Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס מהוט נמאס מיס, האם יש כאן מומחי לווין?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 3887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה הכי גדולה שלי היא מיקום הצלחות, אני גר בקומה ראשונה מתוך 8, אז כנראה שאצטרך להיעזר במתקינים.

היכן רכשתם את הציוד שלכם?

אין בעיה להתקין גם על דופן הבניין.

רובי אפשר עוד פרטים? אשמח לצפות בתכנים של יס מחו"ל.

זה לממיר DREAMBOX 500 S/HD.

https://www.google.co.il/search?q=dreambox+500+hd+cardsharing&rlz=1C1TEUA_enIL552IL552&oq=dreambox+500+hd+sha&aqs=chrome.2.69i57j0l3.31952j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

לא צריכה להיות בעיה -זכותך להתקין צלחת על הגג.

אתן לך מספר טלפון של בחור שהתקין אצלי. אין לי שום קשר אליו מלבד המלצות טובות שקראתי עליו בפורום לוויינים

וזה הוכיח את עצמו לאורך זמן. הבחור מגיע מתי שיש לי תקלה באופן מיידי, מתקן את התקלה וגובה עלות ממש נמוכה

איש נחמד וישר. הוא גם יסביר לך על שיתוף שתוכל לצפות בערוצים חופשיים כולל יס.

קוראים לו רמי

0502464248

דבר איתו ואם נוספים בתחום ותחליט מי מתאים לך.

הגג הוא גג משותף. אאל"ט הוא צריך לקבל אישור. אבל על דופן הבניין אין צורך באישור והוא יכול לעשות כן. צריך לבדוק את העניין.

יש לך אולי מושג מה העלויות? הרבה פעמים מתגלות עלויות נלוות וחוזים דרקוניים אצל כל המתקינים האלה. אני אישית כשעבדתי ביס הייתי מגיע ללקוחות עם לווין ועובר על החוזים שלהם ומגלה שהם חתומים על 60 אלף ש'ח. יש כל כך הרבה חלאות בתחום שזה מבאס אפילו לחשוב על זה.

העלויות מתחילות ב-1200-1500 ש"ח לערכה קומפלט, הכוללת: צלחת, שלושה LNB, מעמד, דייסק, כבילה וממיר פשוט. אין שום חתימה על שום חוזה ושום נעליים. מי שעושה כן הוא מניא* וסתם רמאי. מה שכן, ממיר איכותי עולה בהתאם (מגנום/דרימבוקס).

בהתקנת צלחת לוויין לקליטת שידורים פרטית, זה שווה ערך ל"שגר ושכח" - תתקין וזהו. אין לך שום עלויות נוספות. מדי פעם סורקים את הלוויינים כדי לראות אם נוספו ערוצים.

לקריאה מורחבת: SATIL.COM.

לרשימות ערוצים בלוויינים השונים: FLYSAT.COM או LYNGSAT.COM.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר תלוי בכמה גורמים. מספר צלחות על הגג לקליטת כמה לוויינים בו זמנית. (מנועים גם מייקרים את העניין)

סוג הממירים (HD יקר יותר -כגון דרים בוקס) מספר הממירים,סוג השיתוף, במידה ורוצים להוסיף.

לרוב ערוצי יס יקרים יותר עקב תוכן ישראלי +תרגום +ערוצי ילדים.

מחיר שקיבלתי עבור יס לממיר אחד -1200 ש"ח לשנה. חשוב להבין שהממיר חייב להיות מחובר למחשב.

נכון גג משותף-שמעתי כבר על שכנים שעושים בעיות על התקנה כזו

מעבר לזה צלחת אחת יכולה להתאים לכמה דיירים שרוצים להתנתק מיס/הוט.

כך שזה יכול להיות משתלם לכמה דיירים בו זמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להתקין גם על דופן הבניין.

זה לממיר DREAMBOX 500 S/HD.

https://www.google.co.il/search?q=dreambox+500+hd+cardsharing&rlz=1C1TEUA_enIL552IL552&oq=dreambox+500+hd+sha&aqs=chrome.2.69i57j0l3.31952j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

הגג הוא גג משותף. אאל"ט הוא צריך לקבל אישור. אבל על דופן הבניין אין צורך באישור והוא יכול לעשות כן. צריך לבדוק את העניין.

העלויות מתחילות ב-1200-1500 ש"ח לערכה קומפלט, הכוללת: צלחת, שלושה LNB, מעמד, דייסק, כבילה וממיר פשוט. אין שום חתימה על שום חוזה ושום נעליים. מי שעושה כן הוא מניא* וסתם רמאי. מה שכן, ממיר איכותי עולה בהתאם (מגנום/דרימבוקס).

בהתקנת צלחת לוויין לקליטת שידורים פרטית, זה שווה ערך ל"שגר ושכח" - תתקין וזהו. אין לך שום עלויות נוספות. מדי פעם סורקים את הלוויינים כדי לראות אם נוספו ערוצים.

לקריאה מורחבת: SATIL.COM.

לרשימות ערוצים בלוויינים השונים: FLYSAT.COM או LYNGSAT.COM.

איכשהו הגעתי לאתר הזה. לא יודע מי הבעלים ומי המעצב\מתחזק של האתר אבל הוא נורא מסובך ומלא אינפורמציה שמסבכת אותך עוד יותר. יש לך דיעה עליהם? http://satworld.forumotion.com/t17019-topic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר תלוי בכמה גורמים. מספר צלחות על הגג לקליטת כמה לוויינים בו זמנית. (מנועים גם מייקרים את העניין)

סוג הממירים (HD יקר יותר -כגון דרים בוקס) מספר הממירים,סוג השיתוף, במידה ורוצים להוסיף.

לרוב ערוצי יס יקרים יותר עקב תוכן ישראלי +תרגום +ערוצי ילדים.

מחיר שקיבלתי עבור יס לממיר אחד -1200 ש"ח לשנה. חשוב להבין שהממיר חייב להיות מחובר למחשב.

נכון גג משותף-שמעתי כבר על שכנים שעושים בעיות על התקנה כזו

מעבר לזה צלחת אחת יכולה להתאים לכמה דיירים שרוצים להתנתק מיס/הוט.

כך שזה יכול להיות משתלם לכמה דיירים בו זמנית.

היום ניתן לקלוט מספר לויינים על צלחת אחת (אני מכיר צלחת של 2.2 מ' עם 12 LNB שקולטים מכל העולם.

איכשהו הגעתי לאתר הזה. לא יודע מי הבעלים ומי המעצב\מתחזק של האתר אבל הוא נורא מסובך ומלא אינפורמציה שמסבכת אותך עוד יותר. יש לך דיעה עליהם? http://satworld.forumotion.com/t17019-topic

אני מכיר את האתר, אבל מכיוון שאני לא יודע מי אחראי עליו אני לא מתקרב לשיתוף שלהם. לא לוקח סיכון.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניתן לקלוט מספר לויינים על צלחת אחת (אני מכיר צלחת של 2.2 מ' עם 12 LNB שקולטים מכל העולם.

.

לא מדויק. צלחת אחת יכולה לקלוט רק בתחום זויות מסוים. התחום הזה יכול לכלול כמה לווינים, אבל לא את כולם.

אולי התכוונת לצלחת ממונעת שמשנה את הזוית כל פעם ללוין אחר. אם כך מה היתרון? צלחת כזו עולה יותר ממספר צלחות קטנות נפרדות (כולל התקנה).

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אתה צודק. אבל צלחת בכיוון מסויים (למשל: אזימוט 235, כמו של יס) יכול לקלוט ארבעה לויינים שונים: עמוס, ניילסאט, ערבסאט, הוטבירד. אם יש לך צלחת בקוטר 2.5-3 מ', אתה יכול להשכיב אותה ולקלוט לא מעט בעזרת LNB בתדרים המתאימים (תדרי KU, C).

קח בחשבון שהזזה בעלרוד או באזימוט של הצלחת עצמה או של הLNB יכולה להביא לקליטה מסויימת של עוד כמה לוויינים, אם אתה נמצא אפילו בשולי הספקטרום שלהם.

למשל, הצלחתי לקלוט את HELLAS SAT עם הצלחת שלי.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...