Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש בראש- דיון על איכות ומחיר מוצרי הברקה

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב אתם מתעסקים עם טפל ולא עם עיקר!. בכל מקרה ניסיתי את 2 האפשרויות- אוטם לפני ווקס בפעם הקודמת ווקס לפני אוטם וב 2 המקרים קיבלתי אחלה של תוצאות אבל לא משהו שאני יכול להתעלף ממנו ומה שאני בא להוכיח זה שגם עם חומרים אחרים אפשר לקבל תוצאות דומות זה הכל!.

סך הכל העליתי פה לדיון נושא אחד ואתם מסיטים את הדיון לנושא אחר.

EA לגביי תשובתך אני מצטט ומוכיח מהשרשור הקודם מה שאמרו לי:

התשובה של VIX:

למי שעדיין מתעקש שיכנס לאתר של VIX ויקרא שכתוב שם בפירוש שה V7 בין היתר משמש כאוטם.

שים לב שהוא כתב V7 אחריי ווקס ולא אוטם אחריי ווקס, ושים לב שדין כתב לך בהתנצלות "הייבריד" ולא אוטם.

לא סתם כך נכתבו הדברים. כי V7 לא "אוטם" קונבנציונאלי,הוא QD שבין היתר משמש כאוטם,ו QD תמיד מגיע אחרי ווקס.

(אני לא נטפל לקטנות,אני פשוט מנסה להבהיר לך כדי שתדע להבא ולא תעבוד לחינם.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבלתם אותי לגמרי!.

בשרשור הקודם בפעם הראשונה שהשתמשתי במוצרים של Chemical Guys אמרו לי לעבוד הפוך, VIX התנצלו קיבלתי את התנצלותם.

עכשיו בפעם השנייה בשרשור הזה למרות שעבדתי כמו שנאמר לי ע"י VIX בין היתר אתם גם אומרים לי שאני טועה.

אתם פשוט מקיימים את המשפט "2 יהודים 4 דיעות" :lol:.

אני בא ואומר שהינה, עבדתי ב 2 הצורות שאמרתם לי ב 2 פעמים שונות (אולי לא הסברתי את עצמי נכון ואני מתנצל)

הרי באחד מהפעמים בטוח עבדתי נכון וצילמתי את הרכב לאחר הטיפולים ב 2 המקרים (בין אם ה V7 לפני הווקס או אחרי הווקס).

אני בא לומר רק שלעניין המחיר- ניתן להשיג את אותן התוצאות במחיר זול יותר, זה הכל.

לא התלוננתי על השירות של VIX, להיפך הם קיבלו ממני המון מחמאות. לא אמרתי שהרכב לא הבריק, להיפך הוא מאוד מבריק.

זה שהעברתי ביקורת על מוצר זה או אחד זה בסדר כמו שלכל חבר פורום יש את הזכות לתת חוות דעת על מוצר זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבלתם אותי לגמרי!.

בשרשור הקודם בפעם הראשונה אמרו לי לעבוד הפוך, VIX התנצלו קיבלתי את התנצלותם.

עכשיו בשרשור הזה למרות שעבדתי כמו שנאמר לי ע"י VIX בין היתר אתם גם אומרים לי שאני טועה.

אתם פשוט מקיימים את המשפט "2 יהודים 4 דיעות" :lol:.

אני בא ואומר שהינה, עבדתי ב 2 הצורות שאמרתם לי ב 2 פעמים שונות (אולי לא הסברתי את עצמי נכון ואני מתנצל)

הרי באחד מהפעמים בטוח עבדתי נכון וצילמתי את הרכב לאחר הטיפולים ב 2 המקרים (בין אם ה V7 לפני הווקס או אחרי הווקס).

אני בא לומר רק שלעניין המחיר- ניתן להשיג את אותן התוצאות במחיר זול יותר, זה הכל.

לא התלוננתי על השירות של VIX, להיפך הם קיבלו ממני המון מחמאות. לא אמרתי שהרכב לא הבריק, להיפך הוא מאוד מבריק.

זה שהעברתי ביקורת על מוצר זה או אחד זה בסדר כמו שלכל חבר פורום יש את הזכות לתת חוות דעת על מוצר זה או אחר.

הכי עצוב זה שאנשים טירונים יכנסו לשרשור הזה ויצאו ממנו עוד יותר מבולבלים ואז כל היום נצטרך להסביר להם מדוע הווקס מגיע מעל האוטם ולא להיפך.

itamarg ברשותך בו נסכם את הסוגייה ולא נדוש בה יותר ממה שכבר עשו.

סדר עבודה: ניתן לדלג על שלבים אבל לא לשנות את הסדר.

שטיפה

פלסטלינה

פוליש (עדין/גס/פיניש)

גלייז (אם נעשה פוליש מלא ומקצועי (לא ידני) שלב זה מיותר לחלוטין)

אוטם צבע או ווקס (ניתן להשתמש בשניהם אם רוצים עוד ברק, רצוי ווקס על בסיס קארנובה וליישמו מעל האוטם ולא להיפך)

ספריי ווקס

QD

למען הנוחיות אני מצרף לך תרשים נוח (בתרשים יש שלב נוסף שמגיע לפני הגלייז שנקרא prewax cleansing polish)

ברמת העקרון זה אומר לנקות את המשטח היטב לפני יישום הואטם או הווקס בעזרת חומר ייעודי או IPA שגם הוא מאוד פופולרי.

לא ציינתי את השלב הזה היות ויש גלייזים שהם גם prewax cleansing אבל בגדול השלב קיים.

זה התהליך, לא צריך לשנות אותו, מקסימום אפשר לפסוח על שלב כזה או אחר

בהצלחה

flowchart.jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד פעמים יש הרבה באז ופירסום למוצרים מיצרנים סקסיים של מוצרי דיטיילינג.

אם תבדקו טוב טוב בפורומים הגדולים של דיטיילינג לדוגמא תגלו שבין הוואקסים החזקים ביותר מזה שנים ועד היום הם של חברת קולינייט וה 1000P.

אלה אותם מוצרים במחיר נוח שמיוצרים כבר שנים ולא משקיעים בבאנרים ופרסומות נוצצות אלא על עובדות בשטח.

אני כבר מזמן הבנתי שלא תמיד המוצר עם האריזה היפה ביותר או היקר ביותר בתחום הדיטיילינג הוא בהכרח הטוב ביותר.

אני מציע לכולם לפני שמבזבזים כספים, לחרוש קצת בפורומים בחול ולבדוק באמת מה המוצר שאתם רוצים להזמין שווה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניין הברק אני לא חושב שמישהו יצליח לראות הבדל בין swisswax למגווירס אוcg בעין בלתי מזויינת.

בבחירת ווקס/אוטם כן יש חשיבות רבה לקלות היישום וההסרה, עמידות לטווח ארוך ועמידות כנגד קקי של ציפורים , חרקים והאופי ההידרופובי של החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...