Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

אח שלי נהיה ערס קטן, איך אני מוציא אותו משם ?

עוד חודש יש לו בר מצווה ואמא שלי החליטה שצריך לקנות בגדים חדשים (בחיאת דינק, מה רע בג׳ינס רדבק וחולצה שיש לי כבר ?)

קיצור הוא מודד מכנסיים ענקיות עליו והמוכר אומר לו כמה זה יפה עליו.

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מחפשים בגדים לבר מצווה בחנויות של גדולים.

לא בכוח! בתור מוכרת, תמיד כאב לי לראות את הילד שוחה בחולצה שמגיעה לו עד הבירכיים והאמא מתלהבת שהוא "חתיךךךך!! חיים של אמא!!!!"

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי לא ככה אבל המוכר כן.

אגב כדי שתבינו את קהל היעד של החנות, רוב האנשים שנכנסים לכאן עם תסרוקת של קרבולת.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר השלמתי עם המצב ההפוך. כבר מזמן רגיל לקראו ולראות את מה שבנצי כותב וגם רוני. מה זה אומר עלי? כנראה אני מזוכיסט. רואה שרשור של רוני ואני כבר מודע לעניין שזה היה סיפור על מסלול ועד כמה זה זול וכיף ואני בכל מקרה נכנס.

כאשר אני רואה שבנצי כתב אני עוזב את הכול ונכנס לגיבוב. בעצם אני לא יוצא ממנו אבל נכנס לקרוא/לראות במיידי.

שכחת את הפוסטים של עידן. כמות הפרארי, הפורשה ועוד כמה מרכבי החלומות הרטובים תמיד כלולים בחבילה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי לא ככה אבל המוכר כן.

אגב כדי שתבינו את קהל היעד של החנות, רוב האנשים שנכנסים לכאן עם תסרוקת של קרבולת.

גרנד קניון קומה 2 ליד המדרגות הנעות?

כדאי ללכת לחנויות משולבות כמו H&M כי שם כנראה יהיה רצף של מידות מהילדים לנוער ולגדולים. כי אח שלך נופל בין לבין כרגע.

אולי ב"לי קופר" יהיו מידות ממש קטנות גם. במקרה שלך זה כבר אבוד.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב פיצחתי את השיטה, אני יושב, מביאים לי כמה אפשריות אני מודד ובוחר מזה מה בא לי.

עריכה אחרונה על ידי rupni

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וככה אתה יושב כל היום באותה החנות עד שיביאו לך משהו שאתה אוהב. לא יותר פשוט להגיד מה אתה מחפש ולסגור סיפור מהר?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני יש כמה שיטות. לא צריך מוכרים בחנות בגדים אלא אם אתה לא מוצה (מוצא?) את המידה שלך.

לוקחים חברה/אמא מבקשים ממנה למצוא לך משהו יפה ומודדים מה שמביאים לך. הכי פשוט והכי קל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אוהב קניות, נדיר שאני מודד משהו, אני יודע מה המידה שלי במכנס, יודע מה המידה שלי בחולצות מכופתרות ומה המידה שלי בטישירט, פשוט וקל, אבל קורה שאני נתקע בחנות שעה.

התעוררתי שפוך ב10:30, הזזתי את המיטה לפני כמה ימים, התעוררתי מהשמש ששרפה לי את הגב.

אין תמונות כי הבטריה של הגלקסי לא מחזיקה כלום. כל הזמן מתרוקנת. איכסה, נמאס לי מהטלפון הזה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...