Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

תוך שנה לא ניתן להרוויח כלום בפיקדון ?

הפיקדון זה יותר בשבילי לנעול את הכסף כי עושה רושם שבגלל שיש בעובר ושב כסף אז אני מרשה לעצמי לבזבז קצת יותר ואני לא רוצה.

אתה תוכל להרוויח בעיקר את מה שתשים בצד. אני פתחתי תוכנית חיסכון כזו אבל בגללשאין הרבה הכנסות אני שם רק 200 בצד כל חודש. ברגע שיכנס סכום דיי גדול אני יכניס אותו ישירות לשם. כמה אפשרי להרוויח? מהבנק עצמו? כלום. אלא אם יש לך באמת סכומים גדולים! במיוחד עכשיו כשכל הריביות נמוכות מאוד.

בנצי נראה שאתה והבקבוק חברים טובים! יפה לך,תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה בנצי !

תצא, תזיין תשתה אני לא מקנא בכלל

3oizxw.jpg

דניקס,

קליאו RS אחת בוודאות יש בארץ, ראיתי לפני איזה כמה חודשים אחת צהובה עם מדבקות של קרסו בצד.

מדהימה.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על MK4 ?

הוא לא שווק ללקוחות עדיין, אז יכול שלהם יש אחת.

את הרכב עצמו ראיתי ברומניה לפני שנה ומשהו שעוד לא חשבו על הקליאו בארץ אפילו,

מדהימה !

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין פיצה בערך פעם בשנה.

מעדיף בורגרים/בורגרס בר-זה אוכל ששווה להזמין לדעתי.

הרגע שתיתי כוס קפה שחור(הכוס הייתה של נס רגיל),יהיה לילה ארוך....

בורגוס בורגרס בר (BBB) או בורגרס בר?

בחמישי בלילה נפל לי החשמל בסלון וחדר שינה בבית, שישי בבוקר בא בעל הבית להחליף מפסק אז כבר קמתי ב-8 בבוקר.

קניתי מחשב חדש (בחלקים), באתי הביתה הרכבתי את הכל, גיליתי שהכבל להארד דיסק המשני קצר מדי, גובבתי את זה הצידה והמשכתי בעבודה.

אתמול באתי להתקין וינדוס והמחשב לא נדלק, התחלתי לפרק חלקים, ניתקתי את הספק כוח מהכל והפעלתי אותו בודד, עובד.

התחלתי לפרק הכל, כשהגעתי לחיבורים של ה-Front Panel (כפתורי הדלקה וריסט, נורות HDD והאם המחשב פועל) ניתקתי אותם ואז קלטתי שעל החיבור של הכבל שלחצתי עליו כתוב RESET SW (יענו כפתור ריסט), הסתכלתי על הכפתור, וואלה הם ממש דומים ההדלקה והריסט, ועוד שמו את ההדלקה בצד שמאל.

יצאתי מטומטם, חיברתי הכל בחזרה והתקנתי וינדוס, על הדרך גיליתי מעבר כבלים נוח ככה שגם ההארד דיסק השני חובר, בנוסף חיברתי את המאוורר 120 מ"מ הצדדי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הצבא זה גוף כזה מפגר ? זה הורג אותי, גוף כזה ענק אבל כזה מפגר.

כמו שאתם יודעים הייתי אמור להתגייס לשריון (היום אגב) לפני שלושה שבועות עשיתי גיבוש סטילים ועברתי אותו (גיבוש שלכאורה אני לא זכאי לקבל בכלל בגלל התאריך גיוס), שלחתי מכתבים דיברתי עם מפקדים ושיגעתי את המערכת (בעיקר), אז עכשיו אני רוצה עוד גיבוש, שלחתי פקס קיבלתי תשובה שלישית.

התקשרו אלי עכשיו מחיל הים להגיד לי שאני צריך לדחות את הגיוס (עד נובמבר רחמנא לצלאן, אני עוד עלול להתגייס בגיל 19) ניסיתי לדבר עם החיילת בהגיון, הרי שנינו יודעים (זאת אותה אחת שכל הזמן מתקשרת לעדכן אותי מה קורה, אני מקבל גיבוש, עברתי את הגיבוש, נדחה לי הגיוס) שעכשיו אני הולך לשגע את כולם, להגיע למפקד חיל הים, לשלוח מלא פקסים, לא עדיף לחסוך את הכאב ראש הזה והבזבוז דפים ופשוט לשלוח לי את הזימון ? הם רוצים לראות עד כמה אני נחוש ?

נ.ב. יש ילדה סתומה שלמדה איתי והיא משרתת בקריה, היא העלתה תמונה שהיא על הדשא וכתוב "פורימון בקריה", ברצינות ? על זה הצבא מבזבז כסף ?

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...