Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה הצבא זה גוף כזה מפגר ? זה הורג אותי, גוף כזה ענק אבל כזה מפגר.

כמו שאתם יודעים הייתי אמור להתגייס לשריון (היום אגב) לפני שלושה שבועות עשיתי גיבוש סטילים ועברתי אותו (גיבוש שלכאורה אני לא זכאי לקבל בכלל בגלל התאריך גיוס), שלחתי מכתבים דיברתי עם מפקדים ושיגעתי את המערכת (בעיקר), אז עכשיו אני רוצה עוד גיבוש, שלחתי פקס קיבלתי תשובה שלישית.

התקשרו אלי עכשיו מחיל הים להגיד לי שאני צריך לדחות את הגיוס (עד נובמבר רחמנא לצלאן, אני עוד עלול להתגייס בגיל 19) ניסיתי לדבר עם החיילת בהגיון, הרי שנינו יודעים (זאת אותה אחת שכל הזמן מתקשרת לעדכן אותי מה קורה, אני מקבל גיבוש, עברתי את הגיבוש, נדחה לי הגיוס) שעכשיו אני הולך לשגע את כולם, להגיע למפקד חיל הים, לשלוח מלא פקסים, לא עדיף לחסוך את הכאב ראש הזה והבזבוז דפים ופשוט לשלוח לי את הזימון ? הם רוצים לראות עד כמה אני נחוש ?

נ.ב. יש ילדה סתומה שלמדה איתי והיא משרתת בקריה, היא העלתה תמונה שהיא על הדשא וכתוב "פורימון בקריה", ברצינות ? על זה הצבא מבזבז כסף ?

למה כלבים מלקקים לעצמם את הביצים?

נ.ב. בלי פורימון אני לא יודע מה היו עושים כל הרס"ן-סא"ל-אל"מ שיש להם ילדים.

זה לא בשביל החיילים, בטח לא בשביל החיילי חובה, זה בשביל הילדים של האנשי קבע שאחרת יקחו חופש או ידפקו גימלים כדי לשמור על הילדים בבית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הבוס קנה לי מתנה ליום הולדת, פלאפון, רצה להביא לי גלקסי 4 אבל רציתי משהו אחר בחצי מחיר,

המכשיר כבר הוזמן מחו"ל וכמה מחכה למתנה שלי, הוא עולה חצי ממנו, תאכלס יכולתי לקחת תגלקסי 4 ולמכור ולקנות את מה שהזמנתי ולהשאר עם עודף,

אבל העדפתי להתחשב בו, כי העיקר הכוונה שהביא לי מתנה כזו.

את המתנה אני מקבל בראשי גם בתור פיצוי על העבודות שעשיתי ולא קיבלתי בונוס אבל העובד השני קיבל בונוס.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אדם, ששמר כמה מאות תמונות פורנו בתקייה נסתרת על המחשב, בנפרד מכל התמונות הרגילות מהאייפון וכו' שהיו שם, עד כאן לא משהו חריג, כולנו עושים את זה.

האדם היה נשוי והיתה לו ילדה קטנה.

רצה אלוהים ואתמול בלילה הוא הוריד תוכנה מגניבה של שומר מסך שעושה סליידשואו מכל התמונות ששמורות לו על המחשב.

ידה-ידה-ידה, הילדה חזרה מהחוג והשכילה לגבי מה עוד אפשר לעשות עם החור של הטוסיק חוץ מקקי.

עלי הוטלה המשימה (ע"י לא אחרת מאשר אימה של הילדה ואשתו של האומלל) "למצוא למחשב קונה בכל מחיר עוד היום".

הטכנולוגיה היא יותר מידי עבור אנשים מסויימים.

מסכנה הילדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה תמונות ולא סיפורים שלו!

עד שהשלמתי עם מצבי בחיים...

:-D

אני כבר השלמתי עם המצב ההפוך. כבר מזמן רגיל לקראו ולראות את מה שבנצי כותב וגם רוני. מה זה אומר עלי? כנראה אני מזוכיסט. רואה שרשור של רוני ואני כבר מודע לעניין שזה היה סיפור על מסלול ועד כמה זה זול וכיף ואני בכל מקרה נכנס.

כאשר אני רואה שבנצי כתב אני עוזב את הכול ונכנס לגיבוב. בעצם אני לא יוצא ממנו אבל נכנס לקרוא/לראות במיידי.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...