Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש בראש- דיון על איכות ומחיר מוצרי הברקה

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ושבוע טוב

בהמשך לשרשור הראשון בנוגע לטיפול שביצעתי לפולו שלי ושל ההורים וקיבלתי עצות להשתמש בחומרים איכותיים יותר אני מעלה את הנושא שוב בעקבות השרשור השני שהעליתי בנוגע לאכזבה ממוצרים יקרים שרכשתי. אז קצת חדשות ועדכונים:

ראשית תודה רבה ל VIX על התגובה והשירות המהיר. באמת, הלוואי וכל חנות הייתה נותנת שירות כמו שלכם!.

דבר שני, בשרשור הראשון שהשתמשתי במוצרים של חברת Ardex ו Carplan קיבלתי תגובות לא הכי אוהדות במיוחד שאנשים לא התייחסו כלל למוצרים של Ardex ובאמת החלטתי לנסות את Chemical Guys. אז לפי שהנחו אותי חברי הפורום ביצעתי שטיפה טובה, פוליש עדין (למרות שלדעתי לא היה כ"כ צורך כי מצב הצבע מצויין) מרחתי את הווקס ולאחר מכן את אוטם הצבע.

החלטתי לצלם את 2 הרכבים- הרכב שעבר את הטיפול עם החומרים של Chemical Guys בשבוע שעבר והרכב שעבר את הטיפול ב 5-4-13 עם חומרים של Ardex ו carplan (יש לציין שעדיין כששוטפים את הרכב טיפות המים עדיין מחליקות בקלות מהצבע למרות שעברו מעל חודשיים של טיפול ועשרות שטיפות):

להלן הרכב שעבר את הטיפול לפני חודשיים (צולם בשבוע שעבר):

gzfmmotjzv2j.jpg

2zentktcw3tm.jpg

ולהלן תמונות של הרכב שעבר את הטיפול בשבוע שעבר:

2myywmn2qxej.jpg

yyzieyjzmwwm.jpg

המסקנות שלי הן שהמחיר היקר לא תמיד מוצדק. אני לא בא לנגח אף אחד חס וחלילה, אבל אני חושב שלרכוש ווקס באריזת 5 ליטר שעולה פי כמה יותר זול זה הרבה יותר משלם מכיוון שאני לא רואה הבדל משמעותי.

אני לא אומר שחברה כזו או חברה אחרת טובים יותר יכול להיות שהמוצרים של Chemical Guys יחזיקו במקום 3 חודשים אולי 4 או 5 חודשים, אבל אותי לפחות זה לא מה שישכנע לשלם כ"כ יקר.

אני שוב רוצה להודות ל Vix על השירות המצויין ובאמת הלוואי וכולם היו נותנים רבע מהשירות שאתם נותנים!

כפעיל בפורום כמספר שנים מה שאני בא להגיד לחברי הפורום הנכבדים שלא צריך להינעל על מוצר אחד או על חברה מסויימת.

אני מאוד מרוצה מהמוצר של חברת Ardex ואני ככל הנראה ימשיך לרכוש מוצרים שלהם בעתיד, אבל בד בבד אני אמשיך להיות לקוח של Vix מכיוון שיש להם שירות מצויין.

שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך!

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הקודמת ביצעתי ווקס על אוטם ובפעם השנייה תיקנתי את הטעות הצבע קיבל טיפה יותר ברק אבל שוב זה לא משהו שישכנע אותי לשלם מחיר פי 5 על מוצר שאני יכול לרכוש חברה מעולה באריזה מסחרית (Ardex)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים שטובים לך תמשיך לרכוש אותם. נקודה!

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד אומר משהו אחר. בשרשור השני אמרתם לי למרוח אוטם ולאחר מכן ווקס.

זה לא שקיבלתי תוצאות גרועות, קיבלתי אחלה של תוצאות, אני פשוט אומר שאני לא רואה הצדקה להשקיע כל כך הרבה זה הכל (ואיפלו העליתי תמונות על מנת להמחיש את כוונתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי שכנעת, אם יש דוגמיות של החומרים האלה אני אנסה, אם התוצותא טובות באמת אין צורך לשלם כ"כ הרבה כסף. מה שכן, צריך לבדוק את אורך החיים של המוצר, נראה לא פחות ממעולה.

אולי נלבן פה פעם אחת ולתמיד את סוגיית האוטם-ווקס?

מה שמים על מה לאחר שתמייבש, ווקס על אוטם או אוטם על ווקס?

אני הבנתי מהפורום ש ווקס על אוטם, וניתנו גם הסברים למה.

מה החבר'ה בגריאט בריטאן אומרים?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אוטם מספיק.

אם מתעקשים אז וקס עליו.

ואכן, תמיד תשאלו כמה אתם משלמים פרמיה על שטיפת מוח.

זה בכל תחום.

מי שהמוצר שלו כל כך טוב שיוכיח מדעית. אחרת קשה לדעת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטם תמיד תמיד תמיד מחובר לצבע.

מעליו ווקס למי שרוצה מראה רטוב/חלק/נוצץ/בוהק/חריף/רך/קארנובי/למטרות תערוכה.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הדעות חלוקות, אני פעלתי על פי ההנחיות שקיבלתי.זה עדיין לא משנה מה לפני מה, מה שמשנה זה שלדעתי המחיר לא תמיד מצדיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הדעות חלוקות, אני פעלתי על פי ההנחיות שקיבלתי.זה עדיין לא משנה מה לפני מה, מה שמשנה זה שלדעתי המחיר לא תמיד מצדיק.

itamarg הדעות לא חלוקות. לא בפורום הזה , לא בUK וגם לא בארה"ב..

מי שנתן לך את הנחייה לשים ווקס ומעליו אוטם עשה טעות. אין מחלוקת.

לגבי המחירים, אתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכתבו בשרשור השני זה לא משהו שאני ממציא (יש קישור בהודעה הראשונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא טוב כתוב ליישם ווקס ולאחר מכן אוטם. זה לא ממש שינה הרבה יש גם תמונות ממקודם בשרשור הקודם.

אני לא מכסח אף אחד להיפך הם קיבלו ממני המון מחמאות על השירות.

שורה תחתונה התוצאות מעולות, המחיר לא מצדיק. זה הכל!

לרכוש מוויקס אני ימשיך כפי שאמרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעה 3.15 בבוקר\לילה. הזיכרון שלי ממש טוב אבל אתה הצלחת לשכנע אותי ולבדוק שוב את השרשור הקודם, ובכן איתמר ידידי אף אחד לא אמר לך בשרשור הקודם לשים אוטם על ווקס! אתה מוזמן להוכיח לנו אחרת.

וחוץ מזה כולנו ילדים גדולים ואתה יכול למרוח על הרכב שלך איזה ווקס שתרצה,העיקר שהוא ישביע את רצונך.

אתה אומר שהתוצאות זהות אבל בפעם שעברה לא עבדת נכון,יכול להיות שאם היית עובד נכון היית מקבל תוצאות טובות יותר.

מהפוסטים שלך מתקבלת תחושה שאתה מנסה לרצות את חברי הפורום לדוגמה "עשיתי גם פוליש כי אמרו פה,למרות שלדעתי לא היה צריך".(זה הרכב שלך,ואם לדעתך לא צריך אז אל תעשה)

לדעתי אם היית מקדיש קצת יותר זמן בקריאה ולמידה על השלבים ודרכי הטיפול(בדיטיילינג) היית חוסך לעצמך הרבה עגמת נפש.

אבל זאת רק דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתם מתעסקים עם טפל ולא עם עיקר!. בכל מקרה ניסיתי את 2 האפשרויות- אוטם לפני ווקס בפעם הקודמת ווקס לפני אוטם וב 2 המקרים קיבלתי אחלה של תוצאות אבל לא משהו שאני יכול להתעלף ממנו ומה שאני בא להוכיח זה שגם עם חומרים אחרים אפשר לקבל תוצאות דומות זה הכל!.

סך הכל העליתי פה לדיון נושא אחד ואתם מסיטים את הדיון לנושא אחר.

EA לגביי תשובתך אני מצטט ומוכיח מהשרשור הקודם מה שאמרו לי:

עבדת לא נכון,קודם הוקס אחכ הV7.

.

התשובה של VIX:

שלום איתמר,

שוחחת איתי דרך דף הפייסבוק ואני זה שסייע לך ברכישה (דין), זה בסדר להגיד את זה גם בפורום ואין לך מה לדאוג.

היה לי מוזר לקרוא את ההתרשמות השלילית שלך אז מיד נכנסתי לדף הפייסבוק כדי לעבור על השיחה שלנו.

לאחר שקראתי, אני חייב לך התנצלות גדולה, אכן כתבתי לך שם "ליישם הייבריד לפני הווקס ואז לתת חיזוקים כל שבוע", הטעיתי אותך, כנראה כתוצאה מחוסר ריכוז רגעי, ואני ממש מתנצל.

הכוונה הייתה ליישם ווקס לפני הייבריד ולתת חיזוקים שלו כל שבוע.

למי שעדיין מתעקש שיכנס לאתר של VIX ויקרא שכתוב שם בפירוש שה V7 בין היתר משמש כאוטם.

אז הינה לכם, ניסיתי גם ווקס לפני אוטם וגם אוטם לפני ווקס. לא אמרתי שהתוצאות גרועות אני מבטיח לכם שאף אחד לא ישים לב עם עבדתי כך או עבדתי כך וכל מי שרואה את 2 הרכבים חושב שהם חדשים ולא מאמין שהם 7 שנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...