Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אכן הPB שעולה 29$, מישהו פה קיבל אותו?

יש מספר מעקב שלא מביא שום תוצאות בשום אתר, ושלחו דרך הונג קונג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן הPB שעולה 29$, מישהו פה קיבל אותו?

יש מספר מעקב שלא מביא שום תוצאות בשום אתר, ושלחו דרך הונג קונג...

באסה, מה ניסגר עם הסינים האלה- עד היום לא שלחו סוללות ?... משהו מוזר איתם.

ביגללם כעת כל האתרים שולחים רק סוללה אחת עם המכשירים ואנחנו נאלצים להוסיף על מישלוח אחר חוץ מסין/הונגקונג :-(.

אחי הזמין לפני שבוע סוללות אצבע ניטענות ב50$ מאליאקספרס ופיתאום גילינו שהם שלחו דרך פדקס בימקום סין/הונגקונג, מעניין אם נידפק ביגלל זה והפדקס ימציא תוספת מיסים ושטויות.

גם האתר הזה לא מביא תוצאות?

http://directlinktrackedplus.com/multipletrack-client2.php

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראהלי שהוא בדיוק נפל על האיסור שליחת בטריות שנכנס לתוקף :-(

זה אמיתי? מה זה האיסור הזה?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיסור הוא שדואר סין ודואר הונג-קונג לא מעלות סוללות ליתיום על המטוסים, הם בודקים כל חבילה ואם צריך או שמחזירים(לרוב זה גורם העיקוב) או שמוציאים את הסוללות מהחבילה טרם המישלוח.

לכן כרגע יש לנו אפשרות או לדואר סינגפור או דואר שבדיה למישלוח מכשירים עם סוללות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום hwgeek,

איך אפשר לשלוח את סוללות דרך דואר סינגפור או דואר שבדיה?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב החנויות הגדולות התאימו עצמן למצב והן כבר מראש שולחות דרכם, בכל מיקרה צריך ליבדוק לפני הרכישה ולרוב אפילו אפשר ליבחור את שיטת המישלוח בסל הקניות.

לדוגמא- האתר של בנג-גוד שאני המלצתי פה שולח דרך דואר שבדי (סיומת SE), אני ואחי הזמנו מכשירים כוללים סוללות כמו PB, מסוקים וכו' וקיבלנו אותם כעבור 14 יום בידיוק מהרגע ששלחו ( לרוב שולחים תוך 24 שעות-בחג לקח להם מס' ימים לטפל בהזמנות ולישלוח).

ישנם עוד אתרים שמציאים דואר סינגפור, גם באליאקספרס חובה ליבדוק אפילו שהם מציינים משהו אחד הם עושים משהו אחר בלי לעדכן, ככה גילינו ששלחו את הסוללות שלנו דרך פדקס שאליהם אני קורא תגובות לא הכי משמחות עם כל המיסים שיכולים להמציא.

ניראה מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

ואיך זה יהיה עם המוצרים מאיביי? האם באתרים שציינת המשלוח התייחקר עקב המצב החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייבי באמת צריך לישאול את המוכרים מסין, זו באמת בעיה.

בחנות שאני מזמין המחירים לא התייקרו, כל מישלוח מעל 20 ומשהו דולר מגיעה עם מס' מעקב של שבדיה בחינם, זה תלוי ספציפית לכל אתר, חלק מחייבים תוספת תשלום דרך סינגפור וכו' וחלק לא- צריך לישאול וליבדוק עם כל אתר.

נ.ב- הרגע הזמנתי כבל טעינה שאמור ליהיות מהיר יותר, אעשה סקירה אם יש הבדל לפחות למכשיר הסיני שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: אז אחרי 20 יום הסוללת גיבוי הגיעה אלי. הייתה ארוזה להפלא בניילון פצפצים וניילון רגיל. המוצר נראה הרבה יותר איכותי ממה שמוצג באתר באיבי,לחיצה אחת מדליקה את הסוללה ושתי עיגולים זהרו,הסוללה מעט טעונה. חיברתי לפלאפון שלי ואחרי משחק קל עם הכבל הפלאפון נטען. כנראה שיש נתק קל בכבל ולכן השתמשתי בכבל אחר. אחרי כמה דקות שזה הטעין את הפלאפון הוצאתי והכנסתי את המטען למטען קיר. השתמשתי במטען הישן שלי של הגלקסי S1 שהוא 5V 0.7MAH, המוכר אמר לי המתח האופטימלי הוא 800MAH בטעינת הסוללה אבל אפשרי להשתמש במטען המקורי של הגלקסי שלי(5V 1A) אז עם המטען של 0.7 לקח להטעין את הסוללה כ3 שעות וחצי,וכמובן שהסוללה לא הייתה ריקה לחלוטין. בסיום הטעינה כל 4 העיגולים דולקים קבוע(בטעינה העיגול עליון מהבהב) והוצאתי מהחשמל. בדקתי עם הגלקסי שלי והוא מטעין,וכנ"ל גם לגבי האייפוד נאנו 8 ג'יגה דור 4.

כרגע מחכה שהסוללה בגלקסי תגמר ואז אני יטעין אותה בעזרת הסוללת גיבוי,ונראה כמה מחזורי טעינה אפשר לבצע עם הסוללה הזאת.

סה"כ ממבט ראשונה נראה שזה יענה לי על הצרכים, עוד שעות סוללה לפלאפון בניווטים וגם זמן סוללה ארוך לאייפוד. משקל הסוללת גיבוי הינו 117 גרם,המוכר טען שזה 130,שזה נשמע לי קצת תמוה ולכן בדקתי וגיליתי אחרת.

פנס קטן מאיר לא רע, לא נראה לי שהיה לי שימוש בזה.

נעדכן בהמשך.

20131101_085125.jpg

20131101_133638.jpg

photo 2.JPG

photo1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש ותודה על העדכון, גם אני הזמנתי אותו ומחכה ליבדוק בידיוק מה הקיבולת שלו, אכן ניראה כמוצר איכותי למחיר שלו :-).

מענייין באיזו מהירות יטעין את המכשיר שלי יחד עם כבל מיוחד לטעינה מהירה שהזמנתי(מיועד לטעינה בלבד ללא אפשרות להעברת מידע).

נ.ב- יש מצב הם לקחו את הכפתור בית של אייפון 4? LOL.

iphone_4_home_knop.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם העתיקו את הכפתור מהאייפון. :lol:

על פניו המוצר מאוד טוב,הבאסה היא שהכבל המצורף לא תקין ויש לו מגע רופף. אני מחבר את הכבל המקורי שהגלקסי הגיע איתו,וזה מצעבן כי הוא מאוד ארוך. צריך לשאול את המוכר אם הוא יכול לשלוח לי את אותו הכבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בינתיים אני קיבלתי תשובה לגבי הפאואר בנק שהזמנתי מFASTTECH:

Hi ,

We are sorry for the wait. You package may stuck in HK post to accept the X-ray scanning one by one due to the airmail battery restrictions, so it may be still not accepted by HK post. Please make sure that the tracking information will not be updated until a carrier has a chance to take it scan.

But there is possibility that your package was already on the way to you since these days, many of our customers received their packages with the tracking number not show any information on the system.

Please patiently wait a few more days, we will continue contacting HK post for correct information.

נו שויין, אני מקווה שזה יגיע בשבועיים הקרובים כי בניתי על זה לטיול לחו"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ברוח השרשור,

איזה מטען נייד ללא סוללות מומלץ?

אני מחפש משהו שאפשר לשים בו 3-4 סוללות.

(כמו ה-Power Bank הרגילים, רק בלי סוללות. ראיתי כמה כאלה בשרשור, רק לא הבנתי מה מומלץ ומה לא).

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חפרתם עם הסוללות שלכם :)

מחפש המלצה לדיבורית בלוטות, אפשר כזאת שמתחבר לסוכך שמש, אפשר כזאת שמתחברת למצת - המטרה היא פשטות הפעלה, שמע סביר ועלות נמוכה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...