Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בפירוק מספר פריטים בקונסולה - דייהטסו שרייד 1.5

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי דייהטסו שרייד 99' 1.5 אוט' (סדאן).

רציתי לקבל הסברים כיצד מפרקים את הדברים הבאים:

1. המסגרת של הקונסולה

2. מגן הנדברקס

3. ידית הילוכים

4*. המסגרת של המתג חלון חשמלי בצד הנוסע ובמושב הנוסע לדוגמא פה מסביב לכפתור.

5. את הלוח שעונים

בנוסף מספר שאלות:

א. כאשר אני מפרק את 1-4 תכננתי לצבוע את החלקים באדום. האם פלסטידיפ זה החומר הכי מומלץ ? מהי צורת העבודה איתו ?

ב. אני רוצה לפרק את הלוח שעונים ולהחליף את המנורה הירוקה במנורה אדומה. איזה חלקים אני צריך ומהיכן אני רוכש ?

ג. המנורה שמאירה לי הקונסולה נשרפה. איך מחליפים ? למשל לאחר שפירקתי את המסגרת מה אני עושה ? מהיכן אני רוכש נורה ?

ד. אני מעוניין לשים נורות אחרות (אולי לבנות) במקום הצהוב הדהוי שיש לי כרגע. איך אני מגיע לבית נורה ? איזה מנורות לקנות ?

ה. כאשר אני מפרק את המסגרת של המתג חלון (אפשר לראות סעיף 4*), האם כדאי גם לשייף אותו ? מה בעצם השיוף נותן ?

----

חברים, אני יודע שאלו הרבה שאלות אבל אני רוצה להתחיל להשקיע ברכב בדברים יחסית פשוטים אז תעזרו לי שאני אבין אותם גם בצורה פשוטה :lol: :lol: :lol: :lol:

תודה לעוזרים

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסגרת של הקונסולה:

תסתכל עליה מלמטה יש 2 ברגים ,אתה מוציא אותם ואתה חייב גם לפרק את הרדיו דיסק ואז הקונסולה יוצאת במשיכה.

מגן בלם יד:

אתה מדבר על הקונסולה שמסביבו?

אם כן תזיז את שני הכסאות הקדמיים הכי קדימה שאפשר,לך למושב האחורי ותסתכל משני צידי הקונסולה מאחור יש 2 ברגים,פרק אותם והיא יוצאת במשיכה.

ידית הילוכים:

אוטומט או ידני?

מסגרת של מתג חלון:

הכנס מברג שטוח ותרים את המסגרת היא נמצאת שם בלחץ,רק תיזהר לא יותר מידי בכוח שלא תשבור את הפלסטיק.

לוח שעונים:

תסתכל מעל הלוח שעונים יש פלסטיק שחור,בכל צד יש בורג אחד,תפרק את הברגים ותשלוף את הפלסטיק בזהירות,ההגה יפריע לך אבל תנסה לתמרן את הפלסטיק בזהירות.

עכשיו שהפלסטיק השחור הלוח שעונים מולך,ייש בכל צד בורג אחד,תפרק אותם ואת הקונקטורים מאחורי הלוח שעונים והוא פשוט נשלף.

הפירוק של הרכב הזה די פשוט למען האמת.

אתה לא יכול להחליף את הנורה הירוקה באדומה,כי הפלסטיק של הלוח שעונים עצמו ירוק וזה יראה רע אם תשים אדום.

אתה יכול לצבוע את הפלסטיק בפלסטידיפ,התהליך די זהה לצביעה עם ספריי רגיל רק בלי השפשופים.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...