Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון לניפוח צמיגים בתוך מחסן סגור

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכל להסביר למה הכוונה?

חשבתי שהתחייבות זה רק משהו שמשלמים עליו, אח"כ הוא הופך לנכס.

לא מדויק. את ההבדל למדתי מספרו של רוברט קאוסקי, "אבא עשיר אבא עני".

נכס הוא מה שיוצר לך הכנסה והתחייבות היא מה שאתה מוציא עליו כסף.

.

לדוגמא דירה שברשותך שאתה משכיר יוצרת לך הכנסה כל חודש ולכן היא נכס והאופנוע שלך הוא התחייבות משום שאתה מוציא עליו כסף בהטענת מצברים ובקניית מדחס לניפוח צמיגיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בנימה רצינית יותר, לא התרשמתי במיוחד מהספר שהוא סוג של תרגיל עוקץ. פרק אחר פרק הוא אומר לך מה לא לעשות, איך לא להתנהג ומושך אותך באף לקראת ה"סוד" הגדול שהולך להתגלות ולהביא אותך לעושר הנצחי. מיותר לציין שבסוף שום דבר לא מתגלה, אלא ממליצים לך לרכוש ולקרוא את הספר הבא... וכך הלאה.

מה המסר הקונקרטי שעולה ממנו? כדאי ללמוד כלכלה. וואו, איזה גילוי מרעיש! העניין הוא שהכל כתוב ומוגש בצורה ידידותית ואטרקטיבית, כך שאנשים נהנים לקרוא וממשיכים עם הסדרה.

אז שקיוסקי יקרא לנכסים שלי התחייבויות, מצידי שיקרא להם משה ואיציק - מצבי הכלכלי יציב, רמת החיים טובה ויש לי מספיק הכנסות מהעבודה בשביל שלא אצטרך להשכיר את רכושי. אם 99% מהאוכלוסיה היו במצבי, סביר להניח ש-70% מהבנקים כבר היו קורסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שהספר שלו הוא לא מבוא לכלכלה אבל כשקראתי אותו בגיל 14 הוא פתח לי קצת את האופקים וגרם לי להבין שלא מספיק ללמוד ולמצוא עבודה טובה בשביל להיות אמיד.

ו... פחות או יותר זהו. אל תשכח שגם אדון קיוסקי רוצה להיות אמיד ומן הסתם שימליץ שתקרא את הספר הבא שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על זה:

זה

מעבודה של שנה+ בבטרפלייס עם 12 מכוניות שפק"ל שבועי היה למלא להן אוויר- עושה את העבודה כמו גדול.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנימה רצינית יותר, לא התרשמתי במיוחד מהספר שהוא סוג של תרגיל עוקץ. פרק אחר פרק הוא אומר לך מה לא לעשות, איך לא להתנהג ומושך אותך באף לקראת ה"סוד" הגדול שהולך להתגלות ולהביא אותך לעושר הנצחי. מיותר לציין שבסוף שום דבר לא מתגלה, אלא ממליצים לך לרכוש ולקרוא את הספר הבא... וכך הלאה.

מה המסר הקונקרטי שעולה ממנו? כדאי ללמוד כלכלה. וואו, איזה גילוי מרעיש! העניין הוא שהכל כתוב ומוגש בצורה ידידותית ואטרקטיבית, כך שאנשים נהנים לקרוא וממשיכים עם הסדרה.

אז שקיוסקי יקרא לנכסים שלי התחייבויות, מצידי שיקרא להם משה ואיציק - מצבי הכלכלי יציב, רמת החיים טובה ויש לי מספיק הכנסות מהעבודה בשביל שלא אצטרך להשכיר את רכושי. אם 99% מהאוכלוסיה היו במצבי, סביר להניח ש-70% מהבנקים כבר היו קורסים.

דריש, לפי ההגדרה עשיר הוא אחד שההכנסות הפאסיביות שלו שוות או גדולות מהוצאותיו.

לגבי הספר הוא ממש לא בולשיט. הוא פותר את הבעייה לקיוסקי שהפך בזכותו לעשיר על גב המטומטמים שקנו אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני מקפיץ את השרשור הזה בשביל משהו שגם אני צריך לניפוח צמיגים ללא צורך חיבור קומפרסור למצבר.

האם מישהו יודע אם ניתן להשיג משאבה רגלית כזאת בארץ ולא דרך אייבי?

תודה.

http://www.ebay.com/itm/Multi-purpose-Foot-Air-Pump-100-PSI-Vehicle-Car-Tire-Bike-Bicycle-Ball-Inflator-/200926373741?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec825276d

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בהמשך לדיון נרכש השבוע קומפרסור 12V סיני מהסוג הפשוט ביותר במבצע של אוטו-דיפו. (40 ש"ח)

נראה אם יעשה את העבודה.

לעדכנכם - עשה את העבודה כמו נינג'ה, שלוש דקות לכל גלגל והצמיגים חזרו למצב נסיעה.

גם הקטנוע התניע בלי בעיות אחרי שעמד שנתיים באחסון, ברגע שהוחלף המצבר.

ידעתי שזה היה רעיון טוב לקנות יפני.

10830725_10152987804854539_3760650427174714535_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

~

מקפיץ כדי לעדכן שהיום קניתי עוד קומפרסור כזה לרכב השני בבית. שוב תקופת מבצעים באוטודיפו והוא נמכר ב-40 שקלים, פלוס הנחה קטנה נוספת למשלמים בגיפט-קארד של שופרסל.

FYI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...