Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Maserati Ghibli

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 3669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי הגודל בלבל אותך. יצא לי לראות את הקווטרופורטה במציאות לא מזמן בירושלים והיא דווקא מרשימה יותר מאשר בתמונות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מניח ששנינו מדברים על הדגם החדש, זה עם החלון הקטנטן הנוסף בצמוד לקורה C, זה שאיבד את האלגנטיות והנקיון העיצובי שכל כך איפיינו וייחדו את הדגם הקודם, אותה אלגנטיות שהצליחה לזלוג בחלקה לגהיבלי. לי לפחות האוטו הזה מזכיר יותר דגם חדש של ביואיק לוצרן מאשר של קוואטרופורטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התכוונתי לדגם החדש. אני אסתכן ואומר כי לדעתי, מזוויות מסוימות הוא נראה טוב יותר מהקודם. למעשה הדגם הקודם, בהשוואה ישירה, עלול להראות טיפה פשוט ופחות מתוחכם.

בכל אופן, האם אתה אוהב את התוצר הסופי או לא, כל אחד וטעמו האישי, אך אני לא חושב שניתן להגיד על הדגם החדש שהוא לא נקי או אלגנטי.

אולי אחרי שתראה את התמונות הבאות דעתך על החדשה תשתפר :)

217357_10151532839343999_1602500653_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף תמונה, מוצלחת ככל שתהיה, לא תוכל לשנות רושם שנוצר במציאות. מהבחינה הזו האוטו הזה בסך הכל אישש את מה שחשבתי עליו כשראיתי את הצילומים הראשונים שלו. נדמה לי שהיה כאן גם דיון בענין העיצוב שלו וכבר אז כתבתי שמדובר בנסיגה, לפחות לטעמי. מה שאולי יכול להקהות את העוקץ הלא נעים הזה, היא ההנחה הסבירה שאפשר להתאים דלת אחורית של אימפלה 2005-8 לקוואטרופורטה הזו בשעת הצורך, מה שיכול בהחלט להוזיל עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה מה שאתה מדבר עליו:

Chevrolet_Impala_2000-2005_400Wx266H_474.jpg

2. לא נותר לי אלא להמליץ לך לפנות לחברים כאן:

http://www.maccabi4u.co.il/13449-he/Maccabi.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cuore Sportivo נראה שממש קשה לך לקבל את זה שאנשים חושבים אחרת ממך,

אין מה לעשות הדגם הקודם של הקווטרו היה דגם של פעם בדור,זאת אגדה,יפה בהרבה מהחדשה שגם היא מדהימה אין ספק בכלל,פשוט מאחור היא ממש יונדאי\אינפינטי כנ"ל הגיבלי החדשה,חוץ מהקטע הזה כמובן שאלו מכוניות מדהימות,פישלו קצת בקטע האחורי הזה,

זה ממש אבל לא גורע מהרכבים המדהימים האלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החדשה היא קיה/יונדאי/אאודי, אז הקודמת הייתה דייהו נובירה (מאחור), להזכירך.

אין לי בעיה ואין לי צורך "לקבל" את זה שהוא לא אוהב את הקווטרופורטה, כל אחד זכאי לדעתו. הבעיה שלי היא עם כל מיני השוואות הזויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנוח דעתך, שהרי לעיתים המדובר באסוציאציה ולא בנסיון להשוות באמת בין עיצובים שונים. והאסוציאציה במקרה הזה נוגעת לחלון המשולש הקטן הצמוד לקורה C, שמאפיין את שתי המכוניות הללו. וגם אם העיצוב המשמים של האימפלה אינו בר תחרות אמיתי, גם לא למסאראטי החדשה, הרי שבעוד בראשונה אין לנו ציפיות יוצאות דופן לעיצוב מרהיב, או אפילו מענין, כשמדובר במסאראטי יש לנו, או לפחות לי, ציפיות מאוד גבוהות בכל הנוגע לעיצוב והאכזבה מבחינה זו באמת גדולה. במיוחד בהתחשב במראה הנהדר של הדגם הקודם. אבל כפי שציינת ובצדק, זכותך לטעם שונה מזה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרענן האוטו הזה, במיוחד אחרי הקוואטרופורטה החדש שאתמול ברמת השרון ראיתי אותו לראשונה במציאות ולא הצלחתי להבין איזה מין ביואיק חדש יש לנו כאן.

בתמונות היא נראת כמו אינפיניטי. הדגם הקודם היה מכונית ספורט שהוסיפו לו שתי דלתות מאחור - עיצוב מושלם.

ראיתי עכשיו את הסרטון של EVO, הוא אומר שהוא לא ציפה לרכב כלכך טוב.

איך פיאט מצליחים לעשות מכוניות ברמה כזאת לצד הזבל הרגיל שלהם?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מצוינת, התשובה האפשרית היחידה היא שמסאראטי ופרארי הן כנראה גם זבל, שהרי לחשוב שפיאט מייצרת מכוניות טובות פשוט לא עולה על הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות היא נראת כמו אינפיניטי. הדגם הקודם היה מכונית ספורט שהוסיפו לו שתי דלתות מאחור - עיצוב מושלם.

מסכים, אך אם כל הצער שבדבר, בנוסף לגורמים אחרים אולי זו אחת הסיבות למכירות הנמוכות של הדגם היוצא. אגב, הקווטרופורטה החדשה כבר הוזמנה יותר פעמים מאשר סך המכירות של מאזרטי בשנה אחת (עד להצגת הדגמים החדשים).

ראיתי עכשיו את הסרטון של EVO, הוא אומר שהוא לא ציפה לרכב כלכך טוב.

איך פיאט מצליחים לעשות מכוניות ברמה כזאת לצד הזבל הרגיל שלהם?

קודם כל, מה הקשר בין פרארי/מאזרטי לבין פיאט (כלומר, מעבר לעובדה שיש לקונצרן פיאט בעלות פיננסית על פרארי)?

שנית, כנראה שבדיוק באותו האופן שבו פולקסוואגן מצליחים לייצר רכבים יוצאים מן הכלל (לדוגמא: בנטלי, בוגאטי) לצד הזבל הרגיל שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה עיצוב גרוע, הקווטרופורטה החדשה נראית לא משהו וזאת יותר מכוערת מאחותה הגדולה.

המזדה 6 החדשה כמה רמות מעל בעיצוב חיצוני לדעתי, שילמדו קצת...

פנימי: המסך הזה עם שני הכפתורים לא קשור לכלום.

מתאים לה סמל של גרייט-וול ולא מזראטי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, שורה תחתונה, יוצאים להם רכבים יפים וזה הכי חשוב בסופו של דבר. שיעתיקו גם מדצ'יה מצידי...

מעניין אם העדר ינטוש את הגרמניות ויעבור למזראטי מנהלים. אישית לא רואה את זה קורה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...