורים מאוד גבוהים ולא יכול להסתפק בשערים כאלה נמוכים

זה כבר הימור כמו הטלת קוביה, הרבה אנשים מחקו ככה את החסכונות שלהם,

עם מינוף, עם מכירה בחסר של מניות אופציות ומט"ח.

אין שום דרך אמינה לצפות התנהגות של מט"ח או סחורה.

ניתוח טכני זה כלי מאוד לא אמין, משמש הרבה שרלטנים למשוך תמימים לקורסים והשקעות מסוכנות.

במניות זה קצת שונה, אפשר לנתח את שווי החברה בהשוואה לשווי המניות וככה לזהות מניות שהן זולות מידי או יקרות מידי,

רוב מדדי המניות, בטווח זמן של עשרות שנים עולים ונותנים תשואה עדיפה על פני רוב ההשקעות האחרות.

הבעיה שהרבה אנשים קונים הרבה מניות כשבורסה עולה, ונבהלים ומוכרים את כל המניות בהפסד כשהבורסה נופלת.

השיטה העדיפה לדעתי, זה לקנות לאורך זמן, ובמיוחד לנצל תקופות של ירידות, על מנת לקנות בזול, להשקיע מנות קטנות של כסף,

ככה אין מה להבהל מהירידות, כי ההפסד מצומצם, הירידות הופכות להזדמנות קניה במקום, סיבה לבהלה, לרוץ למכור הכול.

הדעה שלי, לקנות ביטקויין/מדד מניות כללי עולמי במנות קטנות מאוד ולאורך זמן,

אני מאמין שערך הביטקויין בעתיד יעלה, כמות הביטקויין מוגבלת ע"י נוסחות ל21 מיליון יחידות,

כרגע זאת הדרך היחידה להעביר כספים ממדינה למדינה, למשל בזמן קניות באינטרנט,

עם עמלות נמוכות יותר מכרטיסי אשראי/פאייפאל/ווסטרן יוניון/העברה בנקאית.

בעתיד עוד ועוד אתרי קניות יתחילו לקבל ביטקויין תוך כדי מתן הנחת מזומן על הקניות, כי הביטקוין יחסוך

את העמלות לחברות האשראי ולפאייפאל.

כתוצאה מכך בעתיד הביקוש לביטקוין יגבר.

זאת השקעה מסוכנת, ערך הביטקויין מאוד תנודתי, לא ממליץ לאף אחד להמיר חלק ניכר מהחסכונות שלו לביטקוין,

לא ממליץ אפילו להמיר סכום משמעותי בבת אחת, אני ממיר 10 ש"ח ביום. במשך שנה המרתי 3650 ש"ח,

בתקופה הזו היו הרבה ירידות בשער שאותן ניצלתי להמשיך ולקנות בזול.

כשהתחלתי לקנות ביטקויין הערך שלו היה גבוה מאשר עכשיו ובכל זאת אני מורווח ולא מופסד,

כי המחיר הממוצע בו קניתי את סך הביטקויין שלי עדיין נמוך מהשער כרגע.

כי המשכתי לקנות בזול גם כשהערך צלל.

זה דיי דומה לשיטה שבה קרנות פנסיה/גמל השתלמות משקיעות במניות, פעם בחודש, אחוז מסוים מהמשכורת מופרש אליהם,

סכום לא גבוה במיוחד, בדרך כלל מאות שקלים, מושקע במניות, מידי חודש, גם בתקופות של מיתון וירידה במניות ממשיכים לקנות בזול, לאורך עשרות שנים,

במקום למכור בבת אחד את הכול בהפסד רציני כשיש נפילה בבורסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שקנית ב 10 ש"ח כל יום, אך מחיפוש קצר באינטרנט ניכר שהדבר קשה/בלתי אפשר/לא נוח/כרוך בעמלות גבוהות, תסמן אחד או את כל האפשריות.

כך שלא ברורה לי השיטה.

כן נכון שלאורך זמן השיטה שציינת של אי מכירה ואף קניה כאשר שערים יורדים מבטיחה לעיתים מזעור הפסדים ורווח. אם כי כשמסתכלים על הצלילה החדה בשער הביטקווין מכאשר היה בשיאו ועד היום ואי היציבות התמידית והמובנות בו, אינני רואה איך אפשר להרוויח מהשקעה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר הימור כמו הטלת קוביה, הרבה אנשים מחקו ככה את החסכונות שלהם,

עם מינוף, עם מכירה בחסר של מניות אופציות ומט"ח.

אין שום דרך אמינה לצפות התנהגות של מט"ח או סחורה.

ניתוח טכני זה כלי מאוד לא אמין, משמש הרבה שרלטנים למשוך תמימים לקורסים והשקעות מסוכנות.

במניות זה קצת שונה, אפשר לנתח את שווי החברה בהשוואה לשווי המניות וככה לזהות מניות שהן זולות מידי או יקרות מידי,

רוב מדדי המניות, בטווח זמן של עשרות שנים עולים ונותנים תשואה עדיפה על פני רוב ההשקעות האחרות.

הבעיה שהרבה אנשים קונים הרבה מניות כשבורסה עולה, ונבהלים ומוכרים את כל המניות בהפסד כשהבורסה נופלת.

השיטה העדיפה לדעתי, זה לקנות לאורך זמן, ובמיוחד לנצל תקופות של ירידות, על מנת לקנות בזול, להשקיע מנות קטנות של כסף,

ככה אין מה להבהל מהירידות, כי ההפסד מצומצם, הירידות הופכות להזדמנות קניה במקום, סיבה לבהלה, לרוץ למכור הכול.

הדעה שלי, לקנות ביטקויין/מדד מניות כללי עולמי במנות קטנות מאוד ולאורך זמן,

אני מאמין שערך הביטקויין בעתיד יעלה, כמות הביטקויין מוגבלת ע"י נוסחות ל21 מיליון יחידות,

כרגע זאת הדרך היחידה להעביר כספים ממדינה למדינה, למשל בזמן קניות באינטרנט,

עם עמלות נמוכות יותר מכרטיסי אשראי/פאייפאל/ווסטרן יוניון/העברה בנקאית.

בעתיד עוד ועוד אתרי קניות יתחילו לקבל ביטקויין תוך כדי מתן הנחת מזומן על הקניות, כי הביטקוין יחסוך

את העמלות לחברות האשראי ולפאייפאל.

כתוצאה מכך בעתיד הביקוש לביטקוין יגבר.

זאת השקעה מסוכנת, ערך הביטקויין מאוד תנודתי, לא ממליץ לאף אחד להמיר חלק ניכר מהחסכונות שלו לביטקוין,

לא ממליץ אפילו להמיר סכום משמעותי בבת אחת, אני ממיר 10 ש"ח ביום. במשך שנה המרתי 3650 ש"ח,

בתקופה הזו היו הרבה ירידות בשער שאותן ניצלתי להמשיך ולקנות בזול.

כשהתחלתי לקנות ביטקויין הערך שלו היה גבוה מאשר עכשיו ובכל זאת אני מורווח ולא מופסד,

כי המחיר הממוצע בו קניתי את סך הביטקויין שלי עדיין נמוך מהשער כרגע.

כי המשכתי לקנות בזול גם כשהערך צלל.

זה דיי דומה לשיטה שבה קרנות פנסיה/גמל השתלמות משקיעות במניות, פעם בחודש, אחוז מסוים מהמשכורת מופרש אליהם,

סכום לא גבוה במיוחד, בדרך כלל מאות שקלים, מושקע במניות, מידי חודש, גם בתקופות של מיתון וירידה במניות ממשיכים לקנות בזול, לאורך עשרות שנים,

במקום למכור בבת אחד את הכול בהפסד רציני כשיש נפילה בבורסה.

אני לא יודע מה הנסיון שלך

אבל ניתוח טכני זה דבר מאוד אמין (כשיודעים איך להשתמש בו)

וכל עוד יש לך שיטה טובה ותשמור על הכללים תמצא את עצמך מרוויח.

לא דברתי על אופציות.

רק מניות וחוזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שקנית ב 10 ש"ח כל יום, אך מחיפוש קצר באינטרנט ניכר שהדבר קשה/בלתי אפשר/לא נוח/כרוך בעמלות גבוהות, תסמן אחד או את כל האפשריות.

כך שלא ברורה לי השיטה.

כן נכון שלאורך זמן השיטה שציינת של אי מכירה ואף קניה כאשר שערים יורדים מבטיחה לעיתים מזעור הפסדים ורווח. אם כי כשמסתכלים על הצלילה החדה בשער הביטקווין מכאשר היה בשיאו ועד היום ואי היציבות התמידית והמובנות בו, אינני רואה איך אפשר להרוויח מהשקעה בו.

באתר: https://www.bit2c.co.il/Aff/71e35fb8-a3a9-4f7e-bd41-9c039622d920

גובים עמלת המרה של 0.6% וגודל הפעולה המינימלי הוא 10 ש"ח,

אז על כל 10 ש"ח שאני ממיר, אני משלם 6 אגורות עמלת המרה.

על משיכת ביטקוין הם גובים 0.0001 ביטקויין=פחות מ15 אגורות.

על משיכת ש"ח לחשבון הבנק הם גובים 60 ש"ח.

הפקדת ש"ח באתר מתבצעת באמצעות העברה בנקאית שאצלי בבנק יהב עולה 0 אגורות.

נכון שאי אפשר לדעת מה יהיה עם הביטקוין בעתיד,

כרגע ובעתיד הנראה לעין אין שום מערכת שנותנת מענה ומתחרה בביטקויין,

מבחינת החיסכון בעמלות העברות כספים בינלאומיות.

אני כמעט בטוח שבטווח הרחוק והבינוני הביקוש יגבר ויגבר, משום שיותר ויותר מוכרים באינטרנט

יעדיפו לקבל תשלומים בביטקויין במקום כרטיסי אשראי ופאייפאל, תמורת הנחת מזומן.

פאייפאל כבר הודיעה שבעתיד היא תאפשר תשלום באמצעות ביטקויין, מה שיחסוך להם ולקונים

את העמלות של חברות האשראי.

ברגע שPayPal/EBay/AliExpress/Amazon

יתחילו לקבל תשלומים בביטקויין ובתמורה יתנו הנחות מזומן על הקניות בזכות החסכון בעמלות לחברות האשראי,

אני בטוח שהביקוש לביטקויין יעלה בהרבה וככה יעלה מאוד מחירו.

בניגוד לדולרים/יורו/שקלים/לירות/רובל/גריבנה/דרכמות, כמות הביטקויין בעולם מוגבלת ל21 מיליון,

לא ניתן להדפיס עוד או לבצע "הרחבה כמותית", מתי שלאיזו ממשלה חסר קצת כסף,

ולגרום לאינפלציה, המחיר נקבע אך ורק על ידי הביקוש, לא ניתן להגדיל את ההיצע.

בתכונה הזו הביטקויין דומה מאוד לזהב ומתכות יקרות אחרות.

ביטקויין מטבע דיפלציוני!

עריכה אחרונה על ידי vjoded
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הנסיון שלך

אבל ניתוח טכני זה דבר מאוד אמין (כשיודעים איך להשתמש בו)

וכל עוד יש לך שיטה טובה ותשמור על הכללים תמצא את עצמך מרוויח.

לא דברתי על אופציות.

רק מניות וחוזים

אני מכיר אנשים כמו למשל וורן באפט שהתעשרו מניתוח פונדמנטלי של מניות

וורן באפט היה מזהה חברות שערך המניות שלהם היה נמוך מהנכסים של החברה,

קונה את מניות השליטה 51% מהמניות של החברה, מפרק אותן, מוכר את הנכסים בכפול ממה ששילם על המניות,

ככה הוא הפך למיליארדר.

יש הרבה קרנות גידור וקרנות נאמנות שעובדות בשיטה הזו, קונים מניות זולות ועושים שורט(השקעה הפוכה, מכירה בחסר)

על מניות יקרות.

שילוב של לונג/שורט עם ניתוח פונדמנטלי, שיטה שמאפשרת להרוויח גם במיתון/גם כשמדדי המניות נופלים.

ניתן למצוא קרנות גידור שעושות את זה בצורה טובה,

על ידי השוואת מדד הסורטינו(היחס בין תדירות ועוצמת נפילת השערים/לבין התשואה העודפת ביחס לריבית חסרת הסיכון) שלהן לאורך זמן.

אני מכיר גם שיטה נוספת להרוויח מניירות ערך על ידי קניה ומכירה בו זמנית של נייר ערך זהה שנסחר ב2 בורסות או יותר במחירים שונים.

במניות ואג"ח כבר כמעט ואין היום הזדמניות כאלה כי הפערים נסגרים מהר מאוד ע"י רובוטים של מסחר אוטומטי.

בביטקויין והמטבעות המתחרים בו(אלטים) יש עדיין הרבה הזדמנויות כאלה.

רוב האנשים שמשתמשים בניתוח טכני(על פי הגרף ההיסטורי של נייר הערך או המטבע, לחזות את העתיד)

לא רק שלא התעשרו, אלא הפסידו המון כספים.

לא ידוע לי על אנשים שהתעשרו מניתוח טכני, כמו שווארן באפט התעשר מניתוח פונדמנטלי.

לא ידוע לי על קרנות גידור/נאמנות שמצליחות להכות את השוק לאורך זמן באמצעות ניתוח טכני.

עריכה אחרונה על ידי vjoded
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר: https://www.bit2c.co.il/Aff/71e35fb8-a3a9-4f7e-bd41-9c039622d920

גובים עמלת המרה של 0.6% וגודל הפעולה המינימלי הוא 10 ש"ח,

אז על כל 10 ש"ח שאני ממיר, אני משלם 6 אגורות עמלת המרה.

על משיכת ביטקוין הם גובים 0.0001 ביטקויין=פחות מ15 אגורות.

על משיכת ש"ח לחשבון הבנק הם גובים 60 ש"ח.

הפקדת ש"ח באתר מתבצעת באמצעות העברה בנקאית שאצלי בבנק יהב עולה 0 אגורות.

עמלת משיכה של 60 ש"ח הופכת את כל העסק לחסר משמעות עבור השקעה.

לא זוכר כמה אני משלם עבור העברת כספים, אך נדמה לי כ 3 ש"ח עבור העברה (תקרה של 6,000 ש"ח לכל העברה).

קיימת רשימת עסקים שמקבלים ביטקויין, אך נראה לי שהיא לא עודכנה מזה זמן רב, כך שגם לנצל את הכסף לצורך משהו נראה רחוק.

הזכרת עוד מספר דברים שאינני יכול להסכים איתם.

המטבע כבר קיים כבר 7 שנים ואינני רואה שום פריצת דרך בקבלת תשלום במטבע זה.

מדינות מדפיסות כספים על סמך סחורה שניתן לכמת אותה כגון מחצבים, תוצרת חקלאית או הון אנושי, מדינה שמפריזה "נענשת" בסופו של דבר. הביטקוין נוצר יש מאין וזה שמגבילים את הכמות שלו לא הופך אותו למטבע ראוי מכיון שאין לו שום חלופה ממשית בעולם האמיתי.

עצם זה שפעם היית יכול לכרות את המטבע בעצמך אך היום הכרייה מתבצעת ע"י גורמים גדולים ועלומים בלבד לא מוסיפה בעיניי לאמינות.

וכאמור התנודיות בשער רבה מדיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמלת משיכה של 60 ש"ח הופכת את כל העסק לחסר משמעות עבור השקעה.

לא זוכר כמה אני משלם עבור העברת כספים, אך נדמה לי כ 3 ש"ח עבור העברה (תקרה של 6,000 ש"ח לכל העברה).

קיימת רשימת עסקים שמקבלים ביטקויין, אך נראה לי שהיא לא עודכנה מזה זמן רב, כך שגם לנצל את הכסף לצורך משהו נראה רחוק.

הזכרת עוד מספר דברים שאינני יכול להסכים איתם.

המטבע כבר קיים כבר 7 שנים ואינני רואה שום פריצת דרך בקבלת תשלום במטבע זה.

מדינות מדפיסות כספים על סמך סחורה שניתן לכמת אותה כגון מחצבים, תוצרת חקלאית או הון אנושי, מדינה שמפריזה "נענשת" בסופו של דבר. הביטקוין נוצר יש מאין וזה שמגבילים את הכמות שלו לא הופך אותו למטבע ראוי מכיון שאין לו שום חלופה ממשית בעולם האמיתי.

עצם זה שפעם היית יכול לכרות את המטבע בעצמך אך היום הכרייה מתבצעת ע"י גורמים גדולים ועלומים בלבד לא מוסיפה בעיניי לאמינות.

וכאמור התנודיות בשער רבה מדיי.

1) מעולם לא משכתי דרכם ש"ח לחשבון ולא שלמתי את העמלה הזו, אפשר פשוט להפגש עם מישהוא שמעוניין לקנות ביטקוין לקבל ממנו כסף, ללא שום עמלה.

יש לזה קבוצות בפייסבוק, יש את אתר https://localbitcoins.com.

2) תתמקח עם הבנק שלך על העמלת העברה, קל מאוד היום לקבל פטור מעמלות עו"ש, אם מסרבים, תעבור לבנק ירושלים/בנק יהב/חשבון דיגיטל בנק לאומי.

3) אין פריצת דרך עדיין אבל יש מעבר הדרגתי, כבר יש אפשרות לקבל הנחות משמעותיות על קניות באמזון באמצעות האתרים purse.io ו gyft.com.

שיפיטו נותנים 4.3% הנחת מזומן על המשלוחים מארה"ב ואוסטריה.

הונפקו לאחרונה הרבה כרטיסי דביט VISA/MASTERCARD שנטענים מביטקויין ומאפשרים תשלום בכל בית עסק במקבל כרטיס אשראי.

4) מדינות כמו רוסיה/אוקראינה/ישראל הפריזו בעבר בהדפסת רובל/גריבנה/ג'ובות של דון סלבדור(לירה ארצישראלית), וגרמו להיפר אינפלציה מטורפת,

כן המדינות האלה והאזרחים שלהם, נענשו קשה, זה לא הרתיע אותן.

עכשיו ארה"ב ואירופה עושים תוכניות "הרחבה כמותית".

אם כבר כסף יש מעין, זה הכסף הרגיל שכל המדינות מדפיסות כמה שבא להן, יותר מ95% מהכסף בעולם בכלל וירטאולי, קבצי נתונים במחשבי הבנקים,

רוב הבנקים עובדים ברזרבה חלקית, רוב הבנקים יקרסו אם כולם יעמדו בתור למשוך את כל החסכונות, כי אין להם באמת אפילו חלק קטן מהכסף שרשום במחשבים.

זה קרה בארגנטינה, זה כמעט קרה ביוון, זה כמעט קרה במשבר מניות הבנקים בישראל.

5) מנסים להמציא כרגע מאות חלופות לביטקויין, לחלק מהן יש אחוזים בודדים מנפח השוק ונפח המסחר של הביטקוין.

הנה אתר שמראה את כל החלופות ונפח המסחר/שוק שלהן: http://coinmarketcap.com

לדעתי האנושות צריכה את האפשרות להעביר כסף בקלות ובזול ממדינה למדינה.

בלי עמלות גבוהות של בנקים/חברות אשראי/ווסטרן יוניון שרואים בזה איום רציני עליהם, ויש בבעלותם גם ערוצי תקשורת: עיתונים/טלוויזיה.

גם הרבה מדינות רואות בביטקויין איום רציני על הכלכלה שלהן, לראשונה לא יוכלו להדפיס כספים יש מאין בכל פעם שיש גירעון בתקציב.

6) לאף אחד מהגורמים עלומי השם האלה אין שליטה מלאה ובלעדית בביטקויין, בניגוד לרובל הרוסי/הגריבנה האוקראינית/לירה ארץ ישראלית/

שמתי שיש גירעון בתקציב המדינה, פשוט מדפיסים כאילו אין מחר וגורמים לאינפלציה.

7) עם התנודתיות בשער יש כמה דרכים להתמודד: המרת דולרים/שקלים/יורו רק תוך כדי ביצוע תשלום/העברת כספים,

קניה במנות זעירות כמו שאני עושה, 10 ש"ח ביום, מידי יום, גידור באמצעות אופציות/חוזים עתידיים.

כבר יש אפליקציות ואתרים שמבצעים את הפעולות האלו באופן קל ונוח:

https://coinapult.com www.coinbase.com http://hedgy.co

יש גם אלטים(מטבעות מתחרים בביטקויין) כמו למשל NuBits שערכם צמוד לשער הדולר וניתן להמיר אותם מיד לביטקויין ברגע ביצוע עסקה

באמצעות האתר: https://shapeshift.io

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טראמפ סוף סוף גרם לעולם לאבד אמון בדולר?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראלי, רכבת הרים.

היה 1500, עלה ל 2400, נפל ל 1800, קפץ ל 3000, נפל ל 2700.

הסיבה היא הכרת ממשלת יפן בביטקוין כמטבע סחיר וקבלתו בכל בתי העסק במדינה. כל פעם שעוד מדינה תכיר בו- תהיה קפיצה זמנית.

פעם שהביטקוין היה עוד בערך לא מטורף ועם עתיד לא ברור, היה אפשר להתייחס לזה כהשקעה לטווח ארוך. השקעתי בזה קצת שערכם היה שפוי יותר, מצטער שלא השקעתי קצת יותר.

כיום הערך יכול לצנוח לנמוך בהרבה מהנוכחי בדיוק כמו שהוא יכול לטפס, בניגוד למטבע רשמי של מדינה, המנעד של השער פה הוא לא ממש מוגבל. יש מצב שמחר בבוקר נקום לביטקוין של 10,000 דולר, או לביטקוין ששווה 50 סנט. (בכוונה הגזמתי כדי להעביר את הנקודה)

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...